Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן 2 זולה מאוד. מדוע?

chenrp
שימו לב! השרשור הזה בן 4304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד משהו שלא ניסיתי

:-P

לאמר לך את האמת - גם לא רוצה לנסות :?

יש דברים שעדיף לעשות לפי הספר - טיפולים בזמן זה אחד מהם למשל.

ההתלבטות שלי היא - כשיגיע הזמן להחליף את אחד הרכבים

להחליף את האוונסיס לרכב מיני ידני - משהו בשבילי להגיע ולחזור מהעבודה.

או להחליף את המגאן לפלואנס טורבו דיזל ולסחוב עם האוונסיס עוד קצת.

ימים יגידו.

למגאן גם ככה לא יהיה ערך והיא עושה נסיעות קצרות.

האוונסיס עוד תהיה שווה משהו ואולי אהיה מסוגל להביא במקומה רכב מיני חדש (יספיק לי בהחלט - האוונסיס היתה סתם סוג של רצון שלי לרכב מהקטגוריה).

מצד שני -

אני עדיין חושש מכל הפולסא דה נורה שעשו למגאן בארץ לגביי האמינות שלה (למרות שגם אם תהיה לי תקלה או שתיים - לאורך זמן זה כסף קטן) ולכן אני תוהה אם להחליף אותה ראשונה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 379
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכון.

היום הרכב עבר טסט.

היה ריג'קט אחד וזה אור הדרך בפנס השמאלי שהיה חלש יותר.

הפנסים עברו ליטוש, לא עזר.

בסוף אחרי מבט חטוף התברר שהנורה לא יושבת טוב בתוך העדשה. סיבוב של הגלגל השמאלי עד הסוף ימינה, פתיחת פתח הגישה מבית הגלגל לפנס וזה ממש לא היה כזה סיפור להגיע לנורה.

הרכב עבר טסט אחרי שהושבנו את הנורה במקום אבל כמו שזה נראה - צריך לדעת איך לתפוס אותה למקום וגם צריך לבדוק אם אין משהו שבור בפנס הזה בתושבת של הנורה.

בהזדמנות אני אגש לקרסו לבדוק את העניין, זה יהיה בטיפול הקרוב ברכב בעוד כארבעה חודשים, לבינתיים יש אור דרך תקין וברור משני הפנסים.

הוחלפו ווישרים לפני הטסט - המידה של המגבים היא 24 ו 18 מסוג פלקס עם מתאם מיוחד - קניתי זוג מגבים ב100 שקלים עם 8 מתאמים (מתאים לכל רכב ואני שוקל לשים מגבים כאלה גם ברכב השני שאין לו מגבי פלקס).

כל שאר הדברים עברו חלק בלי שום בעיה.

עלות הטסט 1