Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני 19 דקות, falou כתב:

בגלל אני אומר - אייפון.

אבל לא כולם מעוניינים במעבר לאייפון,

gadik ציין במפורש שהוא רוצה אנדרואיד, ואני לגמרי מבין אותו.

גם אני לא מעוניין לעבור לאייפון, או לכל מוצר אחר של אפל נכון להיום, אם אני לא חייב..

לדעתי הסיפור עם המצלמה בסמסונג הרבה יותר נדיר ממה שמתואר פה. אני מכיר לא מעט אנשים עם מכשירים שונים מסדרת S21, לאישתי קניתי לפני חודש S22, ואף אחד לא מתלונן..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא ממש מעוניין לעבור לאפל, אבל מרגיז אותי הסיפור עם סמסונג ואני לא יודע אם מישהו ייקח אחריות (לפי התלונות בקבוצה של ה-S20 בפייסבוק נראה שלא).

מצד שני איזה אופציות יש לי במכשירי דגל אנדרואידים עם מצלמה טובה?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין

טלפון גלקסי אחרי שנה וחצי שנתיים

גם אחרי ניקוי, מצלם כאילו הוא מלוכלך, הכל דהוי כזה, צריך להוריד קצת בהירות במצלמה כדי שיהיה חד

למה? לא יודע

אבל אני משווה תמונות של המכשיר כשהוא חדש לתמונות אחרי שנתיים ורואים הבדל מוחלט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אחרי שנתיים+ העדשה עדיין נראית טוב.

אלו תמונות שצילמתי אחרי שנתיים וקצת:

image.thumb.jpeg.e30f4dddbfcbc63aaffe44f1bb3b2abe.jpegimage.thumb.jpeg.80e6f5798c34e09234eb6a5452fd2e7a.jpegimage.thumb.jpeg.2d56d45ba144611af4668749ed2ebc8b.jpegimage.thumb.jpeg.aefe0f269b96d0eeb82ec63bd2319972.jpeg

• אהבתי 2

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Transporter כתב:

ועדיין

טלפון גלקסי אחרי שנה וחצי שנתיים

גם אחרי ניקוי, מצלם כאילו הוא מלוכלך, הכל דהוי כזה, צריך להוריד קצת בהירות במצלמה כדי שיהיה חד

למה? לא יודע

אבל אני משווה תמונות של המכשיר כשהוא חדש לתמונות אחרי שנתיים ורואים הבדל מוחלט

אל תעלה אפשר יהיה לנסות לאבחן איפה הבעיה

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יודע באיזה טלפון צולמו התמונות המצורפות ?
מה דעתכם על איכות התמונות ?

IMG_0204.jpg

IMG_0639.jpg

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שהתמונות עברו עיבוד מטורף או שהמצלמה גרועה.

רעש גדול בכל הטווחים וטווח דינמי לא משהו.

סמסונג הצליחו לדפוק את החיישן 108 מגה פיקסל שלהם. שיומי שמשתמשת באותו החיישן מוציאה תמונות מצויינות 

לא מזמן סוני הוציאו מצלמה עם חיישן בגודל אינטש שלם.

ועדיין, מוזר לי שאנשים משקיעים כל כך הרבה זמן יזע ודמעות לבחור ולשלם כל כך הרבה כסף על מכשירים שמצלמים תמונות שאף אחד לא יראה חוץ מכרטיס הזיכרון וגוגל/אפל.

הנה שיומי בחושך מצריים.

IMG_20211104_011331.HEIC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ceyal כתב:

ועדיין, מוזר לי שאנשים משקיעים כל כך הרבה זמן יזע ודמעות לבחור ולשלם כל כך הרבה כסף על מכשירים שמצלמים תמונות שאף אחד לא יראה חוץ מכרטיס הזיכרון וגוגל/אפל.

