Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

שמע, הוא התחיל את הבדיקה ב-3:40 בצהריים, הפלאפון מת ב-10:30 בלילה. אין לו הפסקות יותר מדי משמעותיות בין לבין, אז להגיד שזה שימוש "סביר" זה קצת מנותק.

בכל מקרה זה הופך להיות מעגלי, אז אסכם את מה שאני רוצה להגיד ונמשיך הלאה עם החיים - אם יש לך אפשרות לקנות את 2 המכשירים, לך על הסנפדרגון. אם אין לך, ואתה לא משתמש במכשיר בצורה קיצונית, אתה תהיה בסדר גמור עם האקסינוס.

אם אין לך אפשרות לקנות S24 עם סנפדרגון (כמו בארץ), ואתה משתמש שדורש משאבים, שים עוד 2000 שקל ותקנה אולטרה או תרד ל-S23.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Nemesis כתב:

זה בגדול מה שהוא עושה. מפעיל קצת משחק, קצת יוטיוב, קצת סטנדביי בחוץ. פער גדול מאוד בזמן סוללה, ומתחמם עד כדי עמעום מסך במשחקים. 

מעולם לא הבנתי בעידן של היום עם המטענים המהירים וכו', למה לאנשים כול כך אכפת מזמן סוללה?

ב-S24 עם המעבד אקסינוס הסוללה מספיקה ל-10 שעות זמן מסך. ואני לא צוחק, ביום שלם עם 5 שעות זמן מסך שזה די הרבה לדעתי הסוללה יורדת ל-50 אחוז. ואם מפריע ויש חשש שהסוללה תיגמר, אשכרה 10 דקות יביאו לך איזה עוד שעתיים של זמן מסך. 

לי יש את האייפון 12 מיני, ובכול מקום יורדים עליו עד כמה הסוללה שלו מסריחה, ועד כמה הטעינה המהירה שלו לא משהו. והיא אכן לא סוללה מרשימה. לא גרועה כמו שעושים ממנה אבל גם לא מרשימה. 

ואפילו את המכשיר הזה אני מעולם לא מחבר בלילה ומטעין. תמיד שעה פה, שעה שם , וזה מספיק לגמרי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, יובל .מ. כתב:

עכשיו תגדיר "יותר מאופטם". פייסבוק נפתחת ב-0.01 שניות לעומת 0.03? לוואטספ לוקח 0.02 שניות להוסיף סמיילי לעומת 0.04?

למרבית העולם אין הבדל, ולא אכפת לי אם יש איזה מישהו שפותח 30 כרטיסיות במקביל בדפדפן, בזמן שהילדים הורידו לו 90 משחקים והוא בדיוק שולח 30 מיילים בו זמנית.

זה כמו של-95 אחוז מהעולם פרארי "בסיסית" תהיה מהירה מאוד בדיוק כמו בוגאטי ויירון סופרספורט.

כמו שדייב רשם - אין תקיעות, לא מתחמם, סלאמת.

מאופטם זה כשהמכשיר לא קורס בגלל התחממות יתר כשאתה נוסע ביולי אוגוסט עם וייז כהמכשיר על הדאשבור ומחובר למטען.

מאופטם זה שבכל האפליקציות עובדות כמו שהן צריכות לעבוד ומוביט לא נתקע לך בדיוק כשאתה בכניסה לרכבת ומאחר או כשאתה עומד באוטובוס ולא מצליח לסרוק ברקוד כש20 אנשים עומדים אחריך.

מאופטם זה לא עניין של 0.1 שניות מול 0.2 זה עניין של כמה לאגים מוחשיים יש במכשיר בשימוש סטנדרטי וככל שהסמן עובר הם רק מתווספים.

ואם תגיד שזה כלום ואתה לא מרגיש אס עדיף כבר שתקנה מכשיר ב1000 ש"ח, למה להשקיע 2000+ ש"ח בסמארטפון אם גם ככה הדברים האלה לא חשובים לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, davemustaine87 כתב:

מעולם לא הבנתי בעידן של היום עם המטענים המהירים וכו', למה לאנשים כול כך אכפת מזמן סוללה?

