Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה במבצע - דצמבר 2011 או ינואר 2012

GRRM
שימו לב! השרשור הזה בן 4420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יכול להגיד לך שהרמקולים שמקבלים מצוינים, שומעים נהדר.

המינוס היחיד לדעתי הוא הבסים שיותר מדיי מורגשים...

אני נוסע עם הבסים במינימום ועדיין מרגישים אותם, יכול להיות שצריך לכוון עוד קצת אבל בינתיים זה קצת מפריע.

בכל אופן, בסה"כ החוויה היא מאוד נעימה ומוצלחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 744
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נמאס לי לגמרי מהסוכנות בראשל"צ!

המנהלת לא יכולה להבטיח מתי אקבל את הרכב אבל יש כאלו שהובטח להם עד ה5 בינואר, אי אפשר להוסיף ג'אנטים ואם כן זה עולה 4800 ש"ח לעומת כאלו שהיה להם מבחר בלא למעלה מ2000 ש"ח והרמקולים האחוריים בתוספת 400 ש"ח אין כזה דבר לטענתה למרות שיש כאלו שכן קיבלו את זה.

הסברתי לה שקראתי בפורומים מלא מעט אנשים, והיא אמרה שגם היא קראה וצחקה.

אז אני רוצה לשאול אתכם, באילו סוכניות הציעו לכם את כל הדברים הללו, כי אני רוצה להעביר את ההזמנה שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמאס לי לגמרי מהסוכנות בראשל"צ!

המנהלת לא יכולה להבטיח מתי אקבל את הרכב אבל יש כאלו שהובטח להם עד ה5 בינואר, אי אפשר להוסיף ג'אנטים ואם כן זה עולה 4800 ש"ח לעומת כאלו שהיה להם מבחר בלא למעלה מ2000 ש"ח והרמקולים האחוריים בתוספת 400 ש"ח אין כזה דבר לטענתה למרות שיש כאלו שכן קיבלו את זה.

הסברתי לה שקראתי בפורומים מלא מעט אנשים, והיא אמרה שגם היא קראה וצחקה.

אז אני רוצה לשאול אתכם, באילו סוכניות הציעו לכם את כל הדברים הללו, כי אני רוצה להעביר את ההזמנה שלי!

אתה צודק 100%.

גם אני קיבלתי בדיוק את אותו מידע מתסכל בראשון.

מה קורה כאן לעזאזל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי וקבלתי את הרכב כבר, סוכנות ת"א המסגר 5.

בקשר לגאנטים אין שום בעיה הסוכן הראה לי קטלוג עם תמונות איזה גאנט שאני ירצה. (הבנתי שזה לא מקורי לא הזמנתי) מחיר 2000 שמעתי בירושלים אפילו ב1800.

בעניין רמקולים הסוכן מהתחלה לא הציע לי משהו בסגנון וגם ככה לא הייתי קונה, אז לא שאלתי ולא יודע מה קורה עם זה.

בדקתי את השמועות שקראתי בפורם עם הסוכן ו... צמיגים 15' במקום 14'. קבלתי.

צד ליד הנהג אפשרות לעלות ולהוריד את הכיסא, שמועות נכונות כמו שהסוכן אמר, אבל אני לא קבלתי באוטו שלי.

משענת יד, הסוכן אמר שלא שמע דבר על זה ואין דבר כזה, אבל הכי חשוב לא צחק לי בפנים כששאלתי. (מאוד מזלזל אם היה צוחק.)

מקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דיברתי עם ירושלים ואפשר להוסיף רמקולים אחוריים ב 440 ש"ח. אצלי הרכב כבר אחרי התקנות אז הם בודקים אם אפשר להחזיר אותו למוסך/מתקין ולשים את הרמקולים. אם הרכב שלך עדיין לא מוכן ולא התקינו בו את מה שהם צריכים להתקין בארץ אז בטוח אפשר להוסיף רמקולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה שאני קיבלתי מסוכנות סיאט ירושלים בתלפיות:

ג'אנטים מגנזיום בתוספת 1600 ש"ח - מישהו ציין פה שזה לא מקורי אז לידיעתך, זה הג'אנט שנמכר בדגם הSC! ותגדיר לא מקורי?? אתה מקבל ג'אנט עם הסמל של החברה באמצע וכך או כך לא ישלמו לך על זה בעתיד כמשומשת...

משענת יד בין הכסאות תוספת של כמעט 450 ש"ח

החלפת צמיג מ14" ל15" נאמר לי שאי אפשר

מה כן הוצע כתוספת ללא חיוב?

מדבקות של סיאט מעל הדלתות (כל מדבקה עולה 80 ש"ח לטענתם) ווילון אחורי לבן של סיאט (עולה 150 ש"ח לטענתם)

דרך אגב,

העלתי לפני מספר ימים את החשיפה של החלפת הצורה של האיביזה בחודשים הקרובים. לדעתי זה לא יתרום בעתיד לערך הרכב כמשומש... ואולי זו הסיבה שהם מוכרים את הדגם הנ"ל במחיר הזה...

