Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה במבצע - דצמבר 2011 או ינואר 2012

GRRM
שימו לב! השרשור הזה בן 4416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב גם אני קבלתי את שלי בשחור, מישהו יודע כמה רמקולים אמורים להגיע עם הרכב??

לפי הקטלוג 4,

אבל שאני במערכת נותן את כל העוצמה לאחורי אז אין צליל בכלל, כאילו אין רמקולים מאחורה.

ודרך אגב הבחור עם הג'נטים, מאחורה זה בלם תוף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 744
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרכב מדהים! אני חייב לציין שבקרת השיוט פ'יצר פשוט מגניב ומאוד שימושי!!!

שילמתי על הרכב ב-7 לחודש וקיבלתי אותו ב-20

קניתי את הרכב בסוכנות בנצרת!! אני חייב לציין שהשירות היה מעולה, חוץ מדבר אחד שממש לא אהבתי. כאשר באתי ושילמתי על הרכב הסוכן ניסה לשכנע אותי לקחת את הרכב בשנת 2012 לא הסכמתי. נאמר לי שמקסימום אני אקבל את הרכב ב-27 לחודש

שבוע וחצי אחרי ששילמתי על הרכב מתקשר אלי אחד הסוכנים ואומר תקשיב אני מצטער אבל הרכב לא יגיעה יש בעיה לשחרר אותו ולכן אתה תקבל את הרכב בן הראשונים ב-2012 עד 5.1.12 אני די התעצבנתי אבל לא הייתה בררה אז אמרתי בסדר!

בערך 7 שעות אחרי זה מתקשרת נציגה של הסוכנות ואומרת לי שהכול בסדר הם דיברו שוב פעם עם החברה והרכב יגיעה בימים הקרובים. אני מבסוט שקיבלתי את הרכב =) (הבעיה שלי עם הסיפור המוזר הזה, למה הם כל כך התעקשו שאני אקבל את הרכב ב2012?))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב גם אני מצטרף למזמינים. מרגע שהחלטתי להחזיר את הליסינג חיפשתי מה תהיה העסקה הכי טובה לרכישת רכב ולצערי רק שלשום בערב שמעתי על המבצע של האיביזה, לא יודע איך זה חמק לידי. בכל מקרה כמובן אמרו לי בכל הסניפים האפשריים שכבר אין מלאי, ובסופו של דבר הגעתי להרצליה ושילמתי 10,000 ש"ח על שריון של המחיר והצבע.

מה שנאמר לי בסניף - המכוניות בארץ בתחילת פברואר וימסרו באמצע פברואר.

מה שנאמר למכר על ידי בכיר בצ'מפיון, המכוניות בארץ בסוף פברואר וימסרו באמצע מרץ.

נאלץ לחכות בסבלנות כנראה...

שאלה אחת שאשמח לקבל עליה תשובה היא התקנת AUX, מישהו יודע אם אפשרי בוודאות? מקום מומלץ לעשות את זה באזור המרכז? מחיר? זה באמת הדבר היחיד שמפריע לי בגימור של הרכב. קרוז קונטרול כן ו AUX או USB לא? ועוד הם קוראים לזה אוטו לצעירים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלתי את שלי.....:lol:

מאחורה כן זה מגיע עם תוף לא עם דיסק.

האוטו נוסע מצויין אין הרגשה של לא סוחב או משהו כזה...

העניין של ההדרדרות זה אוטומטי? או שיש כפתור לזה? או שזה מופעל אוטומטי בעליות?

כמה קילומטר ההרצאה? 1500? ולא לעבור את ה100?

מקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלתי את שלי.....:lol:

מאחורה כן זה מגיע עם תוף לא עם דיסק.

האוטו נוסע מצויין אין הרגשה של לא סוחב או משהו כזה...

העניין של ההדרדרות זה אוטומטי? או שיש כפתור לזה? או שזה מופעל אוטומטי בעליות?

כמה קילומטר ההרצאה? 1500? ולא לעבור את ה100?

מקס.

אתה לוחץ לחיצה חזקה על דוושת הבלמים, ואז כאשר אתה משחרר הרכב לא מתדרדר, זה כאילו מחזיק אותו עד שתתן גז..

אני מת לקבל את האוטו שלי,, יללא עוד 10 ימים, ואיביזה 2012 :)

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב גם אני קבלתי את שלי בשחור, מישהו יודע כמה רמקולים אמורים להגיע עם הרכב??

לפי הקטלוג 4,

אבל שאני במערכת נותן את כל העוצמה לאחורי אז אין צליל בכלל, כאילו אין רמקולים מאחורה.

ודרך אגב הבחור עם הג'נטים, מאחורה זה בלם תוף?

האיביזה שבמבצע מגיעה עם שניים קדמיים ושני טוויטרים בקורות.. אך לפי הסוכן יש הכנות לרמקולים בדלתות האחוריים..

עכשיו אני הזמנתי זוג רמקולים מקוריים גם לאחורה וכך יש לי 6 כמו בדגם TSI...:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזתומרת הוספת? לא ידעתי שיש כזאת אפשרות להוסיף עוד 2 רמקולים מקוריים

אגב משהו יודע של איזה חברה הרמקולים?