ב-S24 עם המעבד אקסינוס הסוללה מספיקה ל-10 שעות זמן מסך. ואני לא צוחק, ביום שלם עם 5 שעות זמן מסך שזה די הרבה לדעתי הסוללה יורדת ל-50 אחוז. ואם מפריע ויש חשש שהסוללה תיגמר, אשכרה 10 דקות יביאו לך איזה עוד שעתיים של זמן מסך. 

לי יש את האייפון 12 מיני, ובכול מקום יורדים עליו עד כמה הסוללה שלו מסריחה, ועד כמה הטעינה המהירה שלו לא משהו. והיא אכן לא סוללה מרשימה. לא גרועה כמו שעושים ממנה אבל גם לא מרשימה. 

ואפילו את המכשיר הזה אני מעולם לא מחבר בלילה ומטעין. תמיד שעה פה, שעה שם , וזה מספיק לגמרי. 

עם המכשירים של היום שעה זו הגזמה. בחלק גדול מספיק גם חצי שעה.

לפני 28 דקות, Gavrik כתב:

מאופטם זה כשהמכשיר לא קורס בגלל התחממות יתר כשאתה נוסע ביולי אוגוסט עם וייז כהמכשיר על הדאשבור ומחובר למטען.

מאופטם זה שבכל האפליקציות עובדות כמו שהן צריכות לעבוד ומוביט לא נתקע לך בדיוק כשאתה בכניסה לרכבת ומאחר או כשאתה עומד באוטובוס ולא מצליח לסרוק ברקוד כש20 אנשים עומדים אחריך.

מאופטם זה לא עניין של 0.1 שניות מול 0.2 זה עניין של כמה לאגים מוחשיים יש במכשיר בשימוש סטנדרטי וככל שהסמן עובר הם רק מתווספים.

ואם תגיד שזה כלום ואתה לא מרגיש אס עדיף כבר שתקנה מכשיר ב1000 ש"ח, למה להשקיע 2000+ ש"ח בסמארטפון אם גם ככה הדברים האלה לא חשובים לך?

היה לי שיאומי מי10 לייט, הגיע עם סנפדרגון 765 כשעמד לצאת כבר ה888. תקלות עם אפליקציות שקורסות או התחממות קרו לי רק אחרי 4 שנים, והמכשיר עלה בזמנו 1500 שקל, אולי 1400, לא זוכר בדיוק.

אתה באמת חושב שs24 עם אקסינוס יקרוס כשתפעיל מוביט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, davemustaine87 כתב:

אכפת מאוד במקרים מסוימים. לא תמיד זה בית אוטו עבודה. לפעמים חול, לפעמים טיול, לפעמים אירוע ארוך. לא רוצה להתחיל לחפש מטען פעמיים ביום. 

אני מוכן לשלם בעבור טלפון יקר על מנת שישרת אותי כמה שיותר טוב ושיציק לי כמה שפחות. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Nemesis כתב:

אני מוכן לשלם בעבור טלפון יקר על מנת שישרת אותי כמה שיותר טוב ושיציק לי כמה שפחות. 

אז תקנה אייפון

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבזתם לי את התחת עם האקסינוס הזה. 

שבוע שעבר בניתי על לקנות באילת לאישתי את ה23 לאחר בדיקה קצרה ברשת.אבל קניתי את ה24 בגלל שלא היה את ה23 שרצתה במלאי.תכלס המחיר בסוף היה איזה 120 שקל הבדל ביבוא רשמי (שבדקתי לפני היה יותר) מקווה שלא תתאכזב.

עריכה אחרונה על ידי blackpolo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, blackpolo כתב:

שבוע שעבר בניתי על לקנות באילת לאישתי את ה23 לאחר בדיקה קצרה ברשת.אבל קניתי את ה24 בגלל שלא היה את ה23 שרצתה במלאי.תכלס המחיר בסוף היה איזה 120 שקל הבדל ביבוא רשמי (שבדקתי לפני היה יותר) מקווה שלא תתאכזב.

אם אשתך לא מתכננת לשחק פאבגי שעתיים רצוף, לשבת על היוטיוב עוד שעה וחצי, לצלם סרטון של שעתיים ולעשות בנצמרקים היא תהיה בסדר כנראה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Nemesis כתב:

אכפת מאוד במקרים מסוימים. לא תמיד זה בית אוטו עבודה. לפעמים חול, לפעמים טיול, לפעמים אירוע ארוך. לא רוצה להתחיל לחפש מטען פעמיים ביום. 

