Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך להוריד מדבקה מבלי לשרוט את הפח?

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 7290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

כשקניתי את הסובארו לפני כשבועיים, היו ונשארו 2 מדבקות בפגאז' מאחורה ואני רוצה להוריד אותן.

איך אפשר להוריד אותם מבלי לשרוט את הפח?

אמרו לי שאפשר לשפשף את המדבקה עם סקוטשברייט - זה יספיק ? יוריד ?

ד"א בשבוע שעבר ניקיתי את האוטו עם פנטסטיק -טעות חמורה! בעל המקום שאני קונה ממנו מוצרים לרכב אמר לי שזה מוריד את הצבע בגלל שיש חומצה בחומר הזה!

איך נבהלתי.......(קניתי שמפו לאוטו).

ומגיע לי מזל"ט........היום נגמר לי המלווה ב12 בלילה (יום שישי) :D

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לקחת מצית ולחמם מעט את המדבקה ואז להוציא אותה.

בהצלחה

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא רוצה להשאיר שריטות על הפח אבל מישהו מציע לך להוריד את המדבקה עם סקוטשברייט????.....מזל שלא שמעת לעצה הזאת!!!

מים חמים, פן, כל דבר שממיס טיפה את הדבק על מנת שתוכל להסיר את המדבקה בקלות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקוטש ברייט????

זה כמו לקלף אותה עם סכין יפנית....

תרתיח מים חמים בקומקום ותוריד למטה...

נשמע טוב......ולשפוך מהמים על המדבקה או לשפשף את המדבקה עם סמרטוט?

קצת יהיה לי קשה להוריד כבל מאריך מקומה שלישית לחניה למטה....

תחשבו על כמה כבלים צריך לקנות :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו מדבקה שכבר דבוקה הרבה זמן (כמה שנים), אז יהיה קשה מאוד להוריד אותה, מניסיון אישי. לדוג' אצלי היו מאחורה בלי קשר שתי מדבקות אדום-לבן שמה שלא ניסיתי, הן לא ירדו. אז הלכתי לפחח והוא הוריד לי את זה וניקה לי, וזה יצא מקצועי ויפה.

ההמלצה שלי - תלך לפחח ותראה כמה יעלה לך, חבל שתתענה, זה קשה מאוד, חבל על הזמן.

עידו.

נ.ב.

מזל טוב לרגל סיום המלווה - ובלי שטויות ודאוורות בכביש.

IDO.G

"חייך, הכל לרעה"!!! :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו מדבקה שכבר דבוקה הרבה זמן (כמה שנים), אז יהיה קשה מאוד להוריד אותה, מניסיון אישי. לדוג' אצלי היו מאחורה בלי קשר שתי מדבקות אדום-לבן שמה שלא ניסיתי, הן לא ירדו. אז הלכתי לפחח והוא הוריד לי את זה וניקה לי, וזה יצא מקצועי ויפה.

ההמלצה שלי - תלך לפחח ותראה כמה יעלה לך, חבל שתתענה, זה קשה מאוד, חבל על הזמן.

עידו.

נ.ב.

מזל טוב לרגל סיום המלווה - ובלי שטויות ודאוורות בכביש.

כנראה הרבה שנים.......קיבלתי אותן עם האוטו (אחלה מתנה לא? :roll: ) והן קצת דהויות.

אם אני לא אצליח להוציא אותן באופן ידני עם מים חמים (עוד כמה שעות אני אנקה את הרכב לכבוד הערב....אני כבר אנסה אז) אז אני אפנה לפחח מקצועי.

(גם ככה יש לי לסדר מכות ברד ופח בשווי 3 וחצי אלף ש"ח....)

עכשיו אני מרושש אם תהיה לי עבודה אז ב"ה הכל ילך על האוטו.

ותודה......אני אשתדל בלי דאווינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מים חמים בהחלט יכול לעזור אבל עם זה לא יורד לך,אז יש חומר שהוא מיוחד להסרת מדבקות

קפוץ לחנות טמבור ותבקש חומר להסרת מדבקות,ואל תדאג בקשר לצבע של האוטו זה לא יוריד לך כלום מנסיון :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לשיטת ההורדה - הסרתי לפני כמה ימים כמה עשרות מדבקות מהוואנדורה של דוד שלי (בינהם: "עקירת ישובים קורעת את העם" "העם עם הגולן" ואפילו מדבקה היסטורית: "למה נתתם להם רובים?" - קנינו אותה ממתנחל :) )

אז הייתי מציע לך לעבוד ככה:

לרדת לאוטו עם קערית מים רותחים מהקומקום (סכנת כוויה :!: )

להשתמש באיזשהי כפפת גומי או משהו כזה שיבודד מהחום, ולקחת מטלית רגילה, לטבול אותה בקערית מספר שניות, להוציא אותה (בלי סחיטה) ולהשאיר על המדבקה.

תשאיר את זה מספר שניות על מנת שהאיזור יספוג את החום (עד שהפגוש נמס :wink: ) ואז תקח את המטלית ותתחיל לשפשף את איזור המדבקה עד שהיא תוסר לגמרי (מדי פעם תטבול את הסמרטוט כדי להשאיר את רמת החום.

זה אומנם לוקח קצת זמן, אבל אתה צריך לראות איזה נוצצת הוואנדורה. עכשיו נשאר רק לעשות פחחות בגלל הקליעים של הקלאצ'ניקובים :twisted:

נ*ב

מזל טוב על סיום המלווה. בלי שטויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת מדבקה כמו NO FEAR/מדבקה של טסט (מדבקת גומי כזאת) או שזו מדבקת נייר (כגון "אסור לחנות פה")?

אם זה גומי אז יוצא בשנייה, רק צריך לנקות עם מים אחרי זה, אם זה מדבקת נייר, אז קודם תנסה להסיר אותה כמה שאתה יכול בעזרת הידיים (לא עם סקוטץ'/או מים חמים), ואז את השאריות תשפשף עם מטלית לחה חמה, וזה יירד.

בעקרון מותר לנקות את המדבקה עם מים חמים, אין עם זה שום בעיה.

דרך-אגב, הרבה יותר קל להסיר מדבקה מחלון מאשר מפח.

עידו.

IDO.G

"חייך, הכל לרעה"!!! :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...