Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב הקו עבר ניוד בוקר למחרת. אני גר בקריות והקליטה עד עכשיו ממש טובה, אינטרנט טס ובכללי אין תלונות מיוחדות. נקווה שלא יהיו בעיות מיוחדות בהמשך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אשמח לעזרה ב-2 שאלות הבאות, לגבי הוט מובייל:

1. נוקיה E72 מתאים?

2. האם ניתן להזמין שני סימים על אותו מספר?

נ.ב

אני מודה ומתוודה שאפשר למצוא תשובות לשאלות הנ"ל בשיחת טלפון אחת, אבל אני לא מחבב נציגי מכירות טלפוניים, כך שאני באמת אשמח לעזרתכם כאן :).

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. עבור נוקיה E72 יש שתי גרסאות. הגרסה האמריקאית (בעלת תדר 850 UMTS) תומכת בהוט מובייל. הגרסה האירופאית - תמיכה חלקית.

2. גם בגולן וגם בהוט אין אפשרות כרגע לשירות סים כפול (למכשיר רכב וכו').

הפתרון הוא דיבורית Bluetooth שעולה 200-300 ש"ח לכל היותר.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההיענות.

כיצד אני אדע איזו גרסה של E72 ברשותי? כל מה שאני יודע, הוא שהמכשיר נקנה מסלקום.

ניסיתי להסתכל באתרים שמוכרים/מכרו את המכשיר בארץ ולא הצלחתי למצוא תשובה :(.

אגב, אם 99.9% מהזמן, אני נמצא במרכז-שרון, קליטה חלקית תספיק לי? אני לא מתקרב לצפון או לדרום כמעט בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל מאחורה אחרי הוצאת הסוללה

יש לך RM-529 או RM-530 ?

http://whirlpool.net.au/wiki/nokia_e72

ה-529 תומך בכל רשתות הסלולר בארץ.

ה-530 נטול תדר 850, הוא יעבוד באופן חלקי.

כמה חלקי?

יצא לי להסתובב שבוע בגוש דן עם מכשיר נטול תדר 850 ב"פלאפון", וכל הזמן היתה לי קליטה מלאה (חוץ מבאיזה חניון מינוס 4 שלא היתה בו קליטה של שום דבר)

גם ככל שהזמן עובר המצב שלך ישתפר כי הוט פורסת את הרשת שלה בתדר 2100 בלבד והתלות בפלאפון פוחתת.

לשיקולך.

אה, המכשיר בכלל פתוח לסים פרי?

אם לא אז לך לסלקום שיפתחו אותו בחינם.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

530...:(

אני מניח שאיששת את מה שחשבתי לגבי "בעיות קליטה". כל עוד אתה נמצא במרכז-שרון, זה לא צריך להדאיג אותך יותר מדי.

אני מודע לכך שאני צריך לגשת למרכז שירות, בשביל עניין הסים פרי ועכשיו אני חייב להתגבר על העצלנות שלי.

דרך אגב, השבוע הפכתי את הספיריט שלי לסימפרי ע"י שיחה קצרה והקשת קוד בלבד - תענוג !

אני לא מחבב את כל הקטע של דיבוריות בלוטוס ולספיריט אין חסרונות, למען האמת.

חבל שלא ניתן לקבל 2 סימים, אבל אמא תזכה מההפקר :).

בשביל לקבל חשבונית של רבע מחיר מהחשבונית עכשיו, אני מוכן להקריב את האפשרות לדבר במכונית :).

תודה רבה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהספיריט הוא ברכב - מדובר במכשיר GSM שלא יפעל ברשתות החדשות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש

איך פותחים מכשיר ישן (דור 2.5) של אורנג' לסים פרי?

האופציה הכי טובה זה לפנות לאורנג'.

בכל אופן, מה דגם המכשיר שלך? אולי יש דרך פשוטה לפתוח אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך הפשוטה ביותר היא לפנות טלפונית לשירות הלקוחות. תקבל הדרכה מסודרת עד שהמכשיר ישוחרר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו לזה לא ציפיתי.

אחרי הניוד להוט מובייל, פלאפון התקשרו הציעו 89 ללא הגבלה כולל אינטרנט בלי הגבלה במהירות 8 מגה + חודש חינם. שוקל ברצינות לחזור, בייחוד אחרי שכמעט שבוע אני מנסה להשיג את השירות של הוט מוביל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ב"גולן טלקום" שירות זו אופציה לא קיימת.מנסה להשיג אותם כבר למעלה משבוע לאחר שאבי מסר להם מייל לא נכון ואי אפשר "להפעיל את הקו" .מסקנה - כנראה שכדאי להישאר עם החברות הותיקות -שם לפחות מישהו (בד"כ) עונה לך.

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו לזה לא ציפיתי.

אחרי הניוד להוט מובייל, פלאפון התקשרו הציעו 89 ללא הגבלה כולל אינטרנט בלי הגבלה במהירות 8 מגה + חודש חינם. שוקל ברצינות לחזור, בייחוד אחרי שכמעט שבוע אני מנסה להשיג את השירות של הוט מוביל.

אחרי עשור שהכניסו לך את הקלשון, הם מציעים למרוח קצת וזלין אז אתה רץ בחזרה?:loco:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. נוקיה E72 מתאים?

2 האגורות שלי:

יש לי נוקיה E71 גרסה אירופית, יענו רק 2100 עובד.

אם אני מניח אותו בטעות באיזו פינה נטולת קליטה בבית (אצלי יש פינה כזאת לכל הרשתות...)

הסוללה נגמרת בצ'יק, כנראה בגלל שהחיפוש בדור שלישי דורש יותר מהסוללה.

במיקום הרגיל, איפה שהוא במרכז הבית, הכול תקין.

מעבר לכך, קליטה מעולה ואינטרנט זריז בכל מקום שהייתי בו עד כה בארץ

(מקומות מרכזיים, עירוניים).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...