Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לפני 35 דקות, sperial כתב:

70 קמ"ש זו המהירות המותרת בקטע, אז זה תקין. השאלה היא מתי צריך לעבור לשמאל כדי לפנות לקניון, בשביל זה צריך לראות גם מה התרחש מאחור, יתכן שהמצלם נזקק לניצול איזה מרווח קטן, לכן קשה לשפוט.

מה שקורה מאחורה רלוונטי לכל היותר כדי להגיד "אני נהגתי בשמאלי שלא צורך, אבל לא הייתי לבד" כי מה קורה בנתיב הימני רואים יופי.

לפני 23 דקות, GKME כתב:

תק' (מס' 9)  תש"ל-1970

(ג)   בלי לפגוע בהוראות תקנת משנה (א) ותקנה 35, בכביש חד-סטרי שיש בו שני נתיבים או יותר באותו כיוון נסיעה, אשר מחמת צפיפות התנועה נעים בו כלי רכב בטורים בכל נתיב, לא יראו כעקיפה את תנועתם של כלי רכב הנעים בנתיב אחד והנוסעים במהירות העולה על המהירות שבה נוסעים כלי הרכב שבנתיב האחר, ובלבד שהדבר לא יגרום הפרעה או סיכון לתנועה.

גם אם העוקף היה ממשיך לנסוע בימין ועוקף זה לא היה נחשב לעקיפה. היו מספיק כלי רכב כדי שזה יחשב כביש צפוף.

זו ממש לא הכוונה של התקנה, רואים פה 2-3 רכבים בנתיב הימני לאורך דקה.

• רעיון גרוע 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.11.2020 בשעה 21:32, eitanuch כתב:

תודה רבה.

בנוסף, הנה ה-untrimmed שמראה שהנתיב הימני לא כל כך פנוי. אני לא מאמין לאף אחד שיאמר לי שהוא היה עובר לנתיב הימני בידיעה שעוד כמה מאות מטרים הוא צריך לפנות שמאלה. ואם זה אכן כך, שילמד לתכנן את הנסיעה.

תשמע, אישית, אני תמיד נצמד לימין בדיוק בשביל לא להיכנס לסיטואציות מסוכנות עם מטומטמים כאלה. אני רואה את ההתנהגות הזאת כל הזמן בכביש נהגים חסרי שכל וכישורי נהיגה שחושבים שכולם צריכים לפנות להוד מלכותם את הנתיב בלי להתייחס לעובדה שאתה בדיוק עושה עקיפה או בורח מסיטואציה מסוכנת בנתיב הימני, נצמדים לתחת ומהבהבים עם האורות. אני לא צריך החלפת ברקסים כל 15,000 ק"מ במקרה הטוב או פלטינות בעמוד השדרה במקרה הרע רק כדי לחסוך 2-3 דקות בנסיעה של 60 ק"מ. 

עכשיו שזה נאמר אני יכול להגיד לך שאני לא הייתי עובר לימני אם הייתי צריך עוד 200 מטר לפנות שמאלה רק כדי לפנות נתיב לבהמה שהחליט לנהוג על 120 קמ"ש בקטע של 70 קמ"ש. 

לפני כשעה, sperial כתב:

70 קמ"ש זו המהירות המותרת בקטע, אז זה תקין. השאלה היא מתי צריך לעבור לשמאל כדי לפנות לקניון, בשביל זה צריך לראות גם מה התרחש מאחור, יתכן שהמצלם נזקק לניצול איזה מרווח קטן, לכן קשה לשפוט.

גם אם שאר הרכבים היו נוסעים בקטע הזה על 120 קמ"ש הוא היה נצמד לתחת שלהם ומהבהב. זה פשוט הטיפוס. מספיק לראות איזה גז הוא דפק רק כדי ללחוץ ברקס מלחמה בפנייה ימינה. והכי קטע הוא בטח משוכנע שהוא הנהג הכי טוב בעולם מינימום שומאכר הישראלי. 

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@eitanuch אני מבין את הציניות שלך, אבל, כמו בסרטון שלך, אני רואה את הסיבה לנהיגה בשמאל: המצלם פנה (כחוק) לנתיב השמאלי, וידע שבצומת הבא (המרומזר) יזקק לשמאלי כדי להמשיך ישר. 

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

@eitanuch אני מבין את הציניות שלך, אבל, כמו בסרטון שלך, אני רואה את הסיבה לנהיגה בשמאל: המצלם פנה (כחוק) לנתיב השמאלי, וידע שבצומת הבא (המרומזר) יזקק לשמאלי כדי להמשיך ישר. 

אני מקדים תרופה למכה. ברור לי למה הוא נסע בשמאל. אני משתמש בתגובה הזו בציניות לפני שמישו יכתוב את הטענה הזו שהוא לא היה בסדר כי הוא נסע בשמאל. 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי @Blap יפנק אותנו בעוד כמה שניות מהסרטון ונדע אם הוא פונה שמאלה בדיוק בצומת הזו

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

אולי @Blap יפנק אותנו בעוד כמה שניות מהסרטון ונדע אם הוא פונה שמאלה בדיוק בצומת הזו

אתה ברשימה שחורה,  חביבי. הוא לא יראה את הבקשה שלך. 

הוא ברוגז.

אני יודע שזה עצוב, קשה וכואב מאוד.

עם זאת אני מקווה שתמצא את הדרך להתגבר ולהמשיך בחיים תקינים למרות המאורע הקשה.

עריכה: סליחה, טעות שלי. זה לא הוא. :-)

עריכה אחרונה על ידי אורח לרגע
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשימה השחורה של @Blap ? למה? מה עשיתי לו?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, מי שלא מבין את ההבדל מה איתן עשה לא נכון, או מה @Blap עשה כן נכון ולמה ההבדלים, שירים יד (אני אאסוף רשיונות נהיגה מכם בסוף ההרצאה)

• מצחיק 2

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, nathun כתב:

כמה חשוב שעצרת רחוק מהמעבר חצייה ונתת שדה ראייה פתוח להולכי רגל לראות את הרכב שמגיע....

הכי חשוב כאן, הולכי רגל מספיק חכמים (חכמות).
אולי באמת לא רואים מעבר חצייה.

לפני 4 שעות, Blap כתב:

הסרטון המלא:

שמתי לב, שאין כאן תמרור של מעבר חצייה... 🧐

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי לא צריך להיות. בהנחיות להצבת תמרור 306 נקבע בפירוש כי אין להציבו במעברי חציה סמוכים לצמתים, במעברי חציה מרומזרים ובאזורי מיתון תנועה.

חפש בהנחיות להצבת תמרורים, עמ' 212.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, אורח לרגע כתב:

אתה ברשימה שחורה,  חביבי. הוא לא יראה את הבקשה שלך. 

הוא ברוגז.

אני יודע שזה עצוב, קשה וכואב מאוד.

עם זאת אני מקווה שתמצא את הדרך להתגבר ולהמשיך בחיים תקינים למרות המאורע הקשה.

עריכה: סליחה, טעות שלי. זה לא הוא. :-)

אני מבקש להתנצל על הפגיעה והנזק הנפשי הרב שגרמתי לו עקב הוספתו לרשימה השחורה שלי.

שקלתי לבטל זאת, אבל הגעתי למסקנה שהוא טרול גמור ולכן אעדיף להשאיר אותו שם, לנצח.

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...