Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן 2 זולה מאוד. מדוע?

chenrp
שימו לב! השרשור הזה בן 4399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני קניתי את האוונסיס ב16K מתחת למחירון המלא שלה.

היא היתה בבעלות של מנכ"ל חברת ליסינג ובעצם היתה פרטית שלו אבל בגלל שהוא רשם אותה על העסק (הטבות מס אני מניח) זה כבר הוריד את המחירון בעשירייה - משם עוד כמה אלפים ירדו והאוונסיס היתה שלי.

יישור הקו המכאני שהיה נדרש עבורה היה קטן מאוד - צמיגים, מצבר, כוון פרונט. זהו.

שוק הרכב היום הוא על הפנים - יש אלפי מגרשים שהם פשוט חרמנים למכור רכבים.

יש אלפי סוחרים שמתים למכור ולהתפטר.

יש היום סוכניות ליסינג ויבואני רכב שעושים טרייד אין שפשוט נתקעים עם ציים מאסיביים של רכבים שסיימו חוזים שפשוט חייבים להמכר.

ותוסיפו לזה את השוק הפרטי במתכונת הישנה והטובה שגם כן נואש.

ואתם מקבלים את המצב של היום שבו - אם אתם רוכשים רכב, כדאי שזה יהיה לטווח ארוך, כי רוב הסיכויים שאתם פשוט מתחתנים עם הרכב הזה והמוסכים שמטפלים בו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 379
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן - אחרי שתיים שלוש נסיעות התגובה של הגיר השתפרה בצורה ניכרת - כנראה שבאמת יש שינוי כלשהו בתגובתיות שלו.

כן - הרכב בולם את עצמו בירידות עם המנוע - לא משהו שאני לא מכיר כבר (יש את זה גם באוונסיס).

לגבי הגרסא המאובזרת יותר מכיר - אבל חוץ מהשמשות האחוריות שגם הן חשמליות אני לא רואה שום צורך באבזור נוסף - כל הדברים האלה רק יכולים להתקלקל ומהנסיון שלי תאי אכסון נוספים בד"כ נשארים ריקים או שפשוט שוכחים מה יש בהם.

תא כפפות מקורר? וואו, מה יש לי לעשות עם זה?

מראות חשמליות - אין שום צורך, מראה פנורמית וכוון של המראה הימנית ככה שגם לי וגם לאשתי נוח איתו והכל בסדר - כל השאר נגיש.

נכון לעכשיו אני חוזר למשפט של סבא חמוד של אחת האקסיות שלי - צריך שיהיה פשוט, צריך שיהיה מלח! :-P

תומר -

לראש קבוצה בעבודה שלי היתה את המגאן הזו והתקלות שהיו לו:

א. הרכב לא נכבה - התקלה הידועה עם הקורא כרטיסים -> אין את זה בדגם 2008 עד כמה שידוע לי.

ב. ידית ההילוכים נשארה לו ביד - יש לו יד של סוס :-D וידית ההילוכים ברכב הזה לא מוברגת אלא תפוסה בתצורת ביונת כמו עדשות של מצלמה אז יתכן והוא פשוט שיחק איתה יותר מידי ונשאר איתה ביד - בעיניי זו לא תקלה אבל בשביל המשתמש הלא מהוקצע זו תקלה נוראית היות והוא נשאר עם ידית ההילוכים ביד והוא בטוח שהיא שבורה (וזה לא ככה באמת).

מעבר לכך לא היה לו כלום ברכב.

לאבא של אשתי יש מגאן 2 ישנה יותר - שנת 2006 - כבר מעל שלוש שנים הוא נוסע עם הרכב ולא היה לו כלום אבל לאחרונה הרכב פעם אחת בקושי סחב לו ובסוף התקלה הסתדרה מעצמה - משהו שקשור לשמן גיר -> הזוי ולא ברור.

הזכרת לי עכשיו ששבוע לפני שהחזרתי את הרכב החליפו לי ידית הילוכים בגלל שהלחצן נשבר(ולא-אני עדיין לא סוס...:lol:)

גם אני הייתי בשוק שבמוסך בברוך הירש הבחור פשוט "שלף" את הידית קומפלט ודחף אחרת חדשה במקומה...

