Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, falou כתב:

גם בצהריים.

ה-7 היה 500. אולי אתה מתכוון ל-7 פרו?

הלאנץ' של פיקסל 7 היה בעלות של 700 דולר בארה"ב, למיטב זיכרוני. 

עדכון מחיפוש בגוגל: אני טועה, רשום שזה היה 600

אני מבולבל, גם כעת זה עולה 600... 😳

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. 600. 

בישראל כרגע ה-8 ירד נמוך עד ל-2250, אבל לגירסה יפנית.

7 כבר אפשר להשיג ב-1500.

פער גדול...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, davemustaine87 כתב:

חייב לציין שההתרשמות שלי מה-S24 היא פרווה לחלוטין. 

זכור לי שפעם הקפיצות במכשירים היו די מורגשות, אפילו באינטרוולים של שנתיים(מ- גלקסי S10E ל-S21),  והיום הקפיצה מ-S21 ל-S24 היא מאוד משעממת. 

אפילו המצלמה נדרשת לתנאים מאוד קיצוניים (צילום בלילה) על מנת להראות הבדל, וגם הוא לא באמת גדול לעומת הבדלים בדורות הקודמים 

זוגתי מאוד מרוצה ממנו וזה מה שחשוב, אבל מבחינתי זה ממש בזבוז של כסף. 

המצלמות בS24 הן בדיוק אותן המצלמות שהיו בS23 שהם גם אותם החיישנים שהיו בS22. והשיפור מ21 ל22 לא היה עצום.

המסך השתדרג אבל גם ב21 הוא היה מצוין.

המעבדים בשניהם הם בכל מקרה אוברקיל למשתמש הממוצע, חצי שניה לפה או לשם בעריכת איזה תמונה או וידאו פעם בהרבה זמן זה לא דבר מורגש במיוחד.

לכן המעבר מ21 ל24 לא מרגיש כמו קפיצה משמעותית, אין יותר מדי לאן לשפר.

לדעתי השיפור הכי גדול בסלולריים ב5 שנים האחרונות היה המעבר למסכי 120HZ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור עם הS21FE מסתבך קצת.

אחרי שהמכשיר החדש נמסר למעבדה קיבלתי החלפה שלו.

הכל טוב ויפה אבל... מסתבר שיש מכשירים רק ממודל 990E/DS כאשר אני מסרתי מכשיר 990U/DS ואני בטוח שמכשירים שהם U/DS הם סנאפדרגון ואני לא בטוח אם אקבל מכשיר עם מעבד אקסינוס בדגם E/DS ואחרי קריאה של ביקורות הבנתי שהאקסינוס פשוט זבל של מעבד. (טרוטלינד חולני, בעיות התחממות וזלילת סוללה שגם ככה לא ואוו).

מצד שני המידע באינטרנט מאוד לא אחיד, בGSMARENA רשום שרק הגרסה האוסטרלית מקבלת אקסינוס ובעוד איזה אתר רשום שהגרסה הגלובלית תקבל סנאפדרגון. אבל מצד שני יש אתרים ופורומים שבהם אנשים עם מכשיר מדגם E/DS מדווחים שהם קיבלו אקסינוס.

ופה אני צריך עזרה, אשמח אם מישהו יכול להגיד לי בוודאות עם איזה מעבד הS21FE בE/Ds מגיע לארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב חברים 

כרגע עם גלקסי 10 כבר כמה שנים.

האמת, עובד מצויין רוב הזמן, למעט הסוללה שכבר מתרוקנת בסביבות הצהריים בשימוש מסיבי. 

מידי פעם יש איטיות מסויימת, בעיקר בחיפוש איש קשר בווטסאפ, או בצירוף מספר תמונות ושליחה. 

גם הטעינה נהייתה איטית פתאום ברוב המטענים. יש זמני טעינה ממש שונים מאחד לשני. לא היה ככה פעם.

ראיתי את ה poco x6 pro. 

קראתי הרבה ביקורות בארץ ובחו"ל. 

על פניו, נראה מכשיר ממש טוב עם נתונים מצויינים לגזרת המחיר שלו. 

מחיר ליבואן רשמי באילת, סביבות 1600 שח. 

כולל מטען מהיר מאוד מקורי שבא איתו, קייס אחורי ומגן מסך מודבק מהחברה.

מישהו מכיר את המכשיר?

חווית שימוש?

