Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אם הכוונה לTHL W11- אז תירד מזה, חבל להכניס ראש בריא למיטה חולה, מוצרי החברה בשנה האחרונה סובלים מבעיות אמינות ובתקופה הזו שיש באותו המחיר מכשירים טובים יותר של חברות הענק חבל לבזבז כסף על THL.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אם כן משהו שאתה כן יכול להמליץ עליו? בטווח המחירים הזה (800 לערך).

בעיקר אני רואה סרטים (המסך של S2 מספיק בהחלט) ומשחק משחקים (לא בדיוק assassins creed אבל גם לא פקמן).

שוב תודה.

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש מכשיר סלולרי חדש לאבי, ברשותו כרגע אייפון 3GS ענתיקה. המכשיר המיועד, צריך להיות בעל מסך גדול ברור וטוב עד כמה שניתן, באיזור ה''5, אני מאמין שיעשה את העבודה, מצלמה טובה וקל לתפעול. לא מאמין שצריכה להיות בעיה של התרגלות לאנדרואיד כי מה שהוא עושה עם המכשיר בעיקר זה לקבל ולהוציא שיחות, לקרוא הודעות ולצלם את הנכדים.

האייפון 5S סתם יקר והשיפור בגודל המסך לא ממש משמעותי, לדעתי. לשם השוואה לאמא שלי יש את הGalaxy S Advance והיא מתלוננת שהמסך לא מספיק גדול בשבילה, ושם מדובר על מסך של ''4. חשבתי על הLG G2 אבל לא יודע אם יש טעם לשימושים של אבי להוציא כזה סכום עליו. יש מכשיר ראוי אחר?

התקציב כאמור עד איזור ה1,800 ש"ח.

לא מעוניין במכשירים סיניים.

אשמח גם להמלצה על חנויות אמינות באיזור חיפה\נהריה.

עריכה אחרונה על ידי samg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבירור בזאפ אני רואה שב1,800 ניתן לקנות את הLG G2 32GB כשה16GB יותר יקר משום מה.

רק ברוב החנויות במחירים הללו מדובר באחריות של שנה (לא של היבואן הרשמי) והם מציינים שלא ניתן לעדכן את גירסת האנדרואיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אם כן משהו שאתה כן יכול להמליץ עליו? בטווח המחירים הזה (800 לערך).

בעיקר אני רואה סרטים (המסך של S2 מספיק בהחלט) ומשחק משחקים (לא בדיוק assassins creed אבל גם לא פקמן).

שוב תודה.

ZTE V5 Red Bull

Xiaomi Hongmi 1S

Huawei Honor 3C

Coolpad F1

יש לך מידע על כולם כאן:

http://iandroid.co.il/forum/forum71.html

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון רוב המכשירים יש להם תמיכה בעברית ואתה יכול ליבדוק זאת בעמוד המכירה, לXIAOMI יש גם רומים בעברית באתר HEBMIUI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZTE V5 Red Bull

Xiaomi Hongmi 1S

Huawei Honor 3C

Coolpad F1

יש לך מידע על כולם כאן:

http://iandroid.co.il/forum/forum71.html

רכשתי את ההונור לידידה. באמת אחלה מכשיר והכל אבל משום שב3G יש לו רק 2100, היא מתקשה לקבל בדירת המחסן השכורה שלה מהירות גלישה מספקת שהייתה לה תמיד עם האייפון 3 הקשיש שלה. היא גולשת במחשב שלה דרך הנייד.

יש איזה פתרון מלבד החלפת מכשיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי קריאה באינטרנט.

הOPPO והONE PLUS הם של אותו מפתח התחיל בOPPO ועבר לשני.

ולכן הם כל כך דומים.

עכשיו השאלה. הגדולה.

חוץ טעינה מהירה + סוללה נשלפת. (מהירות מעבד נמוכה ב0.2) מה ההבדלים??

המחיר של הOPPO ב 499 דולר לפני משלוח ומיסים.

והONE יעלה כ 300 דולר לפני מיסים וכאבי ראש.

ואת הONE PLUS. יש כבר בארץ. ולכן חלקי חילוף יהיו יותר להשגה.

איזה סיבה יש לשלם עוד כ300 דולר יותר לOPPO??

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה שיש כבר את ה1+ בארץ? מי היבואן?