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו הצמיגים הם של HIFLY - אני מניח שהם מאוד מאוד זולים ופשוטים - אם זאת, הרכב נוסע חלק ושקט - הכל טוב לטעמי.

לגבי הג'אנטים - עוד צריך לברר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב ושבוע טוב לכולם, אחריי שהייתי קצת פעיל בשרשור, יש לי רק להוסיף דבר אחד,

לכל בעליי הסטיגמות על צרפתיות שאי אפשר למכור, אז בשעה טובה ביום שישי מכרתי את האוטו שלי (סניק 2.0L שנת 2001 אוטו...) ולהפתעתי הצלחתי דיי בקלות למכור אותה תוך 3 שבועות של פרסום. ולגביי המחיר אז היא נמכרה ב-3,000 שקל בלבד מתחת למחירון לוי יצחק. וזה חייב קצת ליידע את בעליי הגרמניות ויפניות על הסחירות של המכוניות.

כי לדעתי למכור גולף או מאזדה 3 או קורולה תוך פרק זמן קצר ובמחיר של כמעת מחירון זה הרבה יותר קשה כי יש לא מעט אלפיי דגמים למכירה ובשביל למכור אז צריך משהו שימשוך את הקונה דווקא לרכב שלך (קילומטרג' נמוך, אבזור, או כמובן מחיר הרבה מתחת למחירון).

אז בהצלחה לכולם מי שקנה רכב או מי שימכור רכב, ומאחל לכולם להנות מהרכב שיש לו ולא לתת לשום סתיגמות ושמועות של הדוד של השכן שעובד במוסך לבלבל לכם את המוח מה טוב ומה רע. בסוף אם אוהבים את האוטו שלכם על סמך מה שהוא באמת נותן לכם שווה את הכל. שבוע טוב לכולם.

טוב, באמת קשה יותר למכור גולף. את שתי הגולף הקודמות שלי מכרתי תוך שלושה ימים (לא שבועות...).

ויודע מה? לא מהדוגמא שלך ולא משלי ניתן להסיק משהו גורף. שלי היו רכבים חזקים יחסית, יד I, שנמכרו למי שמחפש גולף קצת חזקה. שלך רכב מאוד ישן (בכל זאת, 10 שנים), יחסית מיוחד - בכ"ז, קורץ בעיקר למשפחות מרובות, וכנראה זול.

אם כבר, צריך להשוות גולף 1.6 למגאן 1.6. אני לא יודע איך זה למכור אותן, אבל כאמור - לא מהדוגמאות שלנו אפשר להסיק לגביהן משהו...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו - הג'אנטים לא ברור לי מה כתוב שם על המכסה אבק שלהם - משהו כמו ולוסיטי ו-ליין אולי ולו-ליין? משהו בסגנון.

מסביב רשום שהם אולטרה-לייט ומשהו כמו GOZKOG או משהו דומה

נראה לי שזה בטח חיקוי של פירמה יותר מוכרת - מזכירים לי קצת בורבט או BBS אם אני לא טועה.

בכל מקרה - הם יפים!

וגם אם הם באמת אולטרה לייט - זה עדיין כמו להוריד מטנק שרמן 250 קילוגרם ולחייך בגלל שהוא מגיע ל64 קמ"ש במקום 62 :-D

אני די בטוח שזה עושה הבדל משמעותי - כשעברתי בקורולה מחישוקי ברזל לסגסוגת בהחלט הרגשתי שיפור עצום ועוד מחישוקים זולים - ולא, לא פסיכולוגי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחו לי על ההקפצה אבל זה עדכון קטן שאולי יכול להיות חשוב למישהו, איפשהו, אי שם - דרום פולין

:-)

מתברר שלחלונות הקדמיים בהחלט יש מרימי שמשות!

כמה נוח :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי נוח זה האפשרות לחנות עם חריץ בחלון.