כמה עלה לך?

,It's not how you stand by your car"

"It's how you race your car

,It doesn't metter if you win by inch or mile"

"!!!winning is winning

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לוחץ לחיצה חזקה על דוושת הבלמים, ואז כאשר אתה משחרר הרכב לא מתדרדר, זה כאילו מחזיק אותו עד שתתן גז..

אני מת לקבל את האוטו שלי,, יללא עוד 10 ימים, ואיביזה 2012 :)

לא רוצה להשבית שמחות אבל זו איביזה 2011, כן? :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להשבית שמחות אבל זו איביזה 2011, כן? :-)

זה אף אחד לא יודע, ברשיון יש רק תאריך אחד והוא " תאריך עלייה לכביש"

והוא יהיה כך 01/2012

וזה מספיק לגבר הישראלי שיקנה את התאריך הזה ולא את 11/2011 :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזתומרת הוספת? לא ידעתי שיש כזאת אפשרות להוסיף עוד 2 רמקולים מקוריים

אגב משהו יודע של איזה חברה הרמקולים?

כמה עלה לך?

האמת אני ביררתי ושאלתי אז ידעתי..:-)

כמו שהבנתי החיווט נמצא אך חסרים הרמקולים, אז הזמנתי עוד זוג לאחורה וזה עלה משהו כמו 400 שקל, אך עשו עוד הנחה על זה..

עדיין לא קיבלתי ת'אוטו אז אני לא יכול להגיד כלום או להשוות עם האיביזה TSI שיש לנו ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מתקינים את הרמקולים או שמקבלים אותם? האם התקנה של הרמקולים מעקבת את קבלת הרכב? הרמקולים המקוריים הם המומלצים ביותר או שעדיף כבר לקנות אחרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אף אחד לא יודע, ברשיון יש רק תאריך אחד והוא " תאריך עלייה לכביש"

והוא יהיה כך 01/2012

וזה מספיק לגבר הישראלי שיקנה את התאריך הזה ולא את 11/2011 :wink:

יש בזה משהו אבל שים לב שביד 2 למשל, אתה נדרש לציין את *שנת הייצור* של הרכב והרכב כאמור נוצר בשנת 2011.

יש הבדל בין לא לציין פרט מסויים לבין לציין משהו שגוי ביודעין. קח בחשבון שאם מישהו יקנה ממך את האוטו על סמך הידיעה שהוא משנת 2012 והוא בדיעבד יגלה שהרכב יגלה שהרכב נוצר בשנת 2011, אתה בבעיה לא קטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בזה משהו אבל שים לב שביד 2 למשל, אתה נדרש לציין את *שנת הייצור* של הרכב והרכב כאמור נוצר בשנת 2011.

יש הבדל בין לא לציין פרט מסויים לבין לציין משהו שגוי ביודעין. קח בחשבון שאם מישהו יקנה ממך את האוטו על סמך הידיעה שהוא משנת 2012 והוא בדיעבד יגלה שהרכב יגלה שהרכב נוצר בשנת 2011, אתה בבעיה לא קטנה.

לא מצויין ברשיון שנת יצור, ואני לא נראה לי אמור לדעת בכלל מתי יצרו את הרכב שלי, יכול להיות שאני טועה ואם כן אז בבקשה לתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני ביררתי ושאלתי אז ידעתי..:-)

כמו שהבנתי החיווט נמצא אך חסרים הרמקולים, אז הזמנתי עוד זוג לאחורה וזה עלה משהו כמו 400 שקל, אך עשו עוד הנחה על זה..

עדיין לא קיבלתי ת'אוטו אז אני לא יכול להגיד כלום או להשוות עם האיביזה TSI שיש לנו ...

על איזה סניף אתה מדבר?

,It's not how you stand by your car"

"It's how you race your car

,It doesn't metter if you win by inch or mile"

"!!!winning is winning

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצויין ברשיון שנת יצור, ואני לא נראה לי אמור לדעת בכלל מתי יצרו את הרכב שלי, יכול להיות שאני טועה ואם כן אז בבקשה לתקן.

יש שני פרמטרים:

שנת הדגם.

תאריך עלייה לכביש.

כשאומרים רכב שנת 20XX, הכוונה היא לשנת הדגם והיא לא משתנה לפי מועד העליה לכביש.

שיטת ה"חודש עלייה לכביש" היא מהשנים האחרונות. איך ידעו לפני שנת 2008 לנקוב בשנת הדגם? לפי מה? (אני שואל, אני לא יודע). כנראה שיש דרך.

למכור רכב של שנת 2011 כרכב של שנת 2012 זו הונאה. אם הקונה יגלה זאת, הוא כנראה יתבע אותך במקרה הטוב או שזה יתדרדר לאלימות במקרה הפחות טוב.

וביננו, אין מתנות חינם. אם היה אפשר להרויח מהסיטואציה, היבואן היה דואג להרויח ממנה. לכאורה כדאי לו לא למכור את מלאי הרכבים שנותרו בסוף השנה, להמתין שתגיע שנת 2012 והופ, המלאי שלו הפך בין לילה לדגמי 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...