Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

בתאריך 7.2.2024 בשעה 13:32, DubelBoom כתב:

מה היו שאר המכשירים?

אתה עם אייפון 15 פרו, הכי פרימיום שיש. אתה לא יכול להשוות אותו למכשירים שעולים רבע ממנו.

תשווה אותו לs23/24 ultra, pixel 8 pro... לא לפוקו או גלקסי A.

בכל מקרה, במצלמה אי אפשר לנצח את האייפון והפיקסל. גם לא הs24 ultra, למשל עניין הshutter lag שסמסונג כבר שנים לא מצליחים לתקן.

בעיקר בווידאו שם האייפון מנצח בפער.

היו גם מכשירי דגל וגם מכשירים פשוטים אבל אני חותר לעניין אחר...

אתה רואה מהצד איך אנשים נלחמים עם המכשיר והכל תקוע, למה לא להוסיף קצת ולקנות משהו יותר נורמלי וחדש? אנשים שיכולים להוציא בקלות 400 ש"ח בערב על מסעדה או טי-שרט, אבל על מכשיר סלולרי לא. הרי זה אחד המוצרים שאתה בא באינטרקציה איתו במשך כל יום, כל הזמן! ברור שיש כאלה שלא צריכים (בני 80 פלוס למשל), אבל יש המון שכן מרגישים את החסרונות וממשיכים לסבול.

בתאריך 9.2.2024 בשעה 17:23, Igalz כתב:

צודק, לא שווה. מעניין מה עומד מאחורי המשפט "התחייבות למחיר הטוב בישראל"

שיטת מצליח.

יהיו אנשים שיבדקו מחירים אבל תמיד יהיו גם כאלה (ולא מעט) שלא.

עליהם הם בונים, תרגיל מוכר וידוע.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבו המחיר הנמוך בישראל.

מחיר טוב אין עליו בלעדיות זה סתם סלוגן שנישמע טוב

כמו על איכות לא מתפשרים-בעוד שאין אפשרות להתפשר על איכות כי או שזה איכותי או שלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, מזל טוב למשרד התקשורת שהכריח את חברות הסלולר לפתוח מסלולי ESIM ולהתעדכן לשנת 2024.

דבר שני, עדכון לגבי Xiaomi Mi13t Pro - מאז הרכישה המכשיר עובד פצצה, אחלה מצלמה, מהיר, הכל טוב. אממה - חיבוריות אנדרואיד אוטו פח זבל. מקריאה ברשת ככל הנראה יש בעיה בתוכנה של הצ'יפ של מדיהטק, מקווה שיפתרו את זה כי אם לא אני זורק את המכשיר בבעיטה לפח הקרוב. המכשיר קודם היה עם סנדפרגון 765 5G ועבד מצוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא יצא לי לראות מכשירי אנדרואיד עם מעבדים שהם לא סנאפדראגון שאין בהם בעיה כלשהי.

כל פעם משהו אחר. 

ברוב המקרים גם הפרש המחיר בין מכשיר עם sd למכשיר עם מדיהטק לא שווה את זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם מספיק מכשירים עם סנאפדרגון עם בעיות. (לדוג' אותו סמסונג שלי עם סנאפדרגון 888 שמתנתק מהבלוטוס בסוף השיחה או לא נטען עם חלק מהמטענים או נתקע במצלמה).

כל מכשיר לגופו, יש המון גורמים חוץ מהמעבד שמשפיעים על חוויית השימוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכשיר שלך יש סוללה תקולה שהתנפחה. 

כל סלולרי הוא מחשב שרכיבי המפתח שלו, שכוללים מעבדים, משדרים וכו', מיוצרים ע"י מספר יצרנים שונים ומריץ אפליקציות מאלפי מקורות שונים, תחת מערכת הפעלה שגם היא מותאמת ע"י יצרנים שונים ומתממשקת למערכות שונות ומשונות (המכונית, הטלוויזיה...) ובסהכ... הכל די עובד רב הזמן 

מי שזקן מספיק לזכור את עולם המחשוב לפני שלושים ואפילו עשרים שנה...

זה קסם שהכל די עובד. 

זה כמו לחיות בפנטזיה מטורפת, רק שכולם התרגלו לזה 

https://youtu.be/aGnMbKwP36U?si=EEyg2zuYA5XpOiGK

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, XVSTI כתב:

אף פעם לא יצא לי לראות מכשירי אנדרואיד עם מעבדים שהם לא סנאפדראגון שאין בהם בעיה כלשהי.

