Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

יש לי את ה-s23 כבר 6 חודשים ואני חושב שמדובר בטלפון מוצלח.

s24 ייתן לך עוד שנה של עדכונים, לגמרי שווה עוד 300 שקל אפילו אם לא היו משפרים בו כלום. וכן שיפרו את המצלמות עוד טיפה.

רק שתהיה מוכנה נפשית לכל מיני שינויים קטנים שנכנסו לגרסה האחרונה של אנדרויד, אני לא בטוח שה-21 קיבל אותם

(שום דיל ברייקר, סתם עניין של הרגלים).

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, Gavrik כתב:

לפי הביקורות בזאפ, המציאות של כל אדם שלישי או רביעי שקנה את המכשירים האלה (21-22-21fe)

אז אפשר להיות בטוח שזאת לא בעיה  "נפשית פנימית של אדם אחד" אלא תופעה רחבה הרבה יותר 

אשתי עם S20FE, שום בעיה או תקלה. מטעין מצויין עם כל מטען שמנסים, מצד שני אלה מטענים מקוריים של סמסונג ושיאומי ולא זבל מעלי אקספרס ב-12 שקל.

וזאפ זה זבל.

לפני 12 שעות, davemustaine87 כתב:

זוגתי רוצה להחליף את הגלקסיS21 המזדקן שלה, והמתבקש הוא S24. מודע שהשיפור מאוד קטן ביחס ל גלקסי 23, אבל מצד שני גם ההפרש במחיר מאוד קטן(300 שקל). 

היא כבר במצטבר 10 שנים עם סמסונג, ואין לה באמת רצון אמיתי למכשיר אחר. זה אמנם עדיין מוקדם, אבל יש סיבה להמנע מה-24? 

ה-S24 הרגיל והפלוס מגיעים בארץ עם אקסינוס ולא סנפדרגון.

בתאכלס, בשימוש יום-יומי ולא מישהו שמחפש לעשות בנצ'מרקים כל היום היא כנראה לא תרגיש יותר מדי הבדל. ההפרש קטן יחסית ואפשר ללכת עליו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי שווה להוסיף 300 ש"ח כדי להשתדרג ל-S24.

אני מכיר 3 אנשים שכבר קיבלו את הגלקסי החדש ביום שישי האחרון וממש מרוצים מהשדרוג. לפני זה היו להם גלקסי S22.

עריכה אחרונה על ידי Shmelov
  • רעיון טוב! 1

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתבינו, חלק מהקטע של שני המעבדים נדמה לי קשור לתקנות מס אמריקאיות.

אם המעבד מיוצר עי חברה אמריקאית כמו qualcomm זה נותן משהו אצל האמריקאים.

אם אני לא טועה, מה שקרה שqualcom לדעתי המשיכו לייצר אצל tsmc.

סמסונג שייצרו בעיקר מעבדים אצלם בתוך הבית, בחברה המקבילה בתוך הקונצרן, לא עומדים בתחרות מול tsmc, וחלק מהמעבדים שלהם פחות טובים. לדעתי סמסנונג גם עברו לייצר את מוצרי הקצה שלהם אצל המתחרים כלומר tsmc.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, hans כתב:

רק שתהיה מוכנה נפשית לכל מיני שינויים קטנים שנכנסו לגרסה האחרונה של אנדרויד, אני לא בטוח שה-21 קיבל אותם

מה למשל? היא קיבלה לא מזמן את הגרסא האחרונה של סמסונג one ui 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מה מומלץ היום סביב 1000-1500 ש"ח? מחפש מכשיר לאשתי ,שימוש די מינימלי, בעדיפות למכשיר לא גדול במיוחד.
מצלמה טובה זה יתרון,תודה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, davemustaine87 כתב:

מה למשל? היא קיבלה לא מזמן את הגרסא האחרונה של סמסונג one ui 6

אז כמעט כלום. זה אותו ממשק, יש כמה אקסטרה פיצ'רים של AI פה ושם אבל זה לא משנה את השימוש. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, ArikC כתב:

חברים מה מומלץ היום סביב 1000-1500 ש"ח? מחפש מכשיר לאשתי ,שימוש די מינימלי, בעדיפות למכשיר לא גדול במיוחד.

במתיחת תקציב, pixel 7a

אין 5g.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ArikC כתב:

אייפון SE

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שלשום המסך של הפיקסל 7 התחיל להתרומם בחצי השמאלי שלו, וכעת יש כל מיני ׳אזורים מתים׳ במסך מבחינת מגע. מעצבן, נדמה לי שהפלאפון בן קצת יותר משנה.

גם הפיקסל הקודם שלי (נדמה לי 5) זייף.

ביקשו ממני $200 לתקן את המסך, במחיר הזה מעדיף כבר להחליף את הפלאפון וזהו.

בין ה8 ל8פרו, 24/+/אולטרה - לא יודע. על פניו לא רואה סיבה ללכת למכשירים היקרים יותר, מצד שני זה בבירור המכשיר שנמצא בשימוש הכי מסיבי אז מרגיש לי קצת מוזר לחסוך עליו כסף.

ברמה היבשה הspecs של הפיקסל, והיחס מחיר/תמורה, נראים הכי טוב. ברמה הלא יבשה בהינתן שהפיקסלים האלו שורדים כל פעם פחות משנתיים והחוויה היא meh מעצבן אותי להמשיך לתת להם כסף, אבל אף אחד לא מבטיח שזו לא תהיה אותה החוויה בדיוק עם סמסונג…

מבחינת מה חשוב לי: מצלמה, עמידות, שיחות טלפון + איכות ספיקר, זמן סוללה. זום 10x ומסך עם גזיליון ניטים לא באמת מעניינים אותי.

אם יש תובנות/עצות/נאצות - שתפו. צריך לרכוש היום 😅

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Michazzz כתב:

קטן, קל ומהיר מאוד

מסך קטן יחסית לגוף (ובכלל), לא בהיר, חיי סוללה לא טובים, מכשיר בן 3, 64GB איחסון, מצלמה לא ברמה, יקר לתמורה.

פג תוקפו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש המלצה,

מתנה לאבא בן 80. 

יש לו כיום שיאומי ישן יחסית, מעדיף להשאיר אותו על משהו זהה\דומה.

אנדרואיד פשוט ומומלץ עד 1000 ש"ח?

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...