Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני 14 שעות, davemustaine87 כתב:

למישהו במקרה יש את הגלקסי אס 21? 

רגע לפני קניה ואז נתקלתי בסעיף הספציפי מביקורת בזאפ:

האם זה באמת כזה מעצבן?

נשמע מפגר.

זה כמו להזיז את ההגה באוטו הצידה, כדי לתקוע את המולטימדיה בתוך הפרצוף של הנהג.

כאילו המכשיר בנוי בשביל היצורים האלה שמדברים עם כל העולם על רמקול

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, החליף S10E.

לא שדרוג מטורף לדעתי, אבל מורגש בהחלט. לא הייתי מתנגד למסך טיפ טיפ טיפ טיפה יותר קטן.

החלפתי בעיקר בגלל זמן סוללה.

ביצועים טובים יותר כמובן, סוללה טובה בהרבה. מסך קצת יותר טוב, מצלמה קצת יותר טובה.

חיישן טביעת אצבע יותר טוב במקרים מסויימים, פחות טוב באחרים.

זהו בגדול.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומות. ה-LG G4 הזקן מתחיל לעשות קונצים (דווקא בענייני טעינה), מבקש המלצות למחליף מיידי. דרוש מכשיר mid-range סביר ובינוני שמסמן וי על כל מה שחשוב ועובד ישר מהקופסה עם מינימום בלבולי מוח (טויוטה של הטלפונים - בסלולריים אני לגמרי ואדים).

תקציב 1.3K ש"ח פלוס/מינוס (אפשר למתוח קצת אם יש סיבה טובה).

העדפות:
אנדרואיד

לא סיני (כלומר לא שיאומי או וואווי ושות')

מגיע עם מינימום crapware מותקן (בסמסונג זה פשוט נורא, איך שהטלפון מגיע מהחנות עם מיליון התראות וצלצולים מרגיזים)

זמן סוללה ארוך ככל האפשר

יש NFC

זמין מיידית אינטרנטית או פיזית לרכישה באזור ת"א רבתי. רוצה להיות עם טלפון עובד עד מחר הצהריים.

תודה מראש.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת לא סיני וואן פלוס זה סיני.

הייתי מציע את הפיקסל 4A  , אפשר למצוא ב1500.

אם חשוב לך דור חמישי אז יש הנוקיה 8.3 בקצת יותר - מגיע עם אנדרואיד נקי, ואם לא יש את ה7.2 היותר זול ויותר קטן. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים: 

אתה אמנם מחפש טויוטה בסלולאר, אבל עד עכשיו היית עם מכשיר שהוא רנו לגונה יד 5 מליסינג, מכול בחינה(כן גם הוא היה מפוצץ בדרעק) 

וואן פלוס הוא גם סיני. 

בכנות, כול הטלפונים בטווח המחיר הזה טובים מאוד, ועושים סיבובים מסביב ל-LG G4 שלך כשהם במצב חיסכון בסוללה. באמת אין איפה לפשל. 

אני הייתי דווקא יותר ממליץ על דגמי סמסונג, כי לטעמי המסך האומלד שלהם ברמה יותר טובה משל המתחרות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה.

לפני 5 דקות, yoav911gt2 כתב:

אמרת לא סיני וואן פלוס זה סיני.

Damn

הייתי מציע את הפיקסל 4A  , אפשר למצוא ב1500.

נראה טוב.

אם חשוב לך דור חמישי אז יש הנוקיה 8.3 בקצת יותר - מגיע עם אנדרואיד נקי, ואם לא יש את ה7.2 היותר זול ויותר קטן.

אהמ... לא יודע, זה חשוב לי? טלפונים אצלי משרתים די הרבה, נניח 5 שנים, אז כנראה שכן?

לפני 2 דקות, davemustaine87 כתב:

כמה דברים: 

אתה אמנם מחפש טויוטה בסלולאר, אבל עד עכשיו היית עם מכשיר שהוא רנו לגונה יד 5 מליסינג, מכול בחינה(כן גם הוא היה מפוצץ בדרעק) 

שמע, בסלולריים אני לגמרי לא בעניינים, כאילו ישנתי מתחת איזה סלע. מבחינתי זה כלי עבודה נטו. אגב, הלגונה הזו עבדה עד עכשיו די חלק, בלי שום תיקונים (גם לא הבאג המפורסם בלוח אם). למען האמת גם הפעם הצלחתי איכשהו להחיות אותו (ממש לפני כמה דקות) באמצעי שתמיד עובד לי כמוצא אחרון - שפריצה הגונה של ספריי מגעים לתוך שקע הטעינה.

וואן פלוס הוא גם סיני. 

