Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

בהתאם לאנלוגיה גם ל-LG היה אירוע "בוצה במנוע" משלהם, ההלחמה במעבדים של ה-G4 כמובן

נכון, הם היו די זבל פעם. הG4 אכן היה נוראי.

האנלוגיה שלי זה יותר מול קיה, שהיו מייצרים זבל פעם, והיום השתפרו בצורה מטורפת.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה נוראי, החזקתי G4, יחסית לתקופתו הוא היה בין הטובים אם לא הכי טוב למרות הבעיה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, vadim6385 כתב:

לא מכיר את הטלפון עצמו, אבל לפי מה שראיתי, המחיר בבאנגגוד דומה למחיר אצל יבואן רשמי בארץ.

לא שווה את ההתעסקות עם משלוח מחו"ל לדעתי.

מסכים איתך.

אך הסיבה שהוא רוצה להזמין דרך Banggod היא שהם כביכול "מבטחים" אותך למקרה שתשלם מכס, והכסף יחזור אלייך דרכם, כך שיצא שהתשלום הוא מחיר הטלפון בלבד.

עדיין, לא שווה את זה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם סיכוי טוב ליפול על גירסה סינית בלי google play services. תתפלא כמה דברים באקוסיסטם של אנדרואיד מקושרים לזה, לא סתם יצרנים משלמים לגוגל על כל מכשיר שהם מייצרים.

כן, אנדרואיד עצמה חינמית, אבל על שירותים של גוגל צריך לשלם. מי שמשלם זה היצרן, על כל מכשיר ומכשיר, שמגלגל את העלות על הלקוח. זה, בין היתר, איך גוגל מרוויחה על אנדרואיד.

זה למה יש הבדלי מחיר בין גירסה סינית לגירסה בינלאומית עם חומרה זהה. בסין גוגל חסומים, אז אין טעם בלהכיל את השירותים של גוגל במכשיר ולשלם לגוגל.

יש עוד המון דוגמאות למודל כלכלי דומה. למשל אירגון HDMI (כן, זה ממש אירגון של כמה חברות שמחזיקות בפטנט) מקבל עמלה של 15 סנט (נראה לי) על כל דבר בתקן HDMI.

רוצה לייצר אביזרים לאייפון ולשים עליהם לוגו MFI? תתכבד תשלם לאפל הון תועפות על רישוי מוצר, בנפרד לכל תת דגם (למשל כבלים בכמה צבעים), ואחר כך תשלם להם עמלה של 10% ממחיר המוצר, על כל מוצר. זה הכסף הבאמת גדול של אפל.

• מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות!
לגבי יבואן רשמי מול באנגוד - ההבדל עומד על כ-500 שקל לגרסת 256 GB, שזה קצת יותר מעשרים אחוז.
שווה את ההבדל בין גרסה סינית גלובל רום לאירופאית?

ועוד חיסרון הוא שהיבואן מוכר רק את הירוק (למה לייצר בצבע כזה בכלל??), אבל עם צבע אני אסתדר כבר

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי קניה מדפוקטוב לא נדרשתי לשלם מכס כשקניתי סמראטפונים לאחרונה. אני חושב שאני יודע איזה תרגיל הם עושים, אבל אין לי ביסוס לזה.

כאשר כתוב שהגרסה גלובלית, תקבל גרסה גלובלית, צריך לשים לב היטב שהתיאור של המוצר לא השתנה בכניסה או ביציאה מעגלת הקניות.

מה שכן, כמו כל סיני טוב שלמד מישראלים הם לפעמים מוכרים מכשירים שאין להם במלאי, ומתחילים למרוח אותך. פה (איום) בפייפאל יכול לעזור.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1/26/2021 בשעה 11:01, Asfanut כתב:

תודה על התגובות!
לגבי יבואן רשמי מול באנגוד - ההבדל עומד על כ-500 שקל לגרסת 256 GB, שזה קצת יותר מעשרים אחוז.
שווה את ההבדל בין גרסה סינית גלובל רום לאירופאית?

