Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

מביני הסמארטפון, אני צריך סמארטפון זול, שיהיו לו בדיוק שני שימושים וחצי:

99% מהזמן שיחות, 0.9% שימוש בוואצפ/ג'ימייל/אפליקציית מוזיקה מובנית  ועוד 0.1% בוייז. זהו. 

הוא ישמש את אבא שלי, שהוא טכנופוב רציני, אז המטרה העיקרית היא לא לחסוך, אלא באמת לרכוש לו טלפון סביר, עם חיי סוללה סבבה, שיחזיק לו שנתיים-שלוש עד שתידרש החלפה לזול הבא. האחד ג'יגה ראם של הסמסונג מפחיד אותי, כי על אף שהטלפון יהיה נקי מאפליקציות, אני לא רוצה שהוא יחווה איטיות ותסכול בשימוש. לא בא לי שהוא ילחץ על PHONEBOOK ויצטרך לספור עד 5 עד שהוא ייפתח. 

התלבטתי בין שני אלו:

Xiaomi Redmi 9A 32GB VS Samsung Galaxy A01 Core

https://www.gadgetsnow.com/compare-mobile-phones/Samsung-Galaxy-A01-Core-vs-Xiaomi-Redmi-9A

נוטה ללכת לכיוון השיומי שעם כיסוי ומגן מסך יוצא 500 שקלים. הסמסונג יצא 450. לא כזה משנה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מביני הסמארטפון, אני צריך סמארטפון זול, שיהיו לו בדיוק שני שימושים וחצי:
99% מהזמן שיחות, 0.9% שימוש בוואצפ/ג'ימייל/אפליקציית מוזיקה מובנית  ועוד 0.1% בוייז. זהו. 
הוא ישמש את אבא שלי, שהוא טכנופוב רציני, אז המטרה העיקרית היא לא לחסוך, אלא באמת לרכוש לו טלפון סביר, עם חיי סוללה סבבה, שיחזיק לו שנתיים-שלוש עד שתידרש החלפה לזול הבא. האחד ג'יגה ראם של הסמסונג מפחיד אותי, כי על אף שהטלפון יהיה נקי מאפליקציות, אני לא רוצה שהוא יחווה איטיות ותסכול בשימוש. לא בא לי שהוא ילחץ על PHONEBOOK ויצטרך לספור עד 5 עד שהוא ייפתח. 
התלבטתי בין שני אלו:

Xiaomi Redmi 9A 32GB VS Samsung Galaxy A01 Core

https://www.gadgetsnow.com/compare-mobile-phones/Samsung-Galaxy-A01-Core-vs-Xiaomi-Redmi-9A

נוטה ללכת לכיוון השיומי שעם כיסוי ומגן מסך יוצא 500 שקלים. הסמסונג יצא 450. לא כזה משנה.
בשיואומי יש קצת תקלות עם החיישן קירבה. הסמסונג מיושן ועם מערכת הפעלה go.
תבדוק לגבי a02s. יעלה לך בערך 550 עם אחריות יבואן רשמי ומגן מסך.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, yb כתב:

תודה,  נשמע טוב, חבילה שנראית עם דגשים במה שחשוב

זה או זה או אייפון SE. המסך באייפון קטן משמעותית, אבל סה"כ הטלפון כמעט באותו גודל. למי שרגיל לאפל ו/או יש לו עוד מכשירים של אפל, הייתי אומר לקחת את האפל. אבל אחרת אפשר לחסוך כמה מאתיים-שלושמאות ש"ח ולקנות את הפיקסל.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה באייפון SE זה הסוללה העלובה. 

אם אתה לא משתמש יותר מדי אז הסוללה מחזיקה אבל תתחיל להשתמש ביו טיוב או ווייז, והאחוזים אשכרה יורדים מול העיניים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא... 

חשבתי לקנות אותו ולפחות לפי הביקורות יש לו סוללה פחות טובה מהאייפון SE משנת 2016. ולי יש את האייפון SE 2016 עם סוללה חדשה, והיא בינונית מינוס מינוס. אז יותר גרוע מזה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.3.2021 בשעה 09:26, yb כתב:

שלום חברים מחפש טלפון חדש לאשתי, 

שדרוג משיאומי a2 lite, שהיא לא מרוצה ממנו, 

מה היא מחפשת? מכשיר מלוטש שעושה הכל חלק, מסך הכי קטן ממה שאפשרו במכשיר איכותי,

מצלמה איכותית זה סופר חשוב, כנל סוללה שמחזיקה לפחות יום שלם,  לא צריך מפלצת ביצועים למשחקים כבדים אלא משהו מספיק טוב שיכול להחזיק שנתיים שלוש .

מה התקציב הריאלי לדבר כזה היום?

