Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר לאשר טורבו במשרד הרישוי

שימו לב! השרשור הזה בן 4431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש יחידות מיוחדת היום - שכל התפקיד שלהם זה לתפוס רכבים כאלה.

ואלה אנשים שיכולים ללמד מכונאי רכב מה הולך מתחת למכסה.

העולם מתקדם, אין מה לעשות גם המשטרה.

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יחידה מיוחדת, שבמקום שישתמשו בה לחפש עברייני תנועה או פושעים, משתמשים בה בשביל להוריד רכבים "משופרים" מהכביש.

אבל את הטנדר שהוסיפו לו כיסאות וששינו לו מבנה באופן בלתי בטיחותי בעליל, ואת הרכבים שהחזירו לכביש עם שילדות עקומות - את אלה היחידה לא מחפשת. :)

פשוט מגוחך.

יש מסמך שמאשר שמנוע RGX/RGY מגיע עם טורבו (כי הוא באמת מגיע עם טורבו). תתקין מנוע כזה בלי טורבו, תקבל עגלה מתה ולא מכונית.

המשטרה מתקדמת , אולי, אבל המדינה מפגרת בכל מה שקשור ל"שיפורי רכב". בכל מקום אחר באירופה, למעט אולי שוויץ, לא יתקשקשו איתך על טורבו שמורבו. יעניין אותם שהרכב עוצר טוב, שהצמיגים תקינים וכו'.

אם זה היה קורה פה, היו הרבה פחות תאונות דרכים.

ושוב, בוחן תנועה לא צריך למצוא טורבו בשביל להוריד רכב מהכביש. מספיק שהרכב "נמוך" מדי או האגזוז רועש מדי.

בסופו של דבר - לפותח השרשור תהיה בעיה לאשר מנוע כזה כי אין מנוע EW שהגיע עם טורבו. ואכן הבוחנים בודקים את אוטודטה.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת כמו שפאפא קרלוס אומר יש מסמך כזה, אין פה מה להתווכח, מאושר חוקית למהדרין.

נראה לך שמשרד הרישוי והתחבורה כפופים למסמכים שיבואן פרטי מוציא?

יש יחידות מיוחדת היום - שכל התפקיד שלהם זה לתפוס רכבים כאלה.

ואלה אנשים שיכולים ללמד מכונאי רכב מה הולך מתחת למכסה..

יש איזה מהנדס רכב מאוד ידוע בארץ (שלא אנקוב בשמו) שמעביר למשטרת התנועה ולבוחני משטרת ישראל סדנאות על שיפורי רכב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תמסור לו שילמד את השוטרים שפילטר פתוח ואגזוז זו לא סיבה להוריד רכבים מהכביש. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה מהנדס רכב מאוד ידוע בארץ (שלא אנקוב בשמו) שמעביר למשטרת התנועה ולבוחני משטרת ישראל סדנאות על שיפורי רכב.

מי זה האדם הלא טוב הזה? הוא בטוח גוזר קופון מהסבל שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא היה מעביר סדנאות בכדי לתפוס פדופילים גם היית חושב שהוא "גוזר קופון"?

תכלס, צריך להבין שבמצב הנתון, מבחינת משטרת ישראל, משפרי רכב הם עבריינים ועד שלא ישתנה באיזו שהיא צורה תפישת העולם הזו, אנחנו בבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מסמך שמאשר שלמנועים האילו יש טורבו,אבל אין שום מסמך שאפשר לשתול את המנועים האילו ב306.

הלכתי לעמדה 1 ואישרתי חלון בגג לרכב שלי.

בא בוחן וטוען שאין שום מסמך שמאפשר לעשות חלון בגג ברכב שלי ומוריד את הרכב מהכביש.

אז מה, עמדה 1 אישרו סתם?

מה שאתה בעצם טוען הוא שאין לאף אחד סמכות לאשר שום דבר. רק המשטרה צודקת.

יש מכוניות שקיבלו אישור מהמחלקה הטכנית של היבואן לשים ג'נטים שלא מופיעים באוטדטה ועקב כך, הצמיגים במידה המאושרת מופיעים ברשיון הרכב. אז מי קובע, אודודטה או המחלקה הטכנית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני מספר שנים היה במשרד התחבורה בחור מוזר בשם אסף חגאי שהוחלף בבחור בשם אלכס,

הם הפוסקים לגבי חוקיות שיפורים וכל מיני בטיח.

את אסף הכרתי והעברתי כמה שינויים באישורו, מבחינתו (כך הוא אמר לי) אם יש אישור מהמחלקה הטכנית של לובינסקי

אני מסודר.

הוא בא פעם אחת התכופף הסתכל בג'אנטים המוגדלים, ולא זוכר איזה עוד שינויים קלים הנהן וחתם.

ואם דרור אישר מנוע 605 ואסף/אלכס חתומים על האישור לא צריכה להיות שום בעיה.

ברגע שהולכים מסביב מתחילות הצרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FIZBAN,

1. בעת אישור חלון גג, עמדה מספר 1 מאשר לך, מחתים את הטופס ושולח אותך אל הפקידה בקבלת קהל והיא מעדכנת ומוציאה לך מיד רשיון רכב חדש שבו מופיע הסאן רוף, וו גרירה, הארגז לטנדר או כל מה שהחלפת.

2. בצמיגים יש עניין אחר. יש את המידות באוטודטה אותן כולנו מכירים.

בדרכים שונות, יש אפשרות לאשר צמיגים במידות שלא מופיעות באוטודטה אבל אני יכול להגיד לך מנסיון של כמה אנשים שאני מכיר אישית שאם לדעת הבוחן הצמיג לא בטיחותי (למשל נוגע בכנף הפנימית, נוגע בשפת הכנף או בולט מהרכב, לא מעניין אותו מי ומה אישר, אישור מידת הצמיגים מבוטלת והרכב מקבל הורדה מיידית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"דרכים השונות" הן לא מגיעות דרך המחלקות הטכניות של היבואנים, הדרכים השונות הן על דברים שכל מכון רישוי יכול לאשר, זאת גם הסיבה שבד"כ כל הקומבינות האלה נסובות סביב ג'אנטים, צמיגים ומנועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי באחד הרכבים הקודמים אושרה מידת צמיגים על ידי המחלקה הטכנית. הגעתי עם האישור למכון רישוי (ואפילו אחד שידוע כמקפיד מאוד).

בדקו את הרכב מכל הכיוונים (כנראה כדי לבדוק אם הוא בולט מהרכב או נוגע בכנף - שזה אכן דבר בטיחותי, גם בחו"ל). ראו שאין בעיה + מכתב מהטכנית ואישרו.

מבחינתי זו היתה הדרך החוקית ואם בוחן היה מוריד אותי מהכביש על זה הייתי הולך למשפט ואף תובע את המשטרה על הפסד ימי עבודה ועוגמת נפש.

אגב, בגירה , גם באישור מנוע וצמיגים אתה יכול להוציא כפל רשיון ב 35 ש"ח (או משהו כזה), ואז זה אפילו רשום ברשיון כדת וכדין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין, בכל מקרה למשטרה מותר לעשות הכל, ובכדי להוכיח את צדקתי אני צריך לעבור שבעת מדורי גהנום?

ובגירה בינינו שיפורי רכבים היא עברינות רק כי המדינה מתעלמת מכל העסק, פדופיליה היא עסק רציני מאד, שלא עוברים עליו בשתיקה, אני לא בטוח שאפשרי להשוות בין השניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...