הFIND7A טוב מה1+ בהרבה פרמטרים שמצמצמים את ההבל במחיר, בעקרון ההסבר הכי פשוט:

+1: זה קורבט ZR1 שניראה טוב ועם מנוע מאוד חזק.

FIND7A :זה פרארי טיפה פחות כ"ס אבל יוקרתי ומושקע יותר :-).

גירסת ה16GB של FIND7 כוללת אפשרות להרחבת אחסון, מה שב1+ ב300$ לא אפשרי ושיש לך מכשיר שכזה האחסון נמוך מידי ולכן אתה צריך את גירסת ה64GB ב350$.

כעת היתרונות של הFIND7A:

-סוללה נישלפת.

-מטען סופר מהיר-פי3 מכל מכשיר שהכרתם(חייבים ליראות בשביל להאמין עד כמה שזה מהיר).

-רמקולים איכותיים יותר + עובדים בסטריאו(ב1+ עובדים במונו)

-תוספי סאונד של MAXAUDIO- החברה עם הפלאגינים באלפי דולרים לעריכת סאונד.

-אפשרות הרחבת אחסון עד 128GB

-איכות בנייה טובה יותר.

ובטח יש עוד משהו ששכחתי, המכשיר באמת מדהים וכל מי שרכש אותו לא יסתכל על המכשירים הפופולאריים שיש בשוק- רמה אחרת וחווית שימוש נהרת.

וגם אני אומר מניסיון אחרי מישחק קצר עם המכשיר- אחיין שלי עבר אליו מאייפון מאפען והוא מאושר מאוד :-).

בקיצרו שווים את ה150$ הפרש+לא צריך להמתין להזמנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HWGEEK - אני מחפש תחליף ל-F1 עבור דודה שלי, היא הזמינה F1 לפני חודש ועכשיו החזירו לה את הכסף כי אין במלאי..אז היא לחוצה למכשיר אחר.

מה דעתך על MIJUE FANCY ? שמעת עליו משהו ?

אם יש לך הצעות אחרות, אפילו ביותר מ-75$, נגיד עד 120$, רצוי מסך קטן מ-5", אני אשמח לשמוע.

http://www.lightinthebox.com/5-0-android-4-2-3g-smartphone-dual-sim-wifi-gps-otg-dual-camera-ram-2gb-rom-16g_p1260710.html

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיראה, לפי הפורום הסיני השכן, המכשיר הכי מומלץ לקטגוריית ה100$ כרגע הוא הJIAYU G2F WCDMA.

הוא ניראה דומה לF1, זהה לו בגודל הפיזי אבל המסך הוא 4.3, מדובר בשידרוג משמעותי לעומת הF1 ואני גם יכול לומר מניסיון של כמה ימים איתו שהוא באמת מכשיר טוב למחיר שלו והגודל מושלם.

ביצעוים טובים מS3, מסך IPS OGS ולמרות רזולוציה של 800*480 המסך מספיק חד והפיקסלים לא מציקים לעין, מצלמה טובה משמעותית ומראה יוקרתי יותר וזכוכית גורילה גלאס2.

אני לא מכיר עוד מכשירים מתחת ל5" מחברה טובה שעולים סביב ה100$~120$, צריך לחכות שהפורום השני יחזור לעבוד כי כרגע משום מה הוא מציג הודעת "משתדרגים"- ואז יהיה אפשר לישאול את החברים אם יש משהו חדש ומענין בתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו באמת שאלה קשה, מכיוון שהמכשיר שוחרר רק ביוני קשה בינתיים לדווח על בעיות אמינות, בכל מיקרה בשביל להימנע מבעיות אמינות ככל האפשר אז מומלץ ליקנות מחברות הענק הסיניות או ללכת על מוטוG שנאמר שיוצר כ800 שקל כולל מיסים.

מה שקורה עם הF1 באמת מוזר ולא מתאים למוניטין החברה, אחרי הכל הרכיב מצלמה הוא של יצרן מוכר בתחום שמצוי בהמון מכשירים לכן אני חושב שבאמת יש פאשלה בתיכנון הלוח של המכשיר שדפק את המצלמות.

מה עם מוטוE- יש כבר חברים שיצא להם לשחק איתו ולאמר אם שווה את מחירו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...