Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

עוד מעט יגיע פוקו f3. I הוא יעלה בטווח המחירים שאתה מחפש. אם לא חשוב לך דור 5, יש פוקו x3, I עולה פחות מאלף שקל. זה מצלמה טובה ובטריה מצויינת. ומסך טוב

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מבצע השקה עכשיו של הפוקו החדש באלי מהחנות הרישמית עם גירסה גלובאלית.

ועוד מכשיר מעניין שרק הושק וכבר בארץ: MI 11 LITE, מרפט טוב ואוזניות BT מתנה בהשקה.

צריך לבדוק ביקורות:.

https://ksp.co.il/web/item/142764

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את הרגיל וגם את זה

הדגם הזה לא כזה יותר יקר, 250$ + מעמ יוצא בערך 1100 שקל

הקטע הוא שזה מרגיש דגם ביניים רגיל, והפוקו שיש לי היום היה ביניים גבוהה בזמנו

אגב, אשמח להבהרה לגבי המסך, מה שיש לי היום הוא LCD ואני לא מרגיש שמשהו חסר לי מבחינת המסך, מה כבר ההבדל בין ה LCD לטובים יותר (AMOLED ?)

עריכה אחרונה על ידי phpclub
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו ההבדל בין טלויזיות OLED לLCD, באולד שחור זה מסך איזור כבוי, באמת קשה ללכת על LCD כאשר מכשירים חדשים עם אמולד יורדים מתחת ל200$.

אגב: היכן הX3 PRO זמין בארץ?

יש מצב אתה מתכוון לXiaomi Poco X3 NFC? אם כן אז הפרו שודרג בציפסט חזק יותר(Snapdragon 860) תוך שינמוך המצלמה בקטנה:

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10802&idPhone2=10415

על הנייר יש לו פי2 כוחות סוס, אבל משהו שלא אהבתי בביקורת:

https://www.gsmarena.com/poco_x3_pro-review-2239p4.php

image.thumb.png.58633a3e19af89b242a5b44740f7c179.png

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.4.2021 בשעה 00:50, Yondalar כתב:

מה עדיף בין oneplus 8t ו- samsung s20 fe 5g? מכשיר אחר שכדאי לשקול בטווח של 2000 שקלים?

נקנה סמסונג fe יבואן מקביל.

יש הבדל ביחס למכשיר מיבוא רשמי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום היינו עם חברים, החבר צילם את הבן שלי והתמונות היו וואו, ממש ברמת צילום גבוהה (טלפון אחד היה iphone11 והשני היה pixel 5, אני לא יודע מאיזה מהם יצאה התמונה)

זה שינה לי לגמרי את המחשבה על המצלמה, שעד כה מבחינתי היה ההבדל בין ככה פיקסלים לקצת יותר פיקסלים וסה"כ אם המצלמה הייתה סבירה אז התמונות טובות.

ה X3 PRO דווקא מצא חן בעיני, נתנו לו בוסט במעבד והחוות דעת על המסך פחות מדאיגה אותי אך נתנו לו שינמוך במצלמה, דעתכם ?

אני מוכן להעלות את התקציב לסכום גבוה יותר אם שווה את זה.

אני מסכם את הדרישות :

1. נושא הממשק מאוד מטריד אותי, אני מאוד אוהב ומתחבר ל MIUI, לאשתי A2 אנדרואיד נקי והממשק זוועת עולם.

2. לא בא לי להתפשר על מעבד חלש אבל מצד שני גם לא עושה שימושים מאסיבים בטלפון.

3. סוללה חזקה, כמה שפחות להטעין

4. מצלמה, שיהיו תמונות ברמה גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, phpclub כתב:

היום היינו עם חברים, החבר צילם את הבן שלי והתמונות היו וואו, ממש ברמת צילום גבוהה (טלפון אחד היה iphone11 והשני היה pixel 5, אני לא יודע מאיזה מהם יצאה התמונה)

זה שינה לי לגמרי את המחשבה על המצלמה, שעד כה מבחינתי היה ההבדל בין ככה פיקסלים לקצת יותר פיקסלים וסה"כ אם המצלמה הייתה סבירה אז התמונות טובות.