ד"א יש לחלונות גם מנגנון שאם השארת יד בחוץ החלון ייעצר וייפתח כמה ס"מ חזרה. כשתחליף מצבר זכור את זה כי צריך "ללמד" את החלונות איפה המצב הפתוח והסגור (2 דקות עבודה בלי לפרק כלום). זה שהם לא יזוזו בהתחלה זו לא תקלה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי את האוונסיס ב16K מתחת למחירון המלא שלה.

היא היתה בבעלות של מנכ"ל חברת ליסינג ובעצם היתה פרטית שלו

אחרי שראיתי חלק מהרכבים במגרש של אלבר (רמז - היו להם ב.מ.וו. 745I ומרצדס CLS), אז אני די בטוח שהרכב של מנכ"ל חברת ליסינג לא הייתה אוונסיס.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע - אתה מתווכח עם הנסיון שלי לעומת מה שהעיניים שלך רואות.

לא כל חברת ליסינג היא חברה גדולה - יש גם קטנות יותר ומה לעשות הרכב היה שייך למישהו שיש לו חברה שכזו, הרכב היה בשימוש הפרטי שלו אבל רשום על שם העסק - אני לא זוכר אפילו אם היה רשום החכר על הרשיון או פשוט את שם החברה בתור הבעלים.

אבל זה היה מספיק בכדי להוריד מהמחירון.

אני לא יודע מי אתה ומאיפה באת אבל אחד הדברים שאני הכי לא אוהב שאומרים לי - זה מה לא נכון בזמן שאני זה שעשה עסקה.

אתה יכול להאמין אתה יכול לא להאמין - זו האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל,

צמיגים לדעתי הרכיבו משהו סיני וזול אבל הרכב נוסע באמת טוב והוא דבוק לכביש ושקט אז הם כנראה עושים את העבודה שלהם לא רע. נדמה לי "הילי" או משהו כזה.

באוונסיס יש לי צמיגים של "סמפריט" מסוג ספיד-לייף שהם אמורים להיות חטיבת יוקרה של קונטיננטל - הרכב באמת נוסע עליהם פגז אבל הביקורות עליהם לאחר קריאה - גרועות. ועוד זה צמיגים שאי אפשר להפוך אותם או להחליף אותם מצד לצד ועלו לא מעט.

אני גם ככה נהג מאוד רגוע ואני בקושי עובר 100 רוב הזמן - אני צריך צמיגים רכים ושקטים ואת זה ממש לא בעיה להשיג, כל חברת בת של גוד-ייר או קונטיננטל תיתן לך את זה ועוד עם 4 שנות אחריות.

הג'אנטים - למען האמת - לא בדקתי בדיוק מה הם - לדעתי הם מהזולים יותר אבל עדיין משהו סביר, סה"כ ג.מ פורטל אחראים על ההרכבה שלהם והם נבחרו ע"י אהובי שי בקפידה בכדי שיתאימו למגאן וגם לברגים שמשתמשים בהם ברנו.

בקורולה הגלגל ספייר נשאר עם האומים המקוריים שלו בעוד לארבעת החישוקים החדשים יש אומים קטנים יותר...

------------

אין לי ספק שיש סיכוי גבוה מאוד שעל קורולה, אפילו שנת 96, היה בא משוגע שהיה נותן לי עליה מחירון בלי לבדוק בכלל.

הבעיה היא שהפעם לא היה לי זמן לחכות לאחד כזה שיגיע.

אני רואה היום רכבים כמו פג'רו קצר שנראה דנדש עומד למכירה כבר חודשיים וצובר אבק.

אני רואה שכן שלי שמנסה למכור פג'ו 405 STI שנת 95 במצב נדיר - שזה ספינת הדגל שלהם דאז - בכולה 8500 שקלים, שזה אמנם מעל המחירון אבל ראבאק על מה אנחנו מדברים כאן כבר? - ארבעה חודשים או יותר הרכב שלו עומד בחניה...

לא רוצה להתעסק עם זה.

לצערי האשה צריכה רכב נוח ובטיחות ועכשיו, לא רק עכשיו, אתמול!