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

הייתי בסוכנות של סיאט לגבי האלתיאה שלהם וגם קבלתי את ההצעה לחכות עד ינואר תוך כדי הסבר שזה משתלם לי

קשה לי להאמין שחסר להם אלתיאה בארץ (הרכב הזה לא נמכר בכלל)

למרות שלא נראה לי שצמפיון היא חברה הנסחרת בבורסה כנראה שיש לה סיבה להציג נתונים מסוימים במאזן של 2011

מה שקורה שחברה שמכרה מוצר ועוד לא סיפקה אותו בעצם רושמת לעצמה הכנסה של מזומן מול חוב שישולם בשנה הבאה

אני לא רוצה לשעמם אותכם אבל כשמדובר בסכומים של רכבים זה יכול להיות מאוד משמעותי

תשובה עניינית וכנראה הנכונה ביותר מבין כל הרעיונות שהועלו כאן.

הרבה עסקים "משחקים" עם ההוצאות לקראת סוף שנה כדי להביא למאזן שנתי "טוב".

כנראה שזו הסיבה האמיתית.

לך כלקוח, מעבר לעובדה שהרכב יהיה סוף שנת 2011 ולא תחילת 2012, סיפורי הסבתא האלה לא צריכים לעניין אותך.

זה בטח ובטח לא ישפיע על מחירון הרכב לטובתך בכ- 6000 ש"ח !

המחירון היום עובד על חודש ושנה, כך שכאשר אתה משקלל במחירון את מחיר רכבך, אתה מציין את החודש בו עלה לכביש.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

בסוכנות בהרצליה אמרו לי דברים שונים לגמרי:

1) הסוכן אמר לי שלא כדאי לי להתקין רמקולים אחוריים ועדיף לי ללכת בעצמי ולהתקין,משום שהרמקולים שיספקו לי הם פחות טובים מהקדמיים (שהם של PHILIPS). אם כן ארצה להתקין,ההתקנה תעלה הרבה יותר מ-400 שקל (הוא היה מופתע מהבקשה שלי בכלל..)

2) המדבקה של סיאט - הוא טוען שהיא עולה 100 שקל ויוכל לספק לי אותה רק אם ישארו לו ספייר..

3) זמן האספקה - בין ה-15 ל-17 לינואר.

מתסכל שבכל סוכנות אומרים דברים אחרים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה עניינית וכנראה הנכונה ביותר מבין כל הרעיונות שהועלו כאן.

הרבה עסקים "משחקים" עם ההוצאות לקראת סוף שנה כדי להביא למאזן שנתי "טוב".

כנראה שזו הסיבה האמיתית.

אני לא מסכים. אני לא רואה הגיון חשבונאי בלמסור את הרכב ב- 2012.

קל וחומר השנה! השנה מומלץ להקדים הכנסות ולאחר הוצאות מכיוון ששיעור מס החברות עולה בשנה הבאה.

בלי למסור את הרכב ללקוח, לא ניתן להכיר בהכנסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אמרו שאקבל את הרכב עד ה15-1-12 כמו כן עם ג'אנט 15 בלי משענת יד ועם אפשרות כוונון לכסא הנוסע את המדבקה של האוטו אימוושיין קיבלתי בחינם ללא כל תוספת תשלום לגבי משענת יד מסרו לי שזה יעלה לי 800 שח יש מצב שסיאט עד כדי כך לא מתואמים בין הסוכנויות ?? זה ממש הזוי שכל אחד רושם פה דבר אחר לגבי האוטו שקיבל\הזמין??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שקורה שסיאט מחליטה שמי שימכור את המכוניות שלה זה חברת ליסינג(סניף ת"א לדוגמא)

כל סניף מכופף את הכללים/חוקים בצורה שונה

את האמת? אני מתגעגע למיקום הקודם של הסוכנות של סיאט בת"א לא רחוק מעזריאלי

הייתי יכול לבהות שעות באולם תצוגה בהסתכלות אחר הקופרות שהיו מוצגות שם

,It's not how you stand by your car"

"It's how you race your car

,It doesn't metter if you win by inch or mile"

"!!!winning is winning

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלבטות קשה ביותר בקשר לרכישת איביזה שבמבצע

התלבטות היא בין האיביזה, או ג'אז יד שניה 2010/2009 שההורים שלי נדבקו אליה

נסעתי בג'אז 2011 ובאיביזה 1.6 ספורט, ותאמת שהג'אז הרגישה לי מאוד חלקה, לעומת זאת באיביזה נהגתי כבר הרבה ואהבתי אותה אבל היא 1.6....

איך אני אמור להשוות ביניהן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה שאני קיבלתי מסוכנות סיאט ירושלים בתלפיות:

ג'אנטים מגנזיום בתוספת 1600 ש"ח - מישהו ציין פה שזה לא מקורי אז לידיעתך, זה הג'אנט שנמכר בדגם הSC! ותגדיר לא מקורי?...

מקורי הוא מוצר אשר הורכב ע"י היצרן.

אם הם מרכיבים לי ג'אנט של אוטודיפו אז עדיף לי ללכת ולבחור מיותר אפשרויות.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...