בדיוק עכשיו חזרתי מהחנות עם פיקסל 5 בשביל אשתי, שגם הייתה עם A2 לייט עד עכשיו. המצלמה היחידה של הפיקסל 4 הייתה דיל ברייקר בשבילי, והגודל הקטן יותר + עמידות במים + בניה חזקה יותר לעומת הפיקסל 4a5G הטו את הכף לטובת הפיקסל 5. 

עדיין לא יודע להגיד לך אם היא מבסוטה עליו או לא כי הוא עדיין בשלבי הגדרה, וכי היא עדיין עסוקה בלכעוס עליי שקניתי את היותר יקר למרות שהיא יותר נטתה לזול יותר כי הוא, ובכן, זול יותר 😅

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, ברור. אני לא מתרגש מזה. זה המצב הדיפולטי :lol: 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, davemustaine87 כתב:

לא... 

חשבתי לקנות אותו ולפחות לפי הביקורות יש לו סוללה פחות טובה מהאייפון SE משנת 2016. ולי יש את האייפון SE 2016 עם סוללה חדשה, והיא בינונית מינוס מינוס. אז יותר גרוע מזה? 

אתה שוב לוקח ניסיון אנקדוטאלי שלך ומסיק לכלל, למרות שזה לא רלוונטי.

אין קשר בין מכשירי ה-SE השונים. זמן סוללה זה משהו שנבדק באינספור בחינות, ואפשר לדעת כמה שעות מחזיקה הסוללה ביישומים שונים. סוללה מודדים בשעות, לא בציונים. הסוללה של ה-SE סבירה לחלוטין, גם בהשוואה לפיקסל 4a, אבל זה גם תלוי מה אתה עושה עם הטלפון. מכיוון שמדובר במשתמשת לייט, זו לא אמורה להיות בעיה.

לגבי הטלפון שלך, כנראה יש בעיה במכשיר (חומרה תוכנה) או שמכרו לך סוללה דפוקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פבל כתב:

בדיוק עכשיו חזרתי מהחנות עם פיקסל 5 בשביל אשתי, שגם הייתה עם A2 לייט עד עכשיו. המצלמה היחידה של הפיקסל 4 הייתה דיל ברייקר בשבילי, והגודל הקטן יותר + עמידות במים + בניה חזקה יותר לעומת הפיקסל 4a5G הטו את הכף לטובת הפיקסל 5. 

עדיין לא יודע להגיד לך אם היא מבסוטה עליו או לא כי הוא עדיין בשלבי הגדרה, וכי היא עדיין עסוקה בלכעוס עליי שקניתי את היותר יקר למרות שהיא יותר נטתה לזול יותר כי הוא, ובכן, זול יותר 😅

צ'מע, צודקת.

לשלם עוד שני שליש עלות בשביל הביטוח של עמידות למים... נו, לא כלכלי.

לגבי הבנייה, הפיקסל 4a עמיד מאוד.

לגבי מצלמה אחת או שתיים... מישהו באמת מצלם ב-ultra wide?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, falou כתב:

תה שוב לוקח ניסיון אנקדוטאלי שלך ומסיק לכלל, למרות שזה לא רלוונטי.

אין קשר בין מכשירי ה-SE השונים. זמן סוללה זה משהו שנבדק באינספור בחינות, ואפשר לדעת כמה שעות מחזיקה הסוללה ביישומים שונים. סוללה מודדים בשעות, לא בציונים. הסוללה של ה-SE סבירה לחלוטין, גם בהשוואה לפיקסל 4a, אבל זה גם תלוי מה אתה עושה עם הטלפון. מכיוון שמדובר במשתמשת לייט, זו לא אמורה להיות בעיה.

לגבי הטלפון שלך, כנראה יש בעיה במכשיר (חומרה תוכנה) או שמכרו לך סוללה דפוקה.

מאיפה הבאת את מה שאמרת, רק אתה יודע. 

ואכן אני מסתמך על מבחנים שנעשו, וביקורת שראיתי, לא נסיון "אנקדוטלי" שלי.

יש את האתר פה, שהוא די אמת מידה בנוגע לביקורות לפלאפונים

https://www.gsmarena.com/battery-test.php3 

שמציג את צריכת הסוללה של טלפונים שונים כולל את האייפון SE. 

אבל מספרים זה מספרים והם לא תמיד משקפים את כול התמונה, לכן צירפתי את החוות דעת לאייפון SE שלי, שכן רוב הסמארטפונים היום הם עם סוללות ענק שלא משקפות באמת עד כמה המכשירים עם הסוללות הקטנות מחזיקים.

וגם אני משתמש לייט, אבל זה לא מונע ממני לשמוע מוזיקה שעה ביום עם מסך דולק ביו טיוב, ועוד שעתיים בווייז כול יום(שהוא חתיכת שתיין סוללה מטורף באייפון), ככה שסוללה טובה רלוונטי גם למשתמש לייט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...