Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

בתאריך 9.2.2021 בשעה 15:03, falou כתב:

גב זכוכית זה דווקא יפה מאוד, לחמש שניות שאתה רואה אותו, עד שאתה שם מגן.

מכיר הרבה אנשים שלא שמים מגן. 

• רעיון טוב! 1

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אחרי שקניתי לאימי את הREALME 6 קניתי אתמול גם לעצמי.

אחלה מכשיר בכלום כסף(699), הVOOC 30W ממש משפר את חוויית השימוש לדעתי, הA2 LITE מירר את חיי מאז העדכון לאנדרואיד 10 עם ביצועים של צב וGPS שהפך ללא אמין שפעם תופס מיד ופעם אחרי שעה.

בשני המכשירים יש סוללה של 4000+ אבל בA2 LITE עם טעינה של 10W בשיא זה היה סיוט להטעין אותו, לקח נצח.

מסך ה90HZ מממש נעים בגלילה ובשישמוש, מצלמה טובה,ניראה טוב עם גב זכוכית, מערכת הפעלה סבבה שאני עוד לומד אותה, העיקר לא מכשיר ערום כמו פיקסל.

לדעתי אין מה להשוות בין המכשיר הזה למכשיר מתחרה במחיר דומה של שיומי.

לפי מה שאני רואה האופפו החדש שהגיע שעולה כפול מימנו לא ממש טוב ממנו בכלום חוץ מהמסך AMOLED.

שווה לשקול את המכשיר למי שמעוניין, אפילו כולל NFC אם זה חשוב לכם.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהתאיישתי מלחכות לנוקיה 7.3 ( לא ברור מה מעכב אותו יותר, המחסור בצ'יפים או  הסרט של ג'יימס בונד) ,

מכוון למכשיר ביניים, עדיף אחד שמגיע עם אנדרואיד 11 ישירות מהמפעל על מנת להבטיח עדכון גרסה נוסף ביחס לכזה שהגיע עם 10 מהמפעל,

עם ממשק כמה שיותר נקי ומיעוט אפליקציות יצרן, לטווח של 3 4 שנים. 

כרגע מסתכל על הוואן פלוס N10 5G , למישהו יש כזה ויכול לפרט יתרונות /חסרונות/המלצות ?

יודע שהוא הגיע עם אנדרואיד 10 מהמפעל ולאחרונה קיבל 11. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל בהודעה שלי, ניראה מכשיר דיי דומה(פחות 5G, 2GB זכרון...) מאותו הבית, לדעתי עדיף לחסוך כעת את ההפרש ולהישתדרג שוב עוד שנתיים מאשר להיגרר עם המכשיר ביניים 4 שנים(מכשיר דגל סבבה, מכשיר ביניים פחות).

חסרון שמצאתי בינתיים- אין לד להתראות :-(.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, yoav911gt2 כתב:

אחרי שהתאיישתי מלחכות לנוקיה 7.3 ( לא ברור מה מעכב אותו יותר, המחסור בצ'יפים או  הסרט של ג'יימס בונד) ,

מכוון למכשיר ביניים, עדיף אחד שמגיע עם אנדרואיד 11 ישירות מהמפעל על מנת להבטיח עדכון גרסה נוסף ביחס לכזה שהגיע עם 10 מהמפעל,

עם ממשק כמה שיותר נקי ומיעוט אפליקציות יצרן, לטווח של 3 4 שנים. 

כרגע מסתכל על הוואן פלוס N10 5G , למישהו יש כזה ויכול לפרט יתרונות /חסרונות/המלצות ?

יודע שהוא הגיע עם אנדרואיד 10 מהמפעל ולאחרונה קיבל 11. 

בהתחשב בכך שאנדרואיד 10 מכילה את Project Mainline (עדכוני חלקים ממערכת ההפעלה באופן עצמאי דרך ה-Google Play, כולל עדכוני אבטחה) - לדעתי עדכונים נוספים מעבר ל-10 הופכים להיות הרבה פחות חשובים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הקפצונת

https://www.amazon.com/gp/product/B089HNHZ17/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A2M1NWKJHUQLM6&psc=1

יעבוד בסדר בארץ? כתוב בכותרת ובדף המוצר שזה UNLOCKED לכולם,מניח שמתכוונים לכל העולם,לא מפורט רשתות\תדרים.

מישהו התנסה עם מחודש מאמזון? מרגיע שיש אחריות,מצד שני באסה לקנות בסכום ולהחזיר אח"כ...

עריכה - יש הרבה ביקורות חיוביות אבל היו כמה (אני תמיד בודק מהזמן האחרון) שגורמים לי לפקפק בזה.