רציתי לתת לה את האוונסיס, רק שתיקח אותה, אבל ראיתי שהיא נמנעת כי כנראה שהיא מפחדת לפגוע לי ב"בייבי" שלי ואם תביט בקישור הבא אתה תבין למה...

אז הפור נפל וההחלטה היתה ללכת על הדיל הזה שסה"כ מחירון תמורת מחירון זה עדיין יפה והוגן ובנוסף לזה כזה שלל של הטבות - פשוט אי אפשר לסרב.

בוא נעצור רגע עם השכנוע העצמי.

חבל לי שאתה חוסך בקטנות. באמת חבל.

אני לא הייתי רוצה שאשתי והילדים (שאין לי) יסעו ברכב עם צמיגים פח זבל.

גם לא הייתי רוצה לנסוע בעצמי ברכב עם צמיגי אשפה.

כמה זול יותר כבר עולים הצמיגים הסיניים זבלה? 200 שקל לרביעייה? נו באמת.

צמיג זה האביזר בטיחות מספר אחת, זה הקשר שלך לכביש, זה אחראי מספר אחת לבטיחות. לא נוסעים על צמיגים זבלה. נקודה.

ואני לא מאמין שאתה קונה את כל הסיפורים של חטיבת יוקרה/ חברה בת / אותו מפעל של קונטי/מישלין/גודייר.

כל תינוק של פנצ'רמאעכר יודע לספר את הסיפורים האלה עוד לפני שסיים לינוק

:)

בקשר לג'נטים הסיניים - הייתי מעדיף להשאר עם מקוריים וטאסות או מחפש באופן פרטי ג'נט מקורי של מגאן מאובזרת.

תוספות בשני שקל שפוגמות בבטיחות -לא בבית ספרנו.

בוקר טוב ושבוע טוב לכולם, אחריי שהייתי קצת פעיל בשרשור, יש לי רק להוסיף דבר אחד,

לכל בעליי הסטיגמות על צרפתיות שאי אפשר למכור, אז בשעה טובה ביום שישי מכרתי את האוטו שלי (סניק 2.0L שנת 2001 אוטו...)

ולהפתעתי הצלחתי דיי בקלות למכור אותה תוך 3 שבועות של פרסום.

ולגביי המחיר אז היא נמכרה ב-3,000 שקל בלבד מתחת למחירון לוי יצחק.

וזה חייב קצת ליידע את בעליי הגרמניות ויפניות על הסחירות של המכוניות.

כי לדעתי למכור גולף או מאזדה 3 או קורולה תוך פרק זמן קצר ובמחיר של כמעת מחירון זה הרבה יותר קשה כי יש לא מעט אלפיי דגמים למכירה ובשביל למכור אז צריך משהו שימשוך את הקונה דווקא לרכב שלך (קילומטרג' נמוך, אבזור, או כמובן מחיר הרבה מתחת למחירון).

אז בהצלחה לכולם מי שקנה רכב או מי שימכור רכב, ומאחל לכולם להנות מהרכב שיש לו ולא לתת לשום סתיגמות ושמועות של הדוד של השכן שעובד במוסך לבלבל לכם את המוח מה טוב ומה רע.

בסוף אם אוהבים את האוטו שלכם על סמך מה שהוא באמת נותן לכם שווה את הכל.

שבוע טוב לכולם.

3 שבועות זה בקלות? יש לך מזל כי הסניק זה עוד רכב צרפתי יחסית מבוקש ויחסית עם מעט מחלות ואין הרבה ממנו.

הגולף שלקח לי הכי הרבה זמן למכור אותה, וזה כי ביקשתי 15 אלף מעל המחירון, לקח לי למכור פחות משבוע.

קורולה זה רכב שנמכר תוך שעות, כנ"ל פולו .

קורולה מכרנו בתוך פחות משעה בסכום של 3.5K מעל המחירון. קורולה 05 יד 2 עם קילומטרז' ממוצע.

את זו שלפניה לקח שעתיים למכור ב7.5K מעל המחירון (מודל 2001 עם נסועה ממוצעת, גם יד 2).

אפשר לומר הכל על קורולה, אולי היא לא נוחה, אולי לא טובה דינמית , אולי משעממת ואפרורית מכל הבחינות - אבל אי אפשר לומר שהיא לא סחירה !