ההבדל , אם קיים בכלל מעבר ליוטיוברים שטוחנים את המכשיר, יסתכם לכול היותר בעוד איזה 10 אחוזי סוללה. זה כול הדרמה? על אולי פעם בשנה שזה ישנה במשהו ושגם אפשר לכפר עליו בטעינה של 5 דקות במטען מהיר? טוב נו. 

לפני שעתיים, Nemesis כתב:

אני איתך, אבל כשמדובר על דברים שהם באמת אמיתיים ומורגשים, לא סתם על דרמות שיוצרים יו טיוברים כי הם רוצים צפיות. 

תיראה מה עשיתם לבחור

לפני שעה, blackpolo כתב:

הוא אשכרה מתבאס שהוא קנה S24 כי הוא בטוח שהמכשיר הוא פח אשפה לעומת S23 עם מעבד סנאפדרגון. 

או הבחור המבוהל שרצה למכור סיאט אטקה חדשה שחושב שהוא קנה שק תקלות על גלגלים בגלל כול מיני סיפורי DSG מלפני עשור. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שאחרי שנה ו 8 חודשים בערך, החלפתי מ Z flip 4 ל 5.

מה שונה? שום דבר בגדול, מסך חיצוני גדול ושימושי יותר (הרבה, הרבה יותר ווידג'טים), זמן סוללה קצת טוב יותר וחומרה חזקה יותר.

אה, ותכנון חדש של הציר, מרגיש רובסטי יותר+מחזיק זויות ביניים טוב יותר.

האם יש משמעות בשדרוג?

בכלל, בכלל לא.

אבל הייתה לי הזדמנות לעשות אותו בכ 200 שקלים, אז what the heck.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, davemustaine87 כתב:

ההבדל , אם קיים בכלל מעבר ליוטיוברים שטוחנים את המכשיר, יסתכם לכול היותר בעוד איזה 10 אחוזי סוללה. זה כול הדרמה? על אולי פעם בשנה שזה ישנה במשהו ושגם אפשר לכפר עליו בטעינה של 5 דקות במטען מהיר? טוב נו. 

אני איתך, אבל כשמדובר על דברים שהם באמת אמיתיים ומורגשים, לא סתם על דרמות שיוצרים יו טיוברים כי הם רוצים צפיות. 

תיראה מה עשיתם לבחור

הוא אשכרה מתבאס שהוא קנה S24 כי הוא בטוח שהמכשיר הוא פח אשפה לעומת S23 עם מעבד סנאפדרגון. 

או הבחור המבוהל שרצה למכור סיאט אטקה חדשה שחושב שהוא קנה שק תקלות על גלגלים בגלל כול מיני סיפורי DSG מלפני עשור. 

אתם ממעטים בהבדלים. הסרטון מדבר בעד עצמו. זה לא רק 10% סוללה. 

שכל רוכש פוטנציאלי יצפה בסרטון ויחליט. 

שוב, לא אמרתי שה 24 מכשיר רע. 

אני אומר שלשלם 20% יותר על S24 לעומת ה S23 בעבור תמיכה בעדכוני אבטחה של 7 שנים לעומת 5 שנים היא לדעתי החלטה שגויה. מראש ההבדלים ביניהם בגרסת ה snapdragon הם קטנים מאוד, אז מול גרסת ה exynos הם לא קיימים עד דגרדציה מול הדור הקודם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לעזרה לחבר

מכשיר שיעמוד בעומס של הודעות ווצאפ.

מדובר מעל 300 קבוצות שכל רגע נכנס הודעה.

אייפון 8 - קרס

ריל מי C55 חדש- קרס- פשוט נתקע כל כמה ימים אם לא מוחקים קבוצות.

מה לקנות?

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כל כך הרבה קבוצות ופעילות הבעיה אינה הטלפון אלא המשתמש שקורס, כי בקצב כזה בנראה שלא מספיק לקרוא ולהפנים את ההודעות, ואין זמן לעשות שום דבר אחר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...