Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אני אמור לקבל מאפל היום אייפון 12 מיני אחרי שהחזרתי את האייפון 11 שקניתי השבוע.

המעבר מ-6s ל-11 היה קשה במיוחד בגלל הגודל הפיסי של הטלפון דבר שיצר כבר ביום הראשון כאבים בכף היד שלי. החלטתי שאיני מעוניין להתרגל לגודל טלפון יותר גדול ושאני מעוניין בגודל של ה-6S. מפה לשם 200 דולר יותר אחכ הוזמן ה-12 מיני. הביקורות חצויות לגביו בגלל הסוללה, אבל אני תוהה האם השדרוג מ 6s ל-12 מיני דווקא יגרום לי להרגיש שהסוללה נותנת יותר.

בקיצור, יש חברי פורום שהם הבעלים של ה-12 מיני שיכולים להעיד איך הוא ? 

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדהה.

עשיתי מסלול דומה לשלך- לאחר שהיו חילוקי דעות ביני ובין האייפון 6 שלי לגבי דייג ושחייה בכנרת, קיבלתי אייפון 11(עם תקופה של כשנה עם oneplus בין לבין- תקופה חשוכה עבורי).
ה 11 קצת גדול בשבילי, ה 6 היה מצויין.

אני נשארתי עם ה 11 כי לא בודקים שיני סוס שניתן במתנה...

עריכה אחרונה על ידי method
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל בפני מנהלי וחברי הפורום על אי-פתיחת ההודעה במקום הראוי. 

@method במקרה שלי שיני הסוס היו בתשלום, אבל אני סקרן לדעת האם ״הסתגלת״ לגודל החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.12.2020 בשעה 09:15, falou כתב:

אבל הוצאת מראש 3.3K ש"ח +700 ש"ח, בשנתיים.

יכולת בחצי מהסכום הזה (ואני מגזים) לקנות מכשיר אנדרואיד, שיעשה בדיוק אותו הדבר, ולא להחליף (למה בכלל להחליף טלפון חדש, אחרי שנה?).

איך אפשר לטעון שזו התנהלות כלכלית?

הוא לא יעשה את אותו הדבר, אין קשר בין הטלפונים.

כשאתה יושב עם אנשים עם אנדרויד שעולה רק קצת פחות משלי ומשדר וידאו

לטלויזיה של 86" ומעלה רואים הבדל לטובת האייפון.

כנ"ל באפליקציות כבדות שמעלות מליון נתונים ברגע. יש הבדל מורגש במהירות לטובת אפל.

זה מספיק לי כדי לקנות אותו.

במיוחד שאני כמעט לא מפסיד עליו 🤣

גם יש כאלה שמחליפים רכב כל שנה ומנגד יש כאלה שיגידו

שרכב ב150 אלף ורכב ב300 אלף עושים בדיוק את אותו הדבר.

בטוח ומוחלט יש רק דבר אחד, ביבי.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, קאררה כתב:

מתנצל בפני מנהלי וחברי הפורום על אי-פתיחת ההודעה במקום הראוי. 

@method במקרה שלי שיני הסוס היו בתשלום, אבל אני סקרן לדעת האם ״הסתגלת״ לגודל החדש.

הייתי מעדיף מכשיר קטן יותר בכדי שהאצבע שלי תגיע לכל מקום במסך מבלי לשנות אחיזה או להשתמש ביד השנייה. כמו כן, מכשיר קטן יותר יהיה יותר נוח בכיס.

אז לא, לא נראה לי שהסתגלתי. מצד שני- עוד לא יצא לי לקנות מכשיר מכספי ופשוט הסתדרתי עם כל מכשיר שקיבלתי(בעצם פעם אחת קניתי נייד ב 300ש"ח ב 2007 אחרי ששני מכשירים עפו לי מהכיס יום אחרי יום כשהיה לי אופנוע- אחרי המכשיר המנופץ השני מצאתי את החור במעיל).

אם הייתי קונה מכשיר אז בהחלט הייתי מכוון למכשיר קטן מהאייפון 11.

עריכה אחרונה על ידי method
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.12.2020 בשעה 17:10, falou כתב:

אני באמת לא יודע מה זה "פלאגשיפ" ואיך זה מרגיש. לזוגתי אייפון 11 פרו. חוצמיזה שהוא משקולת, וזה לא נעים, לא רואה איפה היתרון שלו על הפיקסל שלי, בשימושים שלנו.

קירטועים... בו נגיד שהזיהוי פנים של אפל, לעומת זיהוי האצבע של הפיקסל, זה קירטוע אחד גדול ומתמשך...

הזיהוי פנים של הפיקסל 4 XL שלי מעולה (לפעמים טוב מידי) ברוב המקרים. אבל עדיין מעדיף את הטביעת אצבע, כמו שהיה לי ב-2XL (במיוחד בתקופה האחרונה, שזיהוי פנים עם מסיכה לא ממש עובד)

עריכה אחרונה על ידי Mr_Shankly

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Shmelov כתב:

הוא לא יעשה את אותו הדבר, אין קשר בין הטלפונים.

כשאתה יושב עם אנשים עם אנדרויד שעולה רק קצת פחות משלי ומשדר וידאו

לטלויזיה של 86" ומעלה רואים הבדל לטובת האייפון.

