Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, falou כתב:

אם אתה רוצה לקבל את מה שהטכנאי הזה אומ, סבבה.  תקנה מה שהוא מוכר. 

נ. ב. היה לי אייפון 13 מיני חצי שנה. אפס בעיות

הוא לא מוכר לי כלום האמת. אני לא רוכש ממנו שום דבר, לכל היותר אתקן את המכשיר הנוכחי אצלו אם ארצה.

כשארכוש מכשיר ארכוש אותו באחת החנויות המוכרות. אם זה יהיה אייפון כבר אחכה ל-14 שההשקה שלו בחודש הבא.

דרך אגב, מערך הצילום באייפון 13 הרגיל וב-13 פרו (ופרו מקס) זהה למעט העובדה שיש חיישן שלישי בפרו ובפרו מקס? או שהם לקחו את הגישה של סמסונג (ב-S22 וב-S22+ אותו חיישן ואותן מצלמות אבל ב-S22 אולטרה חיישן אחר וגדול יותר למצלמה הראשית ומצלמת זום עם אורך מוקד גדול יותר אם אינני טועה)?

ולמה החלפת את האייפון?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, ALÞћÃ כתב:

אוף, אם רק נוקיה היו משכילים להבין מספיק מוקדם ש WP וסימביאן נידונו לכשלון וזורמים עם אנדרואיד מלכתחילה בלי להפסיד הון (בייחוד לאחר ההשקעה האבודה בשת"פ עם מיקרוסופט), אולי היינו מקבלים אלטרנטיבה ראויה (לפחות מבחינת איכות החומרה) לסמסונג.

אין סיכוי אפילו אם נתעלם מעניין המערכת הפעלה.

הפער בחומרה היה עצום!

נוקיה מכרו חומרה על גבול הbudget מחומרים סופר זולים (אך עמידים)

בנוסף אם הם היו ממשיכים את המודל הכנסות שלהם - לא היו לך אפילו עשירים מכמות האפליקציות שיש כרגע. (כשאפל שמרו רק 30% מההכנסות זו היתה רעידת אדמה ליצרניות פלאפונים ומפעילות סלולאריות לעומת 80-90 אחוז שהם חלקן ביניהן לפני)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, ALÞћÃ כתב:

אוף, אם רק נוקיה היו משכילים להבין מספיק מוקדם ש WP וסימביאן נידונו לכשלון וזורמים עם אנדרואיד מלכתחילה בלי להפסיד הון (בייחוד לאחר ההשקעה האבודה בשת"פ עם מיקרוסופט), אולי היינו מקבלים אלטרנטיבה ראויה (לפחות מבחינת איכות החומרה) לסמסונג.

לנוקיה לא היה שום סיכוי מלכתחילה.

מה שקרה זה שאפל, יצרן חומרה ותוכנה של מחשבים, ייצרה מחשב נייד, קטן, מבוסס מסך מגע, שהוא גם סלולרי.

הסיכוי לחברה, שהיא חברת חומרה סלולרית, לבצע את הקפיצה היותר גדולה בכיוון ההפוך, ולהפוך ליצרן מחשבים וחשוב מכך, תוכנה - הרבה יותר קטן.

נוקיה נגמרה לא כי השוק השתנה (נקודת המבט הצרכנית), אלא כי התעשייה השתנתה (הפרדיגמה של המוצר).

עכשיו, אפשר לשים את כולם תחת תעשית הרכיבים האלקטרוניים, וזה נכון מהאספקט של החומרה, אבל הבעיה הקשה יותר היא בעיית התוכנה.

שים לב מי השחקניות הגדולות בכל תחום הסלולר, גוגל, אפל וסמסונג, כאשר האחרונה שמה דגש עצום על פיתוחי התוכנה שלה, מהתחלה. האם נוקיה יכלה להיות סמסונג?!

אולי, אבל מסופקתני.

נוקיה יכלה לזרום עם אנדרואיד ולהפוך לעוד יצרן חומרה, בלתי מסוגל להתחרות ביצרנים הסינים.

פשוט זמנה עבר.

• רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חשובה לך מצלמה אתה יכול ללכת על ה pixel 6pro.  אם יש משהו שגוגל הראו שהם יודעים לעשות זה עיבוד תמונה. התמונות שמערל הצילום שלו מפיק ברמה טובה מאד. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, dorsht כתב:

ולמה החלפת את האייפון?

הוא לא היה שלי. קבלתי אותו ממישהו שקיבל אותו בחינם והחזרתי אותו כשהיה צריך. אני לא מוציא יותר מ-1500 על סלולרי, אני לא מוצא שההבדלים בין מכשיר ב-1500 למכשיר ב-3000 שווים את ההפרש. שניהם עושים בשבילי, פחות או יותר, את אותה העבודה. הפיתוי בלרכוש את המיני הוא בשל העובדה שהוא המכשיר הקטן האחרון, בינתיים, ויוכל להחזיק מעמד לפחות עוד 4 שנים.

