Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

בייבוא של אחד מאלה שכתבתי? איזה מכשיר?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מקליט שיחות כי זה לא חוקי באירופה. אסור להקליט אדם בלי לדווח לו על זה מראש, לכן הורידו את האופציה הזו, בסמסונג יבוא רישמי, יש הקלטת שיחות. כי היבואן הרשמי יכול לבקש את זה מסמסונג, יבואן מקביל, שקונה סטוקים לא יכול לבקש את זה מהיצרן. לגבי שיאומי, הם עברו לחייגן של גוגל, מהחייגן הקודם מפיתוח עצמי שלהם. לכן אין יותר הקלטת שיחות בשום אופן. רק אם מחליפים רום להודי. משהו שאף אחד מעל גיל 15 לא יעשה. אני לא מבין פתאום איך הדבר הזה נהפך לככ חשוב לאנשים. אף אחד לא השתמש בזה אף פעם.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מישהו יוכל לעזור לי (אצור קשר עם התמיכה של סמסונג ביום ראשון מקסימום). עדכנתי את ה-S20 שלי ל UI 3.0 וגיליתי שנעלמה לי אפשרות לבחור את הסים השני בפשטות כמו שהיה בסמסונג מאז ומתמיד ולמה גם בחרתי בזמנו בסמסונג - בגלל עבודה נוחה עם שני כרטיסי סים. לא מצאתי איך אני מחזיר את זה בהגדרות. יש אפשרות אולי להחזיר אותו לגרסה הקודמת, גם את זה לא מצאתי בהגדרות. אולי זה יראה לרובכם כשטות, אבל מבחינתי הטלפון הפך לגוש חרא ברגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 17.12.2020 בשעה 19:17, guy.a כתב:

זה לא קשור לmiui, אלה לסוג חייגן. לך יש מכשיר ישן, ולכן יש לך חייגן של שיאומי ולא חייגן של גוגל. זה הכל.

miui הוא "מערכת ההפעלה" של xiaomi שכמובן מבוססת על android.  אבל עם המון תוספות של xiaomi (לטוב ולרע).  הגרסא העדכנית שלה היא גרסא 12, וזו גם הגרסא שמותקנת על הטלפון שלי.

יש אפליקציית הקלטה מקורית ומעולה של xiaomi.  למעשה היא משולבת ישירות בתוך החייגן (אייקון הקלטה קטן עם תחילת השיחה) בנוסף לזה שיהא פליקציה בפני עצמה.

אם תקרא שוב הודעות קודמות שלי אולי תבין של miui, לכל גרסה של מערכת ההפעלה הזו, יש מספר גרסאות אזוריות.  אין זהות בין האפליקציות הכלולות בכל גרסה ולו בגללים אילוצים חוקיים.

הגיסרה שלי היא גרסת ה global והיא מכילה את אפליקציית ההקלטה.  יש לפחות עוד גרסה אחת שמכילה אותה (לזכרוני גרסת EU, אבל לא בטוח).

מי שיקנה מכשיר של xiaomi עם miui12 (שכאמור היא הגירסה העדכנית) עם גרסה אזורית אחרת - אכן לא תהיה לו יכולת הקלטה מובנית.

ואם גם זה לא מובן, קטונתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל טלפון של שיאומי שהוצג אחרי דצמבר 2019, https://iw.xiaomitoday.it/xiaomi-app-telefono-messaggi-google.html חייגן של גוגל, שאי אפשר להקליט ממנו. לכל הטלפונים שהוצגו לפני נובמבר 2019 יש חייגן של שיאומי שניתן להקליט דרכו מצ"ב קישור

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

באנגלית זה נשמע יותר טוב

ובין היתר שם -

"Due to this change, the Call Recording feature will be unavailable in these regions, but Xiaomi may bring it back in 2020. These changes will be coming to users in Global and Europe regions which doesn’t include India, China, Indonesia, Russia".