היה לי לפני שנים שיואמי, והממשק שלו היה ממש מעצבן. 

הבנתי שזה השתנה לטובה.

אם יש למישהו המלצה / דיס המלצה, אשמח לשמוע.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר פרטיות?

אם המייל הוא גימייל, הדפדפן שלך הוא כרום וכל חיפוש אתה עושה בגוגל, פרטיות כבר אין לך.

אם אתה יותר קפדן, אז האמת שאני לא יודע להגיד. אני באנדרואיד משתמש בפיירפוקס עם תוסף ublock origin, בתקווה שזה משאיר בעיקר רק את גוגל לעקוב אחריי (מהם אין לי דרך ''להתנתק''). לדעתי גם לספארי יש אחלה תוספי חוסמים, אבל אין לי שום מכשיר iOS אז לא ניסיתי בעצמי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.2.2024 בשעה 21:54, cabrio כתב:

ערב טוב חברים 

כרגע עם גלקסי 10 כבר כמה שנים.

האמת, עובד מצויין רוב הזמן, למעט הסוללה שכבר מתרוקנת בסביבות הצהריים בשימוש מסיבי. 

מידי פעם יש איטיות מסויימת, בעיקר בחיפוש איש קשר בווטסאפ, או בצירוף מספר תמונות ושליחה. 

גם הטעינה נהייתה איטית פתאום ברוב המטענים. יש זמני טעינה ממש שונים מאחד לשני. לא היה ככה פעם.

ראיתי את ה poco x6 pro. 

קראתי הרבה ביקורות בארץ ובחו"ל. 

על פניו, נראה מכשיר ממש טוב עם נתונים מצויינים לגזרת המחיר שלו. 

מחיר ליבואן רשמי באילת, סביבות 1600 שח. 

כולל מטען מהיר מאוד מקורי שבא איתו, קייס אחורי ומגן מסך מודבק מהחברה.

מישהו מכיר את המכשיר?

חווית שימוש?

היה לי לפני שנים שיואמי, והממשק שלו היה ממש מעצבן. 

הבנתי שזה השתנה לטובה.

אם יש למישהו המלצה / דיס המלצה, אשמח לשמוע.

תודה

זה מכשיר חדש שיצא לפני חודש אני בספק שלמישהו יש איזו תובנה לגבי חוויית השימוש לטווח הארוך.

יש לי שיומי ולבת הזוג שלי פוקו, יצא לי להתנסות גם בסמסונג.

לטעמי מבחינת תוכנה השיומי עובד יותר טוב, אבל יש לו כל מיני אפליקציות מעצבנות (בעיקר יוטיוב של שיומי) שאי אפשר להחליף והן מוגדרות כברירת מחדל.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, עדי-אל כתב:

לפרוץ לטלפון לדוגמא זאת הגדרה לפרטיות

זה יותר אבטחה ופחות פרטיות.

גם אייפון וגם אנדרואיד הם בסדר גמור. באנדרואיד יש אופציה לפתוח את עצמך ליותר נזקים מבחוץ (התקנה של כל מיני אפליקציות ממקורות מפוקפקים, בעיקר אפליקציות פרוצות) ובאייפון לא. אבל צריך להיות ממש אקטיבי בשביל לעשות את זה וזה לא קורה בטעות.

בקיצור לא הייתי דואג בנושא הזה. פעם תהיה פרצת אבטחה באייפון, פעם בגלקסי, הם יתוקנו יהיה עדכון גרסה ונמשיך הלאה בחיינו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת פרטיות ברור שאנדרואיד   הרבה יותר פרטי מאייפון .

חפש בגוגל https://grapheneos.org/  )

מבחינת אבטחה : כנראה שיוויון: פרצות חמורות מצאו בשני המתחרים. השוואה מי משחרר עדכון אבטחה מהר יותר גם היא בעייתית .  יש הצפנה למידע השמור במכשיר וכו' . יש נעילה חזקה של ה bootloader . 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת אבטחה ופרטיות זה כבר תלוי ביצרנים ספציפיים ולא ניתן להכליל. יש הבדל גדול בין טלפון סיני שמעודכן למשך חצי שנה ואחר כך אף פעם, ולך תדע מה בדיוק התוכנות המותקנות מראש שולחות, לבין ספינת דגל של סמסונג למשל שמעודכנת באופן עקבי ולאורך שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...