ירדתי מהענין,תודה :)

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אחרי כשנתיים שימוש השיאומי מי 9 שלי החליט לשבור את המסך, האמת מאוד מרוצה ממנו מלבד חיי סוללה שהתקצרו, שירת אותי נאמנה שנתיים עם 0 תקלות!
מחפש מחליף, אני אוהב לקנות מכשירי ''דגל'' של החברות הזולות ומבחינת המחירים ראיתי שאני צריך כ 2500 ש''ח לכך.
בטלפונים אני לא מבין, לרוב זה מתחיל בזה שבא לי להחליף ואז אני עושה שיעורי בית על בסיס יוטיוב וכו', פה לא כ''כ יש זמן לזה ואני חושש מהחלטה חפוזה ושגויה.

מה שחשוב לי בעיקר זה מצלמה ופאבג'י , חוץ מזה השימוש דיי שגרתי.

המועמדים שראיתי עד כה כמתאימים הם:
realme x50 pro שעולה כ 2600 ש''ח
xiaomi mi 10t pro שעולה כ 2400 ש''ח
oneplus 8t שעולה כ 2450 ש''ח

יש המלצות מנומקות? מישהו התנסה עם הריאלמי שעל הנייר נראה טוב?
אני נוטה לטובת שיאומי כי יש לי נסיון מעולה איתם כבר כמה שנים וכמה מכשירים.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם שיואמי 10t שקניתי כמה חודשים אחרי שקניתי למחליטה שיואמי 10.

משהו רע קרה: מסך גרוע, מצלמות זוועה, סוללה שמחזיקה פחות זמן, ולקינוח MI12 שעושה פחות מהגרסאות הקודמות.

לא יודע עד כמה זה רלוונטי, אבל תבדוק היטב את המפרט של ה 10t pro.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן.

מתלבט אם לעבור לS21 Ultra, כיום עם +S9 ומרגיש שהוא די גבולי מבחינת היכולת לשלוט עליו עם יד אחת.

מידות שלו: 

165.1x75.6x8.9 מילימטרים

מידות של S9+

158.1x73.8x8.5 מילימטר

לכאורה לא הבדל גדול, ובכל זאת, מישהו התנסה במעבר כזה או במעבר דומה?

נ.ב - אין מה להציע חלופות. חלופה אפשרית היא Samsung Galaxy S21 Plus אין לי כוונה לרכוש של חברה אחרת. המידות שלו:

161.5x71.6x7.8 מילימטרים

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם טלפון של 158.5 אורך 79 רוחב ו-8.5 עובי ולי אישית לפחות זה דיי גבולי, ואצלי המסך הוא גם לא לכל האורך:

razer-phone2-1.jpg

ככה שהשטח האפקטיבי שאני צריך להגיע עם האצבעות הוא קטן יותר מגודל המכשיר, וזה עדיין גבולי לי, אבל יכול להיות שזה פשוט עניין אישי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, GTאי כתב:

לכאורה לא הבדל גדול, ובכל זאת, מישהו התנסה במעבר כזה או במעבר דומה?

אני עם S10+ (בתוך קייס מאוד מאוד דק ומינימלי, הוא כמעט זהה בגודל ל-S9+ והוא פחות או יותר בלתי אפשרי לשימוש נורמלי עם יד אחת. 

אם נוחות שימוש זה משהו שחשוב לך, הייתי יורד מזה והולך על ה-S הכי קטן, או מחפש חלופה. אני לא אציע כי ביקשת שלא, אבל לא חסר כאלה שלא נופלים מסדרת S בביצועים (במיוחד עם שבב האקסינוס המחורבן שמקבלים בישראל ואירופה)/מצלמה. אבל אחרי חיפוש קצר כדי לוודא שאני מעודכן, לצערי כל שנראה כמו חלופה אפשרית בגודל סביר (פיקסל 5, נוט 10/20) דורש פשרות די רציניות, וכל מה שמשתווה בביצועים/מצלמה כמו שכתבתי, גם מגיע עם גודל של 3 מ"ר.

הנה השוואה גודל בין ה-S9+ ל-S21U וגם הוספתי לך לשם את ה-S21 הרגיל.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, זה עושה שכל.

הייתי כבר עם 2 אנדרואיד שלא היו סמסונג, זה לא שאני מת על סמסונג, אבל הם הכי יציבים מבחינת חומרה ותאימות של אפליקציות ארגוניות (לפחות בפעמיים הקודמות נכוותי). זו הסיבה שאין לי כח לחפש חלופות. רוצה פשוט לשים גב לגב ולהמשיך בחיים (נראה לי היום כבר לא צריך להצמיד, לא?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...