Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה במבצע - דצמבר 2011 או ינואר 2012

GRRM
שימו לב! השרשור הזה בן 4415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש שני פרמטרים:

שנת הדגם.

תאריך עלייה לכביש.

כשאומרים רכב שנת 20XX, הכוונה היא לשנת הדגם והיא לא משתנה לפי מועד העליה לכביש.

שיטת ה"חודש עלייה לכביש" היא מהשנים האחרונות. איך ידעו לפני שנת 2008 לנקוב בשנת הדגם? לפי מה? (אני שואל, אני לא יודע). כנראה שיש דרך.

למכור רכב של שנת 2011 כרכב של שנת 2012 זו הונאה. אם הקונה יגלה זאת, הוא כנראה יתבע אותך במקרה הטוב או שזה יתדרדר לאלימות במקרה הפחות טוב.

וביננו, אין מתנות חינם. אם היה אפשר להרויח מהסיטואציה, היבואן היה דואג להרויח ממנה. לכאורה כדאי לו לא למכור את מלאי הרכבים שנותרו בסוף השנה, להמתין שתגיע שנת 2012 והופ, המלאי שלו הפך בין לילה לדגמי 2012.

אני חושב שזה מיותר להיכנס לפרטי פרטים..כשבאים לקנות מסתכלים רק על הרשיון (תאריך העליה)..נו אפילו את זה לא תמיד שמים לו לב...

חוץ מזה איפה כותבים את שנת הדגם או תאריך הייצור?? על השלדה??

דבר שלישי, הפרש של מאות שקלים במחירון (אולי זה זניח למס' אנשים) לטובת אלה שחיכו ל2012

דבר אחרון, אני מרגיש שקיבלתי אוטו יותר חדיש...(קצת טיפשי,,אבל זה לא פיזיקה ,, זה הרגשה)..

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 744
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש שני פרמטרים:

שנת הדגם.

תאריך עלייה לכביש.

כשאומרים רכב שנת 20XX, הכוונה היא לשנת הדגם והיא לא משתנה לפי מועד העליה לכביש.

שיטת ה"חודש עלייה לכביש" היא מהשנים האחרונות. איך ידעו לפני שנת 2008 לנקוב בשנת הדגם? לפי מה? (אני שואל, אני לא יודע). כנראה שיש דרך.

למכור רכב של שנת 2011 כרכב של שנת 2012 זו הונאה. אם הקונה יגלה זאת, הוא כנראה יתבע אותך במקרה הטוב או שזה יתדרדר לאלימות במקרה הפחות טוב.

וביננו, אין מתנות חינם. אם היה אפשר להרויח מהסיטואציה, היבואן היה דואג להרויח ממנה. לכאורה כדאי לו לא למכור את מלאי הרכבים שנותרו בסוף השנה, להמתין שתגיע שנת 2012 והופ, המלאי שלו הפך בין לילה לדגמי 2012.

אין כבר שנת דגם, איך ידעו לנקוב בשנת הדגם בעבר? פשוט מאוד, היה מצויין ברשיון שנת הדגם ובנוסף חודש העלייה על הכביש, היום לעומת זאת מצויין רק חודש העלייה על הכביש, ואין חשיבות לשנת היצור שלו.

אגב, מי אמר שהיבואנים לא עושים את זה? אתה חושב שהרכבים שעכשיו נמכרים בסקודה לדוג' הם כבר משנת יצור 2012? אין סיכוי, אלו אותם רכבים שנמכרו ב2011.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כבר שנת דגם, איך ידעו לנקוב בשנת הדגם בעבר? פשוט מאוד, היה מצויין ברשיון שנת הדגם ובנוסף חודש העלייה על הכביש, היום לעומת זאת מצויין רק חודש העלייה על הכביש, ואין חשיבות לשנת היצור שלו.

אגב, מי אמר שהיבואנים לא עושים את זה? אתה חושב שהרכבים שעכשיו נמכרים בסקודה לדוג' הם כבר משנת יצור 2012? אין סיכוי, אלו אותם רכבים שנמכרו ב2011.

היית מוכן לשלם את אוטו הסכום עעל רכב שיוצר בשנת 2011 ורכב שיוצר בשנת 2012 ושניהם עלו לכביש נניח בפברואר 2012?

יכול להיות שאתה צודק אבל משהו מציק לי בכל הסיפור. כנראה שזה רק אני. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית מוכן לשלם את אוטו הסכום עעל רכב שיוצר בשנת 2011 ורכב שיוצר בשנת 2012 ושניהם עלו לכביש נניח בפברואר 2012?