ומכאן לידיעה עדכנית הרבה יותר

ובין היתר שם -

the native call recording feature on the Google Phone app is already accessible on global variants of the Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 9S, and the Redmi Note 9 Pro. Many users have chimed in on the Mi Forum to confirm that they have received the feature out of the blue on the dialer

מה שצריך לעודד את חובבי ההקלטות זה העובדה שיכולת ההקלטה הפעם מובנית בחייגן של גוגל ואינה פתוח של xiaomi.  מצד אחד זה אומר שכנראה כל ספק שירצה יוכל להוסיף אותו לטלפון שלו בלי השקעה.  מצד שני זה אומר שגוגל שוב תוכל להוריד את היכולת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Downgrade היא בהחלט לא פעולה נתמכת, ע"י סמסונג.

ניתן לנסות לצרוב גירסה קודמת עם ODIN ולהוריד את הגירסה מ-Sammobile, אבל זה פוטנציאל לבעיות.

עשיתי אי אלו צריבות כאלו, רק פעם אחת זה דפק את המערכת הפעלה בצורה שלא עלתה, אז צרבתי אותו חזרה לגירסה העדכנית

• רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה יכול לדפוק לי את האחריות..

חשבתי על דרך לעקוף את הבעיה שהם יצרו לי ע"י יצירת אנשי קשר מסוימים עבור הסים השני בנוסף, פשוט זה נראה לי טפשי לחלוטין. למי בסמסונג זה הפריע לכל הרוחות.. בטח לקחו איזה מומחה לממשק משתמש ממיקרוסופט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט בהגדרה כשאני אומר שזו לא פעולה נתמכת ע"י סמסונג, זה דופק את האחריות (בתנאי שהם יגלו את זה).

עקרונית למיטב זכרוני צריבה של קושחה רשמית של סמסונג, עם ODIN, לא שוברת את ה-KNOX ולכן זה אמור להיות בסדר. אבל אולי יש איזה דגל שבו נרשמת פעולת Downgrade

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהירות, חפירה:

מתלבט לגבי רכישה של ה-pixel 4a או ה-4a5g

למה דווקא פיקסל?

בגלל המצלמה (או יותר נכון מערך הצילום והתוכנה שמאחוריו) והכי חשוב - עדכוני הגרסה והאבטחה + הגרסה הנקייה של אנדרואיד.

יתרנות 4a: מחיר, הגודל שלו מתאים לי יותר.

יתרונות ה-5g: אני בדר״כ מחזיק יותר משנתיים עם כל מכשיר, נראה לי שיתבגר טוב יותר + ה-5g שאני מניח שיהיה must עוד שנה. בסה״כ תמורה טובה לכסף, במיוחד אם משווים למתחרות מסמסונג או נוקיה 8.3.

כך שהנטיה בגדול היא יותר לכיוון ה-4a5g.

1. מאיפה לקנות? החנות היחידה שראיתי עם מחיר סביר היא go mobile - אשמח לשמוע על מקומות חלופיים, בארץ או בחו״ל.

2. חלופות אחרות? קניתי לאישתי סמסונג a51, אני יודע שאמור לצאת בקרוב ה-52 שיהיה גם 5G בטווח מחירים זהה - אבל אני לא מת על הרום של סמסונג. לסינים למיניהם אני מעדיף לא להתקרב.

3. לפי אתר סלקום התדר הרלוונטי הוא g5 78, במפרט של ה-4a5g התדר רשום כ-78 Sub6 - מה המשמעות של ה-sub6 (במפרט של פיקסל 5 רשום רק ״78״ בלי ה-סאב 6)? האם יפעל בארץ בצורה טובה?

עריכה אחרונה על ידי Asaf-R

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sub6 זה קיצור של Sub 6 GHz, כלומר תדרים מתחת ל-6 ג'יגה הרץ, בעוד האלטרנטיבה השנייה היא הגלים המילימטריים (mmWave) בטווח תדרים של 24-40 ג'יגה הרץ.

הגלים המילימטריים הרבה יותר מהירים (אבל למיטב ידיעתי אין כרגע בנמצא אנטנות כאלה בארץ).

אגב הרומים של סמסונג השתפרו פלאים, OneUI לגמרי סביר ואפילו כמות הזבל שבא כחלק מהרום הצטמצם משמעותית

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...