Damn it once again

בכנות, כול הטלפונים בטווח המחיר הזה טובים מאוד, ועושים סיבובים מסביב ל-LG G4 שלך כשהם במצב חיסכון בסוללה. באמת אין איפה לפשל. 

זה טוב. נמאס להטעין שלוש פעמים ביום.

אני הייתי דווקא יותר ממליץ על דגמי סמסונג, כי לטעמי המסך האומלד שלהם ברמה יותר טובה משל המתחרות. 

אוקיי רשמתי.

@פבל ממש מגניב הפיצ'ר הזה שיורדים שורה בהודעה מצוטטת והוא מפצל אותה לבד ... (גיליתי את המים החמים, אני מניח?)

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, קורן בן אשר כתב:

אהמ... לא יודע, זה חשוב לי? טלפונים אצלי משרתים די הרבה, נניח 5 שנים, אז כנראה שכן?

דווקא לאור השימושים המאוד צנועים שלך, הייתי מציע לך משהו אחר. 

האמינות של המכשירים האלה בגדול היא לא להיט. לסחוב איתם יותר מ-3 שנים זה כבר קשה ולא בטוח שכדאי, גם אם המכשיר חי(סוללה מזייפת, תוכנה לא מעודכנת, התחלה של תקלות). 

היחידה שיש להם באמת הסטוריה של אמינות טובה ועדכונים במכשירים לאורך זמן ,זו אפל(אבל אני מניח שלא תרצה להתחיל לתרגל עכשיו לאייפון) 

אז אחרי כול זה, מה שכן הייתי ממליץ לך זה לקנות מכשיר בסביב 550-600 שקל, מהשנה האחרונה. להשתמש בו שנה -שנה וחצי, למכור ב-300, ולהמשיך הלאה לטלפון ב-550 שקל הנוכחי של סוף 2022, תחילת 2023. 

המכשירים הללו מספקים חווית שימוש די סבירה( המעבדים של היום טובים מאוד לפעולות בסיסיות), סוללות ענק שמספיקות להרבה זמן. החיסרון האמיתי שלהם הוא בעיקר במצלמה לא משהו בתנאי לילה(אבל יש לי הרגשה שזה פחות מעניין אותך).

ככה אתה מחזיק במכשיר, ולא צריך להתמודד עם איטיות מצטברת, סוללה שדועכת ואולי תקלות. 

דגומאות :

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1073375

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1098664

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HMD גלובל, החברה שמייצרת את הטלפונים של נוקיה (לא ברור לעוד כמה זמן) רשומה כחברה פינית ולא סינית.

בסופו של דבר כמעט כל האנדרואידים משתמשים באותה חומרה - מעבדים של קוואלקום או מדיה טק, מצלמות של סוני או סמסונג בתור מצלמה ראשית

ועוד. ההבדלים לא ממש גדולים, רק הממשק של התוכנה.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, קורן בן אשר כתב:

שלומות. ה-LG G4 הזקן מתחיל לעשות קונצים (דווקא בענייני טעינה), מבקש המלצות למחליף מיידי. דרוש מכשיר mid-range סביר ובינוני שמסמן וי על כל מה שחשוב ועובד ישר מהקופסה עם מינימום בלבולי מוח (טויוטה של הטלפונים - בסלולריים אני לגמרי ואדים).

תקציב 1.3K ש"ח פלוס/מינוס (אפשר למתוח קצת אם יש סיבה טובה).

העדפות:
אנדרואיד

לא סיני (כלומר לא שיאומי או וואווי ושות')

מגיע עם מינימום crapware מותקן (בסמסונג זה פשוט נורא, איך שהטלפון מגיע מהחנות עם מיליון התראות וצלצולים מרגיזים)

זמן סוללה ארוך ככל האפשר

יש NFC

זמין מיידית אינטרנטית או פיזית לרכישה באזור ת"א רבתי. רוצה להיות עם טלפון עובד עד מחר הצהריים.

תודה מראש.

אם זה כל הסיפור - אז אני מזכיר של-G4 יש סוללה נשלפת, ואפילו עריסה לטעינת הסוללה בנפרד מהטלפון.

זה היה חתיכת אטרקציה בשבילי בזמנו, הסתובבתי בתיק עם 4 סוללות ועוד אחת בתוך הטלפון, נגמרת הסוללה? שולף ושם אחרת, ואת הגמורה שם בעריסה לטעינה.

אני מקווה שאספיק השבוע לחפש, אם אמצא את כל הסוללות והעריסות אתה מוזמן לקחת אותם בחינם.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, קורן בן אשר כתב:

@פבל ממש מגניב הפיצ'ר הזה שיורדים שורה בהודעה מצוטטת והוא מפצל אותה לבד ... (גיליתי את המים החמים, אני מניח?)

אני גם גיליתי את זה במקרה, ואני גם ממש התלהבתי 🤭

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...