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, תסתכל בתפוז. יש שם מישהו שהיום מכר מגאן תוך יום.

במכירת רכב יד שנייה יש הרבה אלמנט של מזל בין אם זו קורולה ובין אם זו צרפתייה שחוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהחתימה שלך על המגאן למכירה עוד קיימת מהשרשור הקודם שעסק במגאן שזה כמה וכמה חודשים.

למה אתה לא מצליח למכור את הרכב הכל כך מוצלח שלך?

בלי קשר : מסכים איתך שיש אלמנט עם מזל ומשקלו של אלמנט המזל עולה, ככל שהרכב לא מבוקש.

למשל : נגיד אדם שלא מבין מהחיים שלו הולך ברחוב ורואה מגאן למכירה , יתכן שיקנה אותה סתם כי היא נראית לו סבבה או כי אהב את הצבע או כי אין לו כח לחפש עוד רכבים.

מצד שני הסיכוי שקורולה עם נתונים סבירים לא תיחטף ע"י "חובבי המותג" ותגיע למצב שהיא שוכבת ברחובות הוא אפסי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מוצע למכירה שבועיים. הוא הוצע כמעט לפני שנה אבל בסוף דחיתי את ההחלפה עקב השקעות אחרות שעשיתי.

אל תשכח שמדובר ברכב לא סטנדרטי (משפחתי סדאן ידני) ואני גם לא מוכן לרדת למחירי זנות. 20% מתחת למחירון הציעו לי כבר אחרי יום ו24% הציע לי סוחר שהפנו אותי אליו מחברת הליסינג.

אני לא לחוץ למכור כי הרכב משרת אותי נהדר ולכן אני לא מוכן להתפשר יותר מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמחפש מכונית משפחתי מרווחת ובטוחה וחשובה לו צריכת הדלק שיקפוץ על הסדאן הידנית הנ"ל. אם אני מצליח להגיע ל- 14 ק"מ/ל' במגאן I האוטומטית שלי, אני רק מנחש כמה חסכונית תהיה ידנית, אפילו אם היא מגאן II (זה בתקווה שהיא 1.6 ולא 1.4)

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, אני לא אומר מה סחיר ומה לא, נכון זה עניין של מזל, אבל אני לא חושב שמישהו שלא מבין מהחיים שלו שקונה רנו מהרחוב איך שהו קשור לכל הסיפור.

כל אדם שמחפש רכב יודע פחות או יותר מה הוא מחפש, נניח שאני 'דלוק' על קורולה ואני פותח יד2 ומגלה שם כ-2000 רכבים למכירה,

אז ברור לי שאני יתחיל לחפש אחד שהנתונים שלו הכי גבוהים ע"י זה שאני אכתוב בחיפוש מתקדם שאני רוצה רכב עם מינימום קילומטרים, יד1, פרטית, ואז הרשימות קטנות בהרבה, וגם שם אני יחפש אחת שנראת טוב, שיש לה ספר טיפולים מסודר, ללא תאונות, תוספות למינהם, ורק אז אני יתקשר לבן אדם בשביל לראות את האוטו.

ומה עם כל שאר הרכבים שלא עמדו בקריטריונים שלי, אני אומר שהם ירקבו בלוח יד2 חודשים ארוכים או שיוצעו למכירה במחיר כזה שהקונה יוכל לוותר על אחד או יותר מהסעיפים תמורת המחיר.

ושלא תבינו אותי לא נכון אני חושב ככה על כל סוג של רכב, ולא מדובר על רנו, טויוטה, או רכבי VAG.

כל עוד יש לך באוטו משהוא שונה לטובה (מאחד הסעיפים הנ"ל) מהמכוניות המוצעות למכירה אז יש לך יותר סיכוי למכור.

וזה שמכרת מעל המחירון אני רק יכול להגיד מברוק, כי אני אישית כמו רבים אחרים לא הייתי מוכן לשלם סכומים כאלה על רכב סטנדרטי עם ק"מ סביר כי השוק מוצף בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...