שני הטלפונים מעבדים תמונות היטב, כך שקשה לדעת. בכל מקרה, פיקסלים זה נתון טכני שהקשר בינו לבין איכות התוצר, מורכב. זה בפירוש לא נכון שככל שיש יותר פיקסלים, איכות התמונה טובה יותר.

היתרון בפיקסל זה שלגירסא הכי זולה שלו, 4a, יש את אותה איכות תמונה כמו הפיקסל 5, רק שיש רק מצלמה אחת.

הבעיה לגביך זה שיש לו ממשק אנדרואיד בסיסי, שהוא, לדבריך, גרוע כמו אושוויץ (זוועת עולם), ככה שבאמת הייתי נמנע, אם זה כל כך נורא.

מה שמשאיר אותנו עם שיואמי, ואם אתה רוצה מצלמה ממש טובה, אז תוסיף לתקציב ותקנה את: Xiaomi Mi 10T Pro 5G

https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-10t-pro-5g-camera-review-competent-mid-ranger/

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LG מפסיקים לייצר סמארטפונים.

חבל, הדגמים האחרונים שלהם דווקא טובים (G7, G8, V30, V40)

https://amp.cnn.com/cnn/2021/04/05/tech/lg-electronics-exiting-smartphone-business-intl-hnk/index.html

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Legend כתב:

לא הפסד גדול.

ברור, הם טובים, אבל גם לא מצטיינים בשום דבר.

מה שכן, הדגמים האחרונים שלהם מאוד אמינים, אבל כנראה שזה לא מעניין את הלקוחות שגם ככה מחליפים מכשיר כל שנה.

חטיבת הסמארטפונים שלהם בהפסד כבר שנים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.10.2020 בשעה 01:24, phpclub כתב:

פלאו, שכנעת אותי, בעלי מצאתי את זה ב 177 שקל - לקנות או לחכות לקופון ?

השימוש הולך להיות גם דרך הנייד וגם דרך המחשב, האם יש הבדל גדול לרעה בסאונד דרך המחשב - מה שעלול לגרום לי לחשוב פעמיים ?

ומה היית ממליץ לי לרכוש עבור אשתי, שפחות אנינת סאונד ממני ומה שחשוב לה שזה יעבוד ? את ה soundpeats או גם את ה FILL (היא תשתמש כמעט תמיד דרך הנייד)

נרכשו ה T1 PRO, אני איתם כמה חודשים ונהנה מאיכות הסאונד הטובה.

אך יש כמה דברים שמפריעים לי מאוד, 

1. למרות ששני האוזניות נשארות בקייס לטעינה, האוזנייה השמאלית גומרת בטריה לפני הימנית, אסביר :

יש פעמים שאני משתמש רק בימנית, מחזיר אותה לטעינה ואז מוציא את שתיהן, בזמן שהימנית הייתה בטעינה היא הייתה אמורה להטען, בפועל לאחר זמן קצר הימנית מפסיקה לעבוד עקב בטריה.

מרגיש כאילו יש בטריה לאוזניה ימין ובטריה לאוזניה שמאל.

2. לפעמים אני מוציא את האוזניות ורק אחת מתחברת, צריך להחזיר, לסגור, לחכות, לפתוח ולנסות שוב, לרוב מסתדר, לפעמים לא (פשוט משאיר אותה בקייס עד לשימוש הבא)

3. לפעמים פותח ומנסה להתחבר ולא מצליח.

4.המעבר בין המחשב לטלפון מעצבן, תנתק את זה, תחבר את זה, מציק.

5. שינוי ווליום לא פרקטי (תלחץ פעם אחת להוריד בקצת, תלחץ 3 פעמים כדי להעלות בקצת ורק באוזנייה שמאלית, אם אתה עם ימנית בלבד, אין לך פתרון)

6. הלחצנים לא תמיד עובדים, אתה לוחץ ולא קורה כלום. אה, זה לא באמת לחיצה, זה סוג של דפיקה, ואז זה גם מציק באוזן.

אני צריך להזמין עוד אוזניות, שוקל לתת את שלי להורים שלי, יש משהו אחר, חדש יותר שיכול לתת מענה על הנושאים המעצבנים האלה, באותו סדר גודל של מחיר - בלי להתפשר על איכות סאונד יותר מדי ?

עריכה אחרונה על ידי phpclub
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...