Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

ממה שאני מבין יש לכל אחד מהם יתרונות, במבחני אנטוטו ה-650 עולה על ה-808. במהירות המודם (4G) יש יתרון ל-808 אף ל-801, יתרון שלא יתבטא ברשתות הישראליות. זה במבט שטחי ביותר. סה"כ אין כאן מנצח מוחלט, גם לא מפסיד מוחלט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הtwo כבר כמה חודשים. אין תלונה על המכשיר פרט לתוכנה.

גרסא 5 הייתה מלאה בבאגים והמכשיר היה נתקע כל כמה ימים.

אין גרסא 6 סופית, רק בטא. באין בררה שידרגתי לגרסא 6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הסוני שלי החליט למות, ודווקא כשתיכננתי להזמין מחליף.

כרגע הוא נטען ל1%, נדלק ומפסיק להיטען. כשהוא כבה הוא חוזר להטען, מגיע ל1% וחוזר חלילה.

לא יודע אם יש טעם להשקיע בתיקון. המכשיר כבר עייף ובכל מקרה תכננתי לשדרג לXiaomi MiMax.

יש ברשותי מכשיר חלופי, אך מבחינתי הוא לא שמיש (לא מתפקד כמו שצריך, ללא Google Play וכו') ולא ישרוד הזמנה של מכשיר מחו"ל.

מה אפשר לרכוש בארץ עם מסך גדול יותר מ6" במחיר שפוי?

אז לקחתי הימור ורכשתי מכשיר בשם המצחיק leTV leMax. אחלה חומרה וממשק לא רע, אם כי לא יזיק עוד ליטוש.

בכל אופן, בעיה אחת ומעצבנת - אין אופציה להשבית (Disable) אפליקציות מערכת.

אמנם המכשיר מגיע בלי יותר מידי Bloatware, אבל עדיין אשמח להשבית כמה אפליקציות של גוגל ששוכבות בלי שימוש ומזכירות מידי פעם על קיומן בצורה מעצבנת.

מישהו מכיר דרך להקפיא אפליקציות בלי צורך בRoot?

על הדרך - מקלדת מומלצת? המכשיר מגיע עם מקלדת גוגל שלא כוללת שורת מספרים עליונה שהיא Must מבחינתי.

כרגע עושה שימוש בFleksy. לא רעה אבל אני סובל מהרבה טעויות הקלדה אחרי השימוש במקלדת המעולה של סוני.

Sent from my Le Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע שלא תמשיך להישתמש במיקלדת של סוני?

http://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-sony-xperia-keyboard-phones-t3346736

רגע רגע, לא תצליח ליברוח כזה מהר, תן קצת יותר מידע על המכשיר, איך המסך/מצלמה/רמקולים/איכות הDAC/ האם הוא מיתחמם בצורה לא סבירה ביגלל ה810?

עוד שאלה- האם אתם לוקחים בחשבון את איכות השמע של המכשיר בתור נגן מוזיקה בעת רכישת מכשיר? כי יש מכשירים עם DAC ומגבר אוזניות ייעודי והאחרים סתם בלי, האם זה חשוב לכם?

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להתקין גרסאות שמצאתי ברשת, אבל ההתקנה תמיד נכשלה. הגרסא שקישרת עובדת. תודה!

בהחלט אעלה סיקור, אבל כמקובל בפורום - קודם הרצה.

לגבי איכות השמע - בהחלט שיקול. לפני כמה שנים מכרתי את הגלאקסי נוט הראשון אך ורק בגלל איכות שמע עלובה, למרות שכמכלול מאוד אהבתי אותו.

החתול - כרגע לא מעוניין לבצע רוט. נמאס לי מהתעסקות אין סופית. הסוני היה המכשיר הראשון שמעולם לא קיסטמתי ולא הרגשתי צורך. אני רוצה להמשיך עם זה במידת האפשר.

Sent from my Le Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה- האם אתם לוקחים בחשבון את איכות השמע של המכשיר בתור נגן מוזיקה בעת רכישת מכשיר? כי יש מכשירים עם DAC ומגבר אוזניות ייעודי והאחרים סתם בלי, האם זה חשוב לכם?

כן חשוב, אבל לא במידה רבה מאוד, כי אני מאזין למכשיר רק כשאני נייד ואז בין כה וכה הריכוז שלי לא ממש ממש גבוה. יש גם רעשי רקע, וגם האוזניות שלי לא כל כך איכותיות וכו'.

יש כבר מכשיר שמוציא bitstream?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי במייל פרומו מגירבסט

VKworld F1 3G Smartphone

IPS 4.5 inch Android 5.1 MTK6580 Quad Core 1.3GHz 1GB RAM 8GB ROM GPS WiFi Dual Cameras

עם קוד קופון "Euote" זה יוצא $39.89 עד הבית

נשמע כמו אחלה מכשיר לילדים במחיר של שתי משפחתיות דומינוס עם שתיה

למען הסר ספק זה לא קישור שיקנה לי קומיסיה כלשהי, נטו מפרסם את זה בתור מידע לציבור למישהו שאולי מחפש מכשיר בסגנון

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מקבל את המיילים האלה ונדמה לי שהזכרתי את המחירים האלה גם אם לא קראתי לילד בשמו (כלומר בשם בדגם), או שזה היה איזה דוגי או משהו דומה. אני מוחק את המיילים האלה די מהר. מכל מקום, צריך להביא בחשבון שמדובר במכשירי דור 3 בלי דור 4 והחשוב ביותר למכשיר המיועד לילדים - אין מידע על הקרינה שהם פולטים. כמוכן לא ברור אם הם עמידים מיכאנית. וכמובן מבחר האבזרים עבורם קטן מאד.

אל תתפסו אותי בעניין הקרינה שכן ידוע לכם שאני מתיחס אליה בתור עניין לא משמעותי. אבל כאן התיחסו למכשיר כמיועד לילדים ולכן אני יותר זהיר, וחוץ מזה השבוע התפרסם מחקר החולדות האמריקאי שאני עדיין לא יודע איך להתיחס אליו (כן, שם חשפו את החולדות לקרינה9 שעות ביממה,, ואני לא יודע אם במינון של המתנה או במינון של שיחה ממכשיר צמוד לאוזן)

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומות,

אני מחפש מכשיר דור 4 עם תמיכה מלאה ברשתות הישראליות שיתפקד כנקודה חמה בבית וכטלפון ביתי- כלומר שיחות בלבד. לא צפוי לו שימושים לצורך חוץ הבית כגון ניווט וכדו'..

עוד משהו- מאחר וזה יהיה השימושים שלו- שיהיה הכי זול שאפשר ביחס לתמורה טובה ואמינה.

פלאפונים סיניים- לא כ"כ בא בחשבון אא"כ תשכנעו שזה אמין ויציב לאורך שנים.

אולי מוטורולה מוטו E בגרסה שעם התמיכה בדור 4? מוטו G מהדורות הקודמים?

או המלצה אחרת?

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעיון על תדרי מוטו E בגרסת הדור 4 XT1524:

דור 3: 900/2100

דור 4: 1800/2600

ציינתי רק את מה שנתמך בארץ. אני רואה שאין לו את תדר 850 (פלאפון) בדור 3.

האם יש דגם אחר שכן תומך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר עבר זמן העריכה:

לפני מס' שנים הזמנתי לומיה 820, והוא לא תמך בעברית בגלל שקניתי גרסת ATT משוחררת.

והבנתי שעלי לרכוש את הגירסה הבינ"ל. לא הבנתי איזה מהדגמים של לומיה 640 כן תומך בעברית? RM-1073 או RM-1072?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...