Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, sperial כתב:

יצא המרצע מן השק. קנית מכשיר ביבוא מקביל, שמי יודע מה עבר עליו ואיזה ״התאמות״ בוצעו בו. מן הסתם רום לא מתאים לישראל. אתה בטוח שהאריזה היתה בתולה והמכשיר אינו יד שניה מרופא? האם היה בקופסה חלל שהיה מיועד למטען מקורי, ומישהו טרח להוציא אותו? האם מדבקות ההגנה היו מקוריות, או שני חסרות/ניכר שהודבקו מחדש? נראה לי שהחנות הזו התנהגה כמו סוחר רכב נתנייתי, והמכשיר בהתאם.

המלצה חמה - בפעם הבאה קנה מכשיר ממקור מובטח, גם אם תצטרך לרדת למכשיר מדרג יותר נמוך. או שתשקיע עוד 300 ש״ח ביבוא רשמי, למשך כל חיי המכשיר זה 10 ש״ח לחודש, מחיר ראוי כדי לא לסבול.

כתבתי בהודעה שהוספתי כסף על אחריות יבואן והקלטת שיחות - איך הגעת למסכנה שרכשתי מכשיר בייבוא מקביל?

זה מכשיר מיבואן רשמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אם יש משהו ללמוד מאיך שנפנפו אותך בפעם הראשונה (תקנה מטען מקורי, כדי שיזרים אלקטרוני סמסונג בלבד...), זה שיבואן רשמי שווה לישבן מבחינת שירות.

הרווחיות השולית על מהכשירים הללו נמוכה. ברגע והלקוח דורש התעסקות, זה כבר מעביר את העסקה להפסד. לא צריך לבנות על שירות, אלא במקרה של תקלה ברורה ונוכחת. בכל מקרה אחר, ינפנפו אותך. 

לפני 20 דקות, Gavrik כתב:

זה מכשיר מיבואן רשמי.

סאני נותנים את השירות?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, Gavrik כתב:

כתבתי בהודעה שהוספתי כסף על אחריות יבואן והקלטת שיחות - איך הגעת למסכנה שרכשתי מכשיר בייבוא מקביל?

זה מכשיר מיבואן רשמי.

מכשיר U1 הוא בהכרח לא יבואן רשמי, אלא יבוא מקביל מאמריקה. בארץ לא מוכרים דגמים אמריקאים. מוכרים דגמי E בינלאומיים, ובחלק מהדגמים זה B אירופאים. בטוח בטוח לא U או U1.

הייתי מנסה להשיג אישור שזה באמת מכשיר בשירות סאני (מה שכנראה לא תקבל), ואם לא מזדכה על הנבלה וקונה משהו אחר. אם זה במקרה תחת השירות שלהם, שיתקנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת "אחריות יבואן" , לא כתבת רשמי. אצל היבואן הרשמי יש אחריות לשנתיים בלי תשלום נוסף.

היתה על הקופסה המדבקה הכחולה עם מספר הטלפון לרישום האחריות? היתה על הקופסה פלומבה? אני כמעט בטוח שמדובר, במקרה הטוב, ביבואן מקבין, ובסבירות גבוהה במכשיר משומש/מזוייף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לחברי הפורום

הnord דור 1 דורש החלפה ושמתי עיניים על פיקסל 7 (יודע שיצא 7a אבל המסך פשוט קטן לי מדי) אני יודע שהמכשיר בן שנה + אבל בהנחה ואני אחד שלא חייב מפלצת ביצועים ומשווה תוצאות בantutu עם חברים, המכשיר מומלץ? ידוע שהטעינה איטית (בעסה) ואין קליטת 5g בארץ (מודה שלא משנה לי באמת) אבל נראה ששום טלפון בפחות מ2000 לא נותן מצלמה ברמה שלו, וגם הגודל מסך (6.4) עדיף לי.

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,אני רק שאלה

מישהו התחדש בS24 (לא משנה איזה,רגיל או פלוס או אולטרה) ויש לו במקרה גם סקודה\אאודי\VW\סיאט והכל תקין לו ביחד ?

יש לא מעט טענות ותלונות ב S23,מעניין אם הבעיות ממשק\שיקוף עברו גם ל S24...

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Gavrik כתב:

אחרי בדיקה - זה לא יבואן רשמי, זה אחריות וייבוא של פרטנר.

המכשיר הגיע באריזה אטומה.

סבבה. פרטנר זה לא איזה יבואן קיקיוני ועדיין השירות לא הולם

לפני שעה, S^M כתב:

שאלה לחברי הפורום

הnord דור 1 דורש החלפה ושמתי עיניים על פיקסל 7 (יודע שיצא 7a אבל המסך פשוט קטן לי מדי) אני יודע שהמכשיר בן שנה + אבל בהנחה ואני אחד שלא חייב מפלצת ביצועים ומשווה תוצאות בantutu עם חברים, המכשיר מומלץ? ידוע שהטעינה איטית (בעסה) ואין קליטת 5g בארץ (מודה שלא משנה לי באמת) אבל נראה ששום טלפון בפחות מ2000 לא נותן מצלמה ברמה שלו, וגם הגודל מסך (6.4) עדיף לי.

יש לי. הטעינה לא כזו איטית, היא פשוט לא מהירה. כמה זה חשוב משתנה בנסיבות החיים ואופן השימוש של כל אחד. אני לא מרגיש את זה. 

המכשיר אחלה. בשבילי קצת גדול מדי, אבל ה-7a לא קטן יותר פיסית  משמעותית (יש לו שוליים יותר בולטים. 

לגבי המצלמה... אחלה סבבה. לא לצפות לאיזה וואו. העיבוד בעיני הוא מוגזם לעיתים, אז במקרה שחשוב לי אני עובר לאפליקציית המצלמה של LR (או אפשר לצלם גם עם קובץ RAW ללא עיבוד). עם זאת, אני קצת צלם חובב והסטנדרטים שלי שונים. 

אפשר לראות דוגמאות בשרשור 'צלמתי בסלולרי.'

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, sperial כתב:

האם היה בקופסה חלל שהיה מיועד למטען מקורי

לפי מה שאני יודע. הפסיקו למכור מכשירים אם מטען. לפחות הסמסונגים.

גם אם זה יבואן רשמי (סאני). 

אחיין שלי קנה סמסונג S22. יבואן רשמי. הגיע ללא מטען. גם באתר שקנה צוין.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון, אני רק לא זוכר מתי זה קרה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-go mobile זול יותר ב-250 ש"ח.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, אורי מ. כתב:

ב-go mobile זול יותר ב-250 ש"ח.

צודק, לא שווה. מעניין מה עומד מאחורי המשפט "התחייבות למחיר הטוב בישראל"

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...