Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לא ב-100 שקל, אבל ב-400 שקל בהחלט.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אפילו לא מדבר על האמולדים אלא על המסכים כמו של אייפון 8 לדוגמה

חוץ מזה לא הוגן להשוות את ה-IPS (מפונפן עם כל מיני קללות כמו IGZO בלה בלה) של ה-Razer Phone2 שלי, ל-AMOLED

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.12.2020 בשעה 08:18, falou כתב:

אני לא מוצא הגיון במכשיר, לעומת התחרות אלא אם אתה חי באקו סיסטם של אפל. אז כל רכישת אייפון היא הגיונית.

בתאריך 28.12.2020 בשעה 09:44, Benor כתב:

אשמח לשמוע מה ה- Iphone יכול לעשות שה-Redmi note 8 pro שלי לא מסוגל.

ולמה זה מצדיק תשלום של 3000-4000 ש"ח.

קשה לראות את התמורה על אייפון מיידית, כי בשורה התחתונה אתה קונה מכשיר ב3X ולחלוטין יכולת להסתדר עם מכשיר בX.
התמורה מגיעה בהמשך.

קודם כל המכשירים האלה מחזיקים המון זמן, את האייפון הקודם שלי (SE הראשון), החזקתי עד ללפני שבועיים, כ-4.5 שנים. המכשיר עדיין עבד מצויין על הגרסה האחרונה. הוא יותר איטי מביום הראשון שלו, והסוללה שלו לא סחבה כמו פעם למרות שהוחלפה פעם אחת, אבל המכשיר יכל בקלות לסחוב עוד, והנה הוא משמש מישהו במשפחה עכשיו כטלפון חירום כי השיאומי שהוא קנה לפני 3 חודשים התקלקל פתאום...
היתרון השני הוא שוק יד 2 חזק וערך מכירה גבוה.

שמשקללים את שני אלה ההפרש במחיר הוא קטן בהרבה. כמו לקנות מיאטה...

אישת הסיבה היחידה שהחלפתי היא ה12 מיני. כבר תיכננתי לקנות את הSE2 ואז יצאו השמועות על המיני אז החלטתי להתאמץ עוד קצת.
אני לא אוהב טלפונים גדולים, והעובדה שהמכשיר הנוכחי שימש אותי 4.5 שנים הפכה את ההחלטה לקלה, גם המכשיר הזה כנראה ישמש אותי שנים קדימה והוא אפילו מגיע עם תמיכה בדור 5.
דרך אגב מכשיר נהדר עם מימדים מצויינים (לטעמי האישי). הסוללה אכן לא מבריקה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם ה 12 מיני, לראשונה עם אייפון אחרי יותר מעשור עם אנדרואיד - ואני מבסוט מאוד.

המכשיר פשוט מעולה, הכל עובד כמו שצריך, מרגיש פרימיום, קטן - שזה מה שרציתי - ולא במלא כסף.

עלה לי 2700₪ באילת אחרי שמכרתי את המטען האלחוטי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.12.2020 בשעה 12:36, davemustaine87 כתב:

כבר נגמר מזמן העידן שבאייפון מחליפים מסכי LCD ב100 שקל לקילו. 

מסכי האמולד הללו יקרים ביותר, גם באנדרואיד. 

החלפת מסך לאייפון 11 במעבדה הרשמית עולה כ1200 שקלים... נזכיר כי מדובר במסך LCD, לא רוצה לדעת כמה עולה החלפה של מסך OLED.
*האטימה למים נשמרת ע"פ המעבדה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלה כבר כשבועיים עם ה LG V50 החדש שלי, מכשיר נהדר מכל הבחינות, יש שקע אוזניות (!!!) ואת כל הפיצ'רים שסאמסונג הפסיקו לשים במכשירים שלהם. טעינה מהירה, אלחוטית, אלחוטית הפוכה וכו' וכו' וכו', מבחינת חומרה המכשיר מקביל ל S10+ (מסך ברזולוציה גבוהה וכל הגודיז)

הסוללה אחלה, בדיוק סיימתי יום עבודה שני לאחר שלא טענתי אותו בלילה. 

סטאפ המצלמות המושלם (רגילה+זום+wide angle), והאיכות שלהן מצוינת גם כן.

מה הכיף בכל הסיפור? הם עפים כרגע באיביי בסביבות ה 1000 ש"ח למכשיר חדש לחלוטין, 1160~ אחרי משלוח ומיסים. אני לא רואה סיבה לפזול בכלל לכיוון מכשירי ביניים כמו סאמסונג סדרה A או שאומי למיניהם כל עוד זו אופציה. ממליץ בחום להשתמש בעובדה ש LG עדיין סובלת ממוניטין מוכתם עקב מכשירי העבר שלהם, ה V40/50/60 הם מכשירים מעולים ונמכרים במחירים מצחיקים הודות לזה.

20210103_230645.thumb.jpg.5c17957c03cc75a124098e3744df81cd.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי עם מעבדה. החלפת מסך באייפון 12 כ ₪2000 כאשר הסיריאלי של המסך נרשם במעבדה לתוך לוח-אם כדי שהכל יפעל יפה. ככה מונעים שימוש בחיקויים ,סחר באיברים להשתלה, עידוד appleCare+.
אמתין לפריצה של הצימוד הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Pika007 כתב:

מבלה כבר כשבועיים עם ה LG V50 החדש שלי, מכשיר נהדר מכל הבחינות, יש שקע אוזניות (!!!) ואת כל הפיצ'רים שסאמסונג הפסיקו לשים במכשירים שלהם. טעינה מהירה, אלחוטית, אלחוטית הפוכה וכו' וכו' וכו', מבחינת חומרה המכשיר מקביל ל S10+ (מסך ברזולוציה גבוהה וכל הגודיז)

הסוללה אחלה, בדיוק סיימתי יום עבודה שני לאחר שלא טענתי אותו בלילה. 

סטאפ המצלמות המושלם (רגילה+זום+wide angle), והאיכות שלהן מצוינת גם כן.

מה הכיף בכל הסיפור? הם עפים כרגע באיביי בסביבות ה 1000 ש"ח למכשיר חדש לחלוטין, 1160~ אחרי משלוח ומיסים. אני לא רואה סיבה לפזול בכלל לכיוון מכשירי ביניים כמו סאמסונג סדרה A או שאומי למיניהם כל עוד זו אופציה. ממליץ בחום להשתמש בעובדה ש LG עדיין סובלת ממוניטין מוכתם עקב מכשירי העבר שלהם, ה V40/50/60 הם מכשירים מעולים ונמכרים במחירים מצחיקים הודות לזה.

20210103_230645.thumb.jpg.5c17957c03cc75a124098e3744df81cd.jpg

יכול לתת קישור למוכר אמין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מפה-

LG V50 ThinQ 5G 128GB LM-V450PM GSM Unlocked 6.4" 6GB RAM Triple Camera Phone | eBay

יש גם את זה שנראה אמין (מעל 3000 כבר נמכרו...) ואפשר להציע מחיר-

Brand New LG V50 5G ThinQ - 128GB - Aurora Black (Sprint CDMA & GSM Unlocked) | eBay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדרי ה 5G בארץ זה בלאגן שלם, קשה מאוד למצוא באיזה תדרים משתמשים כרגע (נראה ש 700 ו 2600)- ועוד לא הוחלט באיזה תדרים ישתמשו שהתשתית תשודרג בהמשך.

נכון לעכשיו התשובה היא "לא תומך", לעתיד התשובה היא "אולי"

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...