יכול להיות שאתה צודק אבל משהו מציק לי בכל הסיפור. כנראה שזה רק אני. :-)

האמת שזה בכלל לא משנה, למי אכפת מתי הרכב יוצר, בנוב' 2011 או בינואר 2012? בדיוק אותו דבר, רק הראש הישראלי אומר לנו שמשהו לא בסדר, בת'כלס אין שום הבדל.

ויש מצב שאני טועה. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לרמקולים שמקבלים עם הרכב. יש אפשרות לשים עוד 2 רמקולים ו2 טוויטרים מאחורה דרך הסוכנות. הם רוצים תוספץ של 440 ש"ח.

האם זה שווה?

לדעתי כן. ככה תקבל את הרכב מוכן מהחברה עוד באחריותם עם רמקולים מקדימה ואחורה ולא תצטרך בעתיד לקחת למתקין חיצוני שא יגבה ממך סכום נמוך ממה שהם מציעים.

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לרמקולים שמקבלים עם הרכב. יש אפשרות לשים עוד 2 רמקולים ו2 טוויטרים מאחורה דרך הסוכנות. הם רוצים תוספץ של 440 ש"ח.

האם זה שווה?

גם אני הוספתי בהזמנה שלי זוג מאחורה,,עלו משהו כזה..אולי טיפה פחות :-D

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקולים קדמיים וטויטרים קדמיים שומעים מצויין, יחסית לרכב עם "מערכת מובנת".

מי שלא מתכוון לפרק חצי אוטו כמוני ולהרכיב מערכת ממליץ להשקיע את ה400 שקל האלה ולהוסיף רמקולים אחוריים.

מקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לעשות לי סדר בדגמים, אני כבר לא מבין אם זה איביזה או איביזה SC.

באתר הרשמי של סיאט ישראל תחת איביזה => מנועים, אין בכלל דגם 1.4.

תחת האיביזה SC => מנועים, יש 1.4, אבל נראה לי שזה בכלל דגם 3 דלתות.

במחירון הרשמי באתר (צד שמאל למעלה):

האיביזה SC היא היחידה שקיימת ב1.4, וכמו שאמרתי כתוב שזה שלוש דלתות.

תחת האיביזה הרגילה, שממה שהבנתי זה מה שאני קניתי, בכלל אין מנוע 1.4.

לרגע כבר חשבתי שקניתי 3 דלתות בטעות! אבל בחוזה שלי רשום (Ibiza 1.5 5D Man (85

אולי זה קשור לעובדה שהמחירון מלפני שנה כמעט... אבל עדיין... מדובר על איביזה רגילה, נכון?

ניסיתי לתת קישורים לעמודים שאני מדבר עליהם אבל אני לא יכול כי יש לי פחות מ20 הודעות, סורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה קשור לעובדה שהמחירון מלפני שנה כמעט... אבל עדיין... מדובר על איביזה רגילה, נכון?

ניסיתי לתת קישורים לעמודים שאני מדבר עליהם אבל אני לא יכול כי יש לי פחות מ20 הודעות, סורי.

הדגם של המבצע הוא 5 דלתות. הSC הוא דגם של 3 דלתות. באת האינטרנט לא מוצג הדגם שנמכר מכוון שהוא לא דגם שנמכר בדרך כלל בצורה רגילה ברמת האבזור הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתר שלהם על הפנים, אל תסתמך עליו.

אתה הזמנת את החמש דלתות 1.4 85 כ"ס, הדגם הזה עוד לא מעודכן אצלם באתר כי זו פעם ראשונה שמוכרים אותו בארץ.

ה-SC זו גירסה עם 3 דלתות, אותו מנוע ואבזור נוסף כגון סאנרוף, חישוקי סגסוגת, מערכת מולטימדיה ועוד כמה פיצ'רים קטנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, האתר שלהם ביזיון...

האיביזה במבצע היא 1.4 ליטר 85 כ"ס רמת גימור רפרנס 5 דלתות ידנית. הדגם הזה לא נמכר בשנת 2011 עד למבצע ולכן אין מחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, תודה. מראש האתר נראה ועובד מזעזע, ועכשיו שאני מבין שהדגם המדובר בכלל לא שם אני בכלל בשוק.

אבל הטקסטים על כל אוטו זה באמת משהו שחייבים לראות, ערימת שטויות שיווקיות מגעילות שגם כתובות בצורה עילגת עם כל מיני רווחים פסיקים ונקודות במקומות לא קשורים. איזו השקעה נמוכה... אפשר לחשוב שאנחנו בתחילת עידן האינטרנט והם עוד לא בטוחים שהם רוצים להשקיע באתר איכותי :lol: בדיחה עצובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...