הבדל של 500 שקל תמורת מכשיר שרשום לשירותים של גוגל, אפשרות לקבל אותו כאן ועכשיו, במקום עוד חודשיים, ועם אחריות יצרן?

כן, לדעתי שווה.

אם אתה מחליט בכל זאת להזמין משם, תתעקש על גירסה גלובלית, ובשום פנים ואופן לא סינית.

או שתחכה חודש-חודשיים ותרד לאילת. כך או כך תצטרך לדחות את החוויה של להוריד את הניילון מטלפון חדש, אז עדיף כבר לקנות בארץ לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי אתמול את ה S21. בינתיים מרוצה מאוד. עשו פשרות במקומות הנכונים לדעתי.

אשתי תקבל את ה S20 FE שהיה לי לא נוח, ונמכור את ה 10E וה OP7T שאשתי לא הסתדרה איתו.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסה סינית זו גרסה בלתי שימושית. קרה לי פעם ששיומי Mi4C שהוזמן מאחד האתרים הסיניים הגדולים התעדכן מגרסה גלובלית לגרסה סינית והפך בלתי שמיש, כי לא היה ניתן להפעיל עליו 90% מהאפליקציות שאני צריך. זרקתי אותו למגרה וקניתי טלפון אחר. כעבור חודשיים יצאה גרסה מתוקנת והמכשיר חזר להיות שמיש.

לאור ניסיון מר זה לא קניתי יותר טלפונים מסין.

בשנים האחרונות חזרתי לקנות טלפונים בארץ, סה"כ המחירים ירדו, האספקה המיידית והאחריות מקזזים את הפרשי המחיר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת המחירים בארץ הוגנים לרוב, אין טעם לקנות מסין.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.1.2021 בשעה 15:29, Nemesis כתב:

קיבלתי אתמול את ה S21. בינתיים מרוצה מאוד. עשו פשרות במקומות הנכונים לדעתי.

אשתי תקבל את ה S20 FE שהיה לי לא נוח, ונמכור את ה 10E וה OP7T שאשתי לא הסתדרה איתו.

אשמח אם תרחיב קצת לגבי הפשרות, ובמיוחד ביחס לניסיון שלך עם 10e.

אני כרגע גם עם 10e, ובינתיים מרוצה מאוד ולא מתכנן החלפה, אבל אס20 בהחלט על הכוונת לכשארצה להתחדש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה S10e מכשיר נהדר. גודל מצויין ביד, מפרט טוב, וקורא טביעת אצבע טוב בהרבה מאשר ב S10 וגם ב S20 FE. הסוללה לצערי פשוט לא עומדת במשימה עבורי. לא מעט פעמים צריך לטעון כדי לשרוד את היום. ואם בטעות שכחתי לטעון בלילה, יום למחרת מתרוצץ אחרי מטען. נכון שזה פתיר בעזרת משמעת טעינה טובה יותר (נגיד הגעתי לעבודה, שמתי במטען, קיבלתי שיחה ולא מחזיר למטען) אבל לא רוצה להיות עבד של המכשיר. אצלי שימוש כבד יחסית. מחובר לשעון חכם כל הזמן, שני סימים פעילים, שני וואטסאפ ים במחשב ועוד חיבור Your phone ב bt למחשב. ייתכן וגרסת ה Snapdragon היתה טובה בהרבה בנושא הסוללה אבל אין.
ה S20 FE מכשיר מצויין בגדול, פותר את בעיית הסוללה, אבל הוא גדול לי מדי. נתתי לו צ'אנס שבועיים אבל היה לי לא נוח לשימוש. יחד עם חיישן טביעת אצבע בינוני, פעולת שליפה מהכיס, פתיחה ותפעול היו לא נוחות.

ה S21 יושב במקום טוב באמצע למרות שלא הייתי מתנגד שיהיה טיפלה יותר קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...