כל פעם משהו אחר. 

ברוב המקרים גם הפרש המחיר בין מכשיר עם sd למכשיר עם מדיהטק לא שווה את זה. 

כמו שרשמתי כבר - shit happens.

בינתיים מדיהטק הוציאו המון מעבדים בלי תקלות, יכול להיות שיש פה בעיה נקודתית, אני לא מתרגש מזה ברמת ה"מדיהטק זבל!!111", אלא אומר "וואלה חרא עליי איזה נפילה". קראתי הרבה ביקורות, ראיתי סרטונים, אף אחד לא דיווח על זה, גם במבחני שימוש ארוך, יכול להיות שזה לא כל כך נפוץ ויש פה הטיית השורד של לחפש את התקלה בגוגל ולראות תלונות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, falou כתב:

ניסית ברכב אחר? 

לא.

מה שכן - באותו הרכב עם פיקס עם מכשירים אחרים (S20 FE, מי 10) עם כבל חלופי מעלי אקספרס.

עם ה-13 לא רק שהכבל החלופי עובד תקוע, עם הכבל המקורי מהקופסא זה לא עובד בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר לדווח אחרי המעבר מפיקסל לסמסונג 

הטוב - 

המצלמה והאקוסיסטם שלה בסמסונג, כולל ai, ברמה גבוהה מאוד 

הממשק של סמסונג הרבה יותר טוב ממה שציפיתי, חשבתי שהוא יהיה מלא ב bloatwear, אבל בפועל אין שום דבר וכן יש כמה שדרוגים מאוד שימושיים (האדג' בבירור הטוב ביניהם)

הפורם פקטור מצוין, 6.2 אינטש גודל אופטימלי, קטן מספיק לנשיאה גדול מספיק לשימוש שוטף. הפלאפון עצמו יפה יותר אבל למי אכפת זה פלאפון 

הרע - 

סוללה, בבירור. אני על 20% סביב 2 בצהריים... 

קצב ההטענה לא מהיר כמו בפיקסל בשימוש במטען החזק של המקבוק

המכוער - 

אני, כששמעתי מחברה שעובדת בגוגל שאם הייתי מדבר איתה היא היתה מסדרת לי זיכוי מלא על הפיקסל שסרח בשביל שהם יוכלו לדבג אותו במעבדה. כמו כן אמרה שה8 משמעותית טוב יותר מה7. 

שורה תחתונה? 

אני לגמרי סבבה עם הפלאפון, אבל תוהה האם בדיעבד הייתי רוכש פיקסל 8 עבור הסוללה הגדולה יותר - 4900 לעומת 4000, ומניח ששאר הדברים ברמה די דומה. 

השדרוג לעומת ה7 מגיע בעיקר בגזרת המצלמה, הסוללה לצערי שנמוך, וזה מבאס. 

הא ולמרות שבפעם הראשונה בחיי הצלחתי להתקין מגן מסך בצורה מושלמת - הוא מערבב לחיישן טביעת האצבע את המח, והתגובה לא טובה (הרבה פספוסים). חשוב לבדוק האם המגן compatible עם החיישן טרם הרכישה. 

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוללה - צריכה להשתפר אחרי שילמד את השימוש שלך ויאפטם את התכונות. 

מגן מסך - ממליץ על Whitestone. קצת יקר(יש מבצעים), מעצבן להתקין - אבל בפער הכי טוב שנתקלתי לטעמי, כולל טביעת אצבע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.2.2024 בשעה 10:05, יובל .מ. כתב:

חיבוריות אנדרואיד אוטו פח זבל. מקריאה ברשת ככל הנראה יש בעיה בתוכנה של הצ'יפ של מדיהטק, מקווה שיפתרו את זה כי אם לא אני זורק את המכשיר בבעיטה לפח הקרוב. המכשיר קודם היה עם סנדפרגון 765 5G ועבד מצוין.

עוד לא הגיבו לשאלה שלי על ה S24 והבעייתיות לחבר לרכבי צ'מפיון,ואז אתה כתבת את זה...

More of the same? אותה בעיה או דומה ?

כאילו יצרניות הרכב והסלולר לא מתואמות...

גם על ה S23 היו בעיות,לאדע לקודמים (עדיין עם ה S20+ שלי שעובד תקין,היום עובר ל S24,אעדכן ואציק לצ'מפיון (חחחחח) במקביל.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...