Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

בתאריך 10.3.2024 בשעה 14:00, yoni162 כתב:

אם כבר בטופיק, ממי כדאי לרכוש פיקסל בארץ (בהתחשב ואין יבוא רשמי)?

אני רכשתי מסלפיי, כי קרובים. לא נזקקתי להם. 

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתלבט בין רכישת s23 מול s24 גרסאות הבסיס עם המסך ה6.1 / 6.2 בהתאמה 

כמה גרוע האקסינוס ב s24 והאם עדיף לקנות s23 במקומו? 

מצד אחד 7 שנים של עדכונים מושך אותי כי אני מחזיק מכשירים למשך שנים ארוכות, מצד שני לא יכול לסבול מכשירים שנתקעים / מתחממים ושיחות שמתנתקות עקב מודם באיכות ירודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.3.2024 בשעה 08:54, yoni162 כתב:

הכוונה שאין אופציה בילט אין כמו בסמסונג, או שהאופציה חסומה כמו באייפון? אי אפשר להוריד אפליקציה יעודית?

אין בילט אין.

אפליקציות ייעודיות מהניסיון שלי עובדות חצי כוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.3.2024 בשעה 18:28, fishmanl כתב:

מתלבט בין רכישת s23 מול s24 גרסאות הבסיס עם המסך ה6.1 / 6.2 בהתאמה 

כמה גרוע האקסינוס ב s24 והאם עדיף לקנות s23 במקומו? 

מצד אחד 7 שנים של עדכונים מושך אותי כי אני מחזיק מכשירים למשך שנים ארוכות, מצד שני לא יכול לסבול מכשירים שנתקעים / מתחממים ושיחות שמתנתקות עקב מודם באיכות ירודה 

אני לא חושב שמישהו באמת יצתרך 7 שנים של עדכוני אבטחה.

בדר"כ עדכון אבטחה טוב לעוד שנה-שנתיים לפחות מאז שהוא יוצא ככה ש4 שנים זה מספיק ויותר לדעתי.

להמחשה 7 שנים של עדכוני אבטחה זה גלקסי S7, לא מכיר אנשים שמחזיקים בטלפון כ"כ הרבה זמן.

לגבי אקסינוס נגד סנאפדרגון - אני חושב שאין סיבה לקנות טלפון עם מעבד שפרקטית פחות יציב במחיר יקר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם ההבדלים בין המעבדים זה משהו שאנשים רואים ביום יום או שזה מגיע בעיקר ממוחם של גיקיי בנצ'מרקס? 

כי ה-S24 עם מעבד אקסינוס לא נתקע, בשימוש נורמלי לא מתחמם, אין ניתוקי שיחות או משהו כזה, וגם הסוללה מחזיקה 9-10 שעות זמן מסך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, davemustaine87 כתב:

השאלה היא האם ההבדלים בין המעבדים זה משהו שאנשים רואים ביום יום או שזה מגיע בעיקר ממוחם של גיקיי בנצ'מרקס? 

כי ה-S24 עם מעבד אקסינוס לא נתקע, בשימוש נורמלי לא מתחמם, אין ניתוקי שיחות או משהו כזה, וגם הסוללה מחזיקה 9-10 שעות זמן מסך. 

גיקים.

למשתמש הממוצע המעבד ברמות האלה שקוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

גיקים.

למשתמש הממוצע המעבד ברמות האלה שקוף.

לפני שעתיים, davemustaine87 כתב:

בדיוק ההפך הוא הנכון.

בבנצ'מרקים האקסינוס מרביץ וחזק יותר מהסנפדראגון.

אבל בשימוש יומיומי הסנדפראגון יותר מאופטם ויציב, לכן דווקא בשימוש כזה הוא עדיף על האקסינוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי העדכונים זה משמעותי 

S23 יקבל עוד 3 שנים של עדכונים 

S24 7

אני עדיין על פיקסל 2 שמספק אותי רק שלאחרונה הוא התחיל להיות קצת איטי וגם בעיקר אני מודאג מזה שהוא לא מקבל עדכוני אבטחה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Gavrik כתב:

לא מכיר אנשים שמחזיקים בטלפון כ"כ הרבה זמן

מצטרף לבחור מעל. אני עם זנפון 4 שגם יצא ב-2017. אמא שלי עם סמסונג S9.

לא כולם בארץ (או בחו"ל) רצים לקנות כל הזמן מכשירים חדשים ;) 

רוב מה שצריך עובד בסדר גמור עליהם. אבל השנים כן קצת ניכרות עליהם. ולפחות מבחינתי גם יש מחשבה על ענייני האבטחה וגם קצת על כמה אפליקציות שדורשות גרסאת אנדרואיד מתקדמת יותר. אם רק אסוס יוציאו זנפון 11 בגודל נורמלי (לי)...🙃

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Gavrik כתב:

בדיוק ההפך הוא הנכון.

בבנצ'מרקים האקסינוס מרביץ וחזק יותר מהסנפדראגון.

אבל בשימוש יומיומי הסנדפראגון יותר מאופטם ויציב, לכן דווקא בשימוש כזה הוא עדיף על האקסינוס

עכשיו תגדיר "יותר מאופטם". פייסבוק נפתחת ב-0.01 שניות לעומת 0.03? לוואטספ לוקח 0.02 שניות להוסיף סמיילי לעומת 0.04?

למרבית העולם אין הבדל, ולא אכפת לי אם יש איזה מישהו שפותח 30 כרטיסיות במקביל בדפדפן, בזמן שהילדים הורידו לו 90 משחקים והוא בדיוק שולח 30 מיילים בו זמנית.

זה כמו של-95 אחוז מהעולם פרארי "בסיסית" תהיה מהירה מאוד בדיוק כמו בוגאטי ויירון סופרספורט.

כמו שדייב רשם - אין תקיעות, לא מתחמם, סלאמת.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי, מציק. אבל כל אחד ובחירותיו. 

לא שה 24 מכשיר רע. 

אבל כאשר ה 23 זמין לי וההבדלים מינוריים, אני הייתי לוקח 23 ולא 24.

מוזמנים לצפות ולהחליט:

עריכה אחרונה על ידי Nemesis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה כמו שימוש ממוצע?

עריכה:

אם כבר סרטון ביוטיוב, צריך למצוא סרטון ארוך טווח.

תביא מישהו שחי עם הפלאפון חודש, התנהל איתו, ויידע להגיד אם הוא בעייתי או לא. זה שהוא פינה 7 שעות מהלו"ז שלו כדי לטחון לו את הצורה לא מדמה בשום צורה את החיים האמיתיים.

שיגיד איך הפלאפון מתנהל כשהוא עושה איזה חצי שעה משחק, עובד כמה שעות, עושה טלפון, מקבל סרטון בוואטספ של חתול מנגן על פסנתר ואז נכנס לישיבה לשעה ומתעלם ממנו. זה מה שרלוונטי לקהל הרחב.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...