ברור. דרישה בסיסית, להסטרים לטלוויזיה של 86" ומעלה. שימוש אלמנטרי, יומיומי. אני בטוח שגם ההבדל משנה את כל החוויה מהבסיס, ושווה את הכסף.

כנ"ל באפליקציות כבדות שמעלות מליון נתונים ברגע. יש הבדל מורגש במהירות לטובת אפל.

זה מספיק לי כדי לקנות אותו.

שוב, זה מה שעושים בסלולרי כולם, כל הזמן.

במיוחד שאני כמעט לא מפסיד עליו

🤣

שוב, אתה לא מפסיד ככה או ככה. הוא עולה לך יקר בקניה. אבל אם סטרימינג ל-86" באיכות גבוהה זה צורך, אז אם צריך, צריך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז MKBHD היקר סיכם לנו את השנה שלו בסמארטפונים,

https://www.youtube.com/watch?v=e6_t26Q9aVM

תהנו!

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אחרי חצי יום של שימוש אני יכול להגיד שאני מרוצה מה-12 מיני. יש פה כמה שדרוגים משמעותיים מה 6s וה form factor נשאר בדיוק אותו דבר. מבחינתי כרגע הוא מספק את הצרכים המינימליים שיש לי, קצת מבאס שאין שקע לאוזניות אבל יש מתאם בדרך שיעזור לי להתמודד עם זה.

מבחינת זמן סוללה, אני לא משתמש כבד של וידאו אז לא מרגיש בעיתיות כרגע. נראה שהוא מחזיק מספיק טוב עבורי.

בקיצור כנראה שהמכשיר הזה לא חוזר לאפל.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל זה יש מדור פרסומי.

"הכתבה" הזו לא מוסיפה או מורידה שום מידע חדש. לפחות לא צריך לעבור סרטון ארוך ומייגע של MKBHD כדי לשמוע שוב אותם הדברים שכולם אומרים...

אחרי כמה זמן עם אייפון בגודל המסך הזה, הוא לא מספיק בנוח בשבילי לשימוש יומיומי. קטן מדי לקריאה. המחיר שלו, נו טוב, זה כבר שוב עניין מוגזם לחלוטין, אם מביאים בחשבון שבין כה וכה מדובר במכשירים לאנשים שאין להם הרבה זמן מסך מול הסלולרי. כשמדובר במשתמשים כאלו, המסך המאוד אכותי ו זמן הסוללה הארוך, משנים הרבה פחות. כנ"ל חוזק המעבד. אלו בדיוק המשתמשים שיכולים לקנות פיקסל, בחצי מחיר, ולא להרגיש הבדל.

אולי גם לא כולם משליכי סלולרי כמוני, אבל לא מעטים מפצפצים מסכים, וכאן, זה יעלה הרבה לתקן.

אני לא מוצא הגיון במכשיר, לעומת התחרות אלא אם אתה חי באקו סיסטם של אפל. אז כל רכישת אייפון היא הגיונית.

• אהבתי 2
  • מעניין 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן גם אני לא מבין את הפואנטה.

יש לי חבר שהוא בדיוק משתמש מהסוג הזה שלא עושה יותר מדי דברים מהסמארטפון(שיחות, הודעות, YNET וזהו בערך), יש לו אייפון 8, ולאישתו את ה-12 מיני. מבחינתו זה 90 אחוז אותו דבר, רק עם מצלמה טובה יותר, ומצד שני בלי כפתור פיזי ובלי נעילת טביעת אצבע. 

לפני 2 דקות, Benor כתב:

אשמח לשמוע מה ה- Iphone יכול לעשות שה-Redmi note 8 pro שלי לא מסוגל.

ולמה זה מצדיק תשלום של 3000-4000 ש"ח.

דווקא במקרה הזה, זה לא שהוא לא יכול לעשות משהו, פשוט הוא עושה כול דבר טוב יותר, ואני מדבר על הדברים הבסיסיים כמו קליטה טובה יותר, ספיקר איכותי יותר, מסך וכו'... על דברים כמו מעבד ומצלמה זה מובן מאליו. 

האם זה חשוב לך או משנה לך זה משהו אחר, אבל יש כאלה שזה כן משנה להם. 

העניין מתחיל להיות כשאייפון ב-1000-1600 שקל יכול כבר לעשות את רוב המוחלט שיכול לעשות אייפון ב-3000-4000 שקל. ופה זה כבר שאלה אחרת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, falou כתב:

אולי גם לא כולם משליכי סלולרי כמוני, אבל לא מעטים מפצפצים מסכים, וכאן, זה יעלה הרבה לתקן.

או שמתקנים בחלפים תחליפיים (שזמינים כמעט בכל חור עבור אייפון) שעולים רבע.

אבל כמובן שיש לזה חסרונות - המסכים התחליפיים לא באותה איכות, והחלפת מסך הורגת את האטימה למים ואבק.

למעשה אני דיי בטוח (ואי אפשר לחשוד בי כאייפוניסט) שיעלה יותר אם אני מזמין מסך ל-Razer Phone2 שלי ומחליף בעצמי, מאשר לשים את האייפון 12 מיני (ואולי אפילו האייפון 12) במעבדה שתחליף.

רק בגלל היעדר אלטרנטיבות אני אהיה חייב למצוא מסך מקורי או טלפון מושבת לחלקים עם מסך תקין בעוד לאייפון אפשר לקנות מסך OEM, ורוב המעבדות אפילו השכונתיות מחזיקות כאלה.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...