Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה במבצע - דצמבר 2011 או ינואר 2012

GRRM
שימו לב! השרשור הזה בן 4385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני דווקא שמעתי שהסטוק הראשון 1.12 כבר נמצא בארץ!! אך איך מסבירים שהם דוחים את חילוק המכוניות לינואר ??

אישית, הם אמרו לי שהרכב שלי יגיע באמצע 12, וזה אמרו לי כבר ב 21.11 כשהזמנתי,,

אז אני לא לחוץ ולדעתי הם צדקו :shock:(Pאגב הזמנתי בנצרת!)

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 744
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום,

היום היתי בסוכנות לגביי האיביזה ונאמר לי שאוכל לקבל את הרכב תוך שבוע ואם ארצה אז גם בחודש הבא. לא VIP ולא נעליים... זה לא משנה כלום מבחינת רווח או הפסד כי התקנות עברו לתאריך עליה לכביש ולא שנתון רק שאני אישית יעדיף לחכות לנובמבר ורק בגלל שברישיון הרכב יופיע כ-2012.

בכל אופן, במו עיניי ראיתי במהלך שעה שהיתי שם 6 רכבים נמכרים ככה שהמבצע באמת מטורף! בבוקר היה צבע מסויים ואחרי צהריים שהתקשרתי הוא אזל ככה שאני מקווה שבבוקר אזמין לי גם אחת... :-)

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שמוליק התבלבלתי.... לחכות לינואר. הצפי שלהם הוא ה-15 לחודש.

וכן המבצע כמובן הוא על דגם רפרנס הידני, 1.4 רגיל (לא tsi) עם 85 כ"ס.

DOMO2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמור לסגור את העסקה היום אבל לשאלתך נאמר לי שאוכל לקבל את הרכב תוך שבוע או בחודש הבא. אני אישית לא לחוץ ומעדיף לחכות בגלל הפסיכולוגיה שיופיע לי ברישיון 2012 :-)

DOMO2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

הייתי בסוכנות של סיאט לגבי האלתיאה שלהם וגם קבלתי את ההצעה לחכות עד ינואר תוך כדי הסבר שזה משתלם לי

קשה לי להאמין שחסר להם אלתיאה בארץ (הרכב הזה לא נמכר בכלל)

למרות שלא נראה לי שצמפיון היא חברה הנסחרת בבורסה כנראה שיש לה סיבה להציג נתונים מסוימים במאזן של 2011

מה שקורה שחברה שמכרה מוצר ועוד לא סיפקה אותו בעצם רושמת לעצמה הכנסה של מזומן מול חוב שישולם בשנה הבאה

אני לא רוצה לשעמם אותכם אבל כשמדובר בסכומים של רכבים זה יכול להיות מאוד משמעותי

לא מדוייק. על מנת להכיר בהכנסה, על החברה להעביר את המוצר לקונה (במקרה של מכירת רכב).

במידה והרכב עדיין לא נמסר לקונים, החברה רושמת את המזומן שהתקבל כנגד מקדמות מלקוחות/הכנסות מראש (התחייבות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עכשיו בהתלבטות !!!

התקשרה עכשיו הבחורה מסיאט ואמרה לי שהרכב שלי מחכה בנמל:shock:..

ושאלה האם אני מעוניין להשלים את התשלום ולהעלות אותו תוך שבועיים?

??

להעלות או לחכות??? מישהו יודע מה ההדל במיחירון בין שני רכבים אלה11/2011 או 01/2012 , נגיד אחרי חצי שנה?

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עכשיו בהתלבטות !!!

התקשרה עכשיו הבחורה מסיאט ואמרה לי שהרכב שלי מחכה בנמל:shock:..

ושאלה האם אני מעוניין להשלים את התשלום ולהעלות אותו תוך שבועיים?

??

להעלות או לחכות??? מישהו יודע מה ההדל במיחירון בין שני רכבים אלה11/2011 או 01/2012 , נגיד אחרי חצי שנה?

אם תשלם מחר בהנחה שיקח שבועיים תקבל אותו בסביבות ה21 לחודש,לא עדיף לחכות עוד עשרה-12 ימים ושיהיה רשום 2012 ברישיון?

במקרה שלי עם הפאביה אני מצאתי שזה עדיף ואפילו שווה גם תוספת תשלום.

תחשבו עליכם כרגע בתור הבעלים הראשון של האוטו איך אתם מתלבטים, אז איך הקונה העתידי בבוא העת ירגיש?(רמז: המוח הישראלי יגיד 2012)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא יודע מה יהיה המחירון בעוד חצי שנה חוץ מאדון יצחק לוי...

בכל אופן לאור התקנה החדשה המחירון נקבע לפי תאריך עליה לכביש ולא שנתון.

באופן אישי וישראלי טיפוסי - תחכה. 2012 מצלצל טוב יותר... :-)

DOMO2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי היום לגבי האיביזה הסוכן אמר לי שהרכב הגיע ביקשתי ממנו לדחות לינואר ישר הסכים רק אמר לי שהרכב יגיע אלי ב15 לחודש..נכון שבתכלס אין שום הבדל אבל ישראלים תמיד ישארו ישראלים ושארצה למכור את הרכב ב2014/2015 אני חושב שהחצי חודש המתנה הזה כן ישחק תפקיד 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...