ואם אני שף ואני מצלם את זה לאינסטגרם של העסק שלי ובא לי שיהיה לי משהו זמין ונגיש כמו טלפון ולא כל פעם לעשות הפקה ולהתארגן על מצלמה של קנון עם תאורה מתאימה ופלאשים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ceyal כתב:

תמונות משמשות לחלוק במיידי רגעים, עם משפחה וחברים. הם גם נשארות ועולות בתאריך המתאים ומזכירות מה היה. זה מאוד נחמד.

לפני שעתיים, Transporter כתב:

ואם אני שף ואני מצלם את זה לאינסטגרם של העסק שלי ובא לי שיהיה לי משהו זמין ונגיש כמו טלפון ולא כל פעם לעשות הפקה ולהתארגן על מצלמה של קנון עם תאורה מתאימה ופלאשים ?

נכון, אבל שילמת מלא כסף על מכשיר תקול. למה אתה סובל את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Igalz כתב:

לדעתי הסיפור עם המצלמה בסמסונג הרבה יותר נדיר ממה שמתואר פה

מחפירה קלה באינטרנט, אתה טועה. סתם, נכנס השליח שלנו עם מכשיר כזה ואכן... מטושטש. הוא שם לב, זה מציק לו אבל לא מספיק.

אתה יכול לראות שרשור מקביל של טרנספורטר, שעוד מעט יאוחד לפה.

לא חייבים לקנות אייפון, אבל גם לא חייבים לקנות סמסונג, אם המצלמה היא דבר חשוב.

הייתי כמה חודשים עם אייפון, למי שלא עושה שימוש ספיציפי במכשיר, לא כזה משנה אם זה אייפון או אנדרואיד. הוואזאפ אותו וואזאפ, היוטיוב אותו יוטיוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ceyal כתב:

סמסונג הצליחו לדפוק את החיישן 108 מגה פיקסל .

IMG_20211104_011331.HEIC 2.18 \u05de\"\u05d1 · 6 downloads

ממליץ לכל מי שמתעניין לקרוא את המאמר הזה. מזים לא מעט מהבלופים של תעשיית המגפיקסלים. במציאות לאף אחד אין צורך ברזולוציה הזו, ואז או שהחיישן מאבד את הרגישות והטווח הדינמי (ולכן גם הופך רועש), או מאגד את הפיקסלים לקבוצות, ואז הרזולוציה האמיתית נמוכה מהמוצהר.

מזכיר קצת את הצהרות ההספקים של מגברי שמע - המספר הרלוונטי הוא ה-RMS, אבל המשווקים המציאו איזה PMPO שנהדר כדי להציג מספרים גדולים.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, falou כתב:

האמת, במחירים האלו, קונה אייפון. כרגע יש לו הכי פחות מחלות. לפיקסל יש מחלות ילדות והסמסונג, עם סיפורי התמונות המטושטשות כי לא-יודעים-למה שראינו דוגמא מהן פה... שחורית במטותה... לא בא בחשבון.

לפני 17 שעות, Igalz כתב:

אבל לא כולם מעוניינים במעבר לאייפון,

gadik ציין במפורש שהוא רוצה אנדרואיד, ואני לגמרי מבין אותו.

גם אני לא מעוניין לעבור לאייפון, או לכל מוצר אחר של אפל נכון להיום, אם אני לא חייב..

בדיוק. זה לא שאייפון זה מוצר לא טוב (להיפך, זה מוצר מצוין), אבל זה בא עם מחיר/סגנון מסוים, ולי זה פחות מתאים (אחרי שהייתי עם אייפון ועברתי לאנדרואיד).

גם הממשק של האנדרואיד יותר מדבר אליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקן אותי אם אני טועה (כי אני לא רוכש מכשירים במחירים האלו), אבל אין ממש פער מחיר בין האייפון לסמסונג האמורים, לא?!

מה מדבר אליך יותר בממשק של המכשיר שלך?

אני חייב להגיד שבין המערכות, יש דברים שיותר נחמד שם ויש שיותר נחמד פה, אבל לא משהו קריטי שממש מאט אותך ביומיום אחרי שמתרגלים, בטח ברמות הקסטומיזציה שיש היום, אפילו באייפון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...