לפני 6 דקות, save כתב:

אם חשובה לך מצלמה אתה יכול ללכת על ה pixel 6pro.  אם יש משהו שגוגל הראו שהם יודעים לעשות זה עיבוד תמונה. התמונות שמערל הצילום שלו מפיק ברמה טובה מאד. 

הבעיה היא שאר המכשיר.

חיישן טביעת אצבע איטי יכול להוציא מהכלים. זה משהו שמשתמשים בו עשרות פעמים ביום.

מי שרוצה מכשיר שעובד, ויש לו את התקציב - אייפון 13

לפני 8 שעות, dorsht כתב:

כשארכוש מכשיר ארכוש אותו באחת החנויות המוכרות. אם זה יהיה אייפון כבר אחכה ל-14 שההשקה שלו בחודש הבא.

אם אתה לא רוצה להכיר טכנאי סלולריים, כשיטה, אל תקנה מכשיר שלא עבר כמה חודשים בשוק ומכירים את המחלות שלו. לכל יצרן, בכל רמת חומרה, יש נפילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, mrmiki1234 כתב:

לא מטריף אותך שהכבל שונה מכל שאר הכבלים ושההטענה איטית?

אני לא נוטה להיטרף מדברים שעושים פעם ביום. אני בכלל לא נוטה להיטרף מעניינים פעוטים 

היה לי כבל אחד בבית, אחד בעבודה, אחד באוטו, אחד בתיק של המחשב

לגבי טעינה, אני לא מבלה תקופות ארוכות רחוק מחשמל ביומיום. 

לאייפון היו יתרונות גדולים, לעומת זאת. 

נוח לשימוש ביד אחת 

מהיר

סירי עובדת מדוייק ומהיר עם פקודות פשוטות (פותחת אפליקציות, מזהה אנשי קשר) 

אינטגרציה עם ההודעות של המק ועוד כל מיני ענייני נוחות של התקשורת בין המכשירים

בהתחשב בכל הנוחיות האלו, מה שציינת זה זוטות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, mrmiki1234 כתב:

לא מטריף אותך שהכבל שונה מכל שאר הכבלים ושההטענה איטית?

Say what?

זה מכשיר שתומך בטעינה של 20w בסטנדרט והמקס ב27…

יחד עם סוללה יותר קטנה בקיבולת (אותם חיי סוללה , הם משתמשים ביותר קטנות בגלל מעבד יותר יעיל) - איזה הבדל יש בדיוק בזמן טעינה?

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, falou כתב:

אינטגרציה עם ההודעות של המק ועוד כל מיני ענייני נוחות של התקשורת בין המכשירים

השאלה איך האינטגרציה מול PC רגיל.

גם המחשב בבית וגם המחשב מהעבודה הם מחשבי ווינדוס.

אין לי עוד מוצרים של אפל בבית למעט אייפד.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אינטגרציה מול מחשב Windows ברמת מערכת ההפעלה, לא עם iOS ולא עם Android. יש ל-Android אינטגרציה מסויימת עם ChromeOS, אבל זה לא רלוונטי.

אתה יכול להשיג פונקציונאליות דומה, ע״י שימוש באפליקציות שרצות על שני המכשירים. כלומר, אני יכול גם להריץ Google Keep (או כל אפליקציה אחרת) על המק שלי, ולקבל את אותן תזכורות שאני מקבל בסלולרי אנדרואיד.

אבל יש דברים שהמק/אייפון עושים ביחד שאני לא חושב שיש דרך אחרת לעשות. למשל, אני יכול לענות לשיחות מהמק או כשהאייפון מזהה שהמק לא בסביבתו הוא מודיע שהשארתי את המחשב מאחור. יש לאפל את Air Drop, שזה ממשק נוח להעברת קבצים בין מכשירים שונים עם מערכת הפעלה של אפל.

היתרון של אפל שכל זה קורה בלי שהיית צריך לעשות כלום או להתקין.

שוב, הבעיה שלי עם אייפון זו עלות הקנייה וגם עלות התיקון, כי סלולרי זה דבר שנופל ואצלי קצת יותר מהרגיל (אם כי את המיני לא הפלתי).

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב. ראיתי היום את בעיית הצילום של ה-S20 אצל מישהו אחר...

אני על דבר כזה הייתי מחזיר את המכשיר. אני לא מבין אנשים שסובלים כזה דבר במכשיר במחיר הזה, בייחוד אם חלק מהתפקוד שלו זה מצלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיר לאן? זה מכשיר בן שנתיים ומשהו.

וכן, זו פשלה רצינית של סמסונג שמכשיר דגל מתנהג ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו לא סוללה שמתפוצצת באופן סדרתי, אל תצפה שמישהו בישראל ייקח אחריות על ה S20 שלך גם אם זה יוכר עם כשל סדרתי. בשביל זה מוציאים מכשיר חדש כל שנה ומי שברשותו מצויה המעה, שישדרג ויקווה לטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...