Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

ל-Mi4 ול-Mi4i היתה בעיה של VFM - הם היו יקרים יחסית לתמורה. כאשר יצא ה-Mi4c והוזל לסביבות $250 הם היו כבר מיושנים והיה עדיף להוסיף כמה עשרותדולרים עבור ה-C. בינתיים גם ה-Mi4c מתחיל להתישן, אבל מחירו ירד לסביבות $200.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה קניתי שניים (אחד ב-BF ואחד לפני פחות מחודשיים).

היום הייתי שוקל את ה-Redmi Note 3 Pro שעולה טיפה יותר, יש לו מעבד שמחשב פחות או יותר מקביל ביכולותיו ומסך יותר גדול.

דגם הדגל החדש Mi5 עולה בערך כפליים (תלוי בגרסה).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה קניתי שניים (אחד ב-BF ואחד לפני פחות מחודשיים).

היום הייתי שוקל את ה-Redmi Note 3 Pro שעולה טיפה יותר, יש לו מעבד שמחשב פחות או יותר מקביל ביכולותיו ומסך יותר גדול.

דגם הדגל החדש Mi5 עולה בערך כפליים (תלוי בגרסה).

שוב, הבעיה במעבד החדש שהוא אל SNAPDRAGON... כלומר רוב הסיכויים שלא תהיה לו תמיכה ב CM.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מטריד אותי. אני משתמש במכשיר עם המערכת שמגיעה אתו, במקרה זה MIUI 7, לטוב ורע. לא מתעסק הקרביים של מעה"ה.

כל עוד המכשיר ממלא את המרכים הוא ישרת אותי. יתקלקל או יותר תיישן - יוחלף. זו אחת הסיבות בגללן אני רוכש מכשירי ביניים: שע

ושים את העבודה זמן סביר ולא כואב להחליפם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על ה zuk z2 pro.

חוץ מזה שעכשיו הם החליטו לשחרר את הדגם הזה עם המערכת הפעלה שלהם, על הנייר נראה מכשיר מעולה.

זיכרון 6GB RAM

מעבד Snapdragon 820

ועוד כמה פיצרים מעניינים כמו ב S7.

http://m.gsmarena.com/lenovo_zuk_z2_pro-8038.php

Sent from my SM-A9000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה ZUK נראה טוב על הנייר, בוא נראה אם הוא יגיע בגרסת CM לאמזונים האירופאים במחיר נוח כמו קודמו, בגרסה הסינית שלו אני לא רואה הרבה תועלת למשתמש המערבי.

לקודם היו באג או שתיים אבל סה"כ התגובות היו טובות, תמיכה לא רעה מצד CM וכפי שציינתי קודם גם אחריות של אמזון, ככה שיש למי לפנות במקרה של תקלת חומרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא?

הואSnapdragon 650

במבחנים ה-650 מקביל ל-808 (חוץ מאשר ביעילות האנרגטית, בגלל הליתוגרפיה), כלומר עולה על ה-801.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק הנקודה שלי.

לגבי הזוק והסינים הדומים לו MI5 ,ONEPLUS 3 לדעתי כולם על הנייר יהיו זהים אבל בפועל מה שיכיריע זאת התוכנה, כמה החברה תתמוך במכשירים בעדכונים ואמינות המכשיר.

תסתכלו מה קורה עם ONEPLUS 2 המכשיר עוד לא קיבל עוד את אנדרואיד 6, יוצאות רק גרסאות בטא וקהל הלקוחות הפך להיות הQA שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SPERIAL אתה בטוח?

ממה שאי הבנתי הוא יעיל יותר מה-801 לטווח אורך(בעיקר בזמן משחק ארוך) שכן היעילות האנרגטית שלו טובה יותר והוא מתחמם פחות(כך גם פחות מוריד את תדר העבודה)

אבל לפעולות לטווח קצר? ה-801 מביא לו בראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת'אמת, קניתי לאישתי את הראשון z1. כבר כמה חודשים בשימוש.

באלף ש"ח זה אחלה של מכשיר, כרגע אין שום תלונות מצדה, למרות החשש ממכשיר סיני.

Sent from my SM-A9000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

oneplus הורידו מחירים היום לקראת יציאת ה3.

יש לי את ONE עם אנדרואיד 6, אני בטוח שיש ל TWO את 6

zuk z2 עוד לא יצא, מוקדם מדי לדבר עליו

עריכה אחרונה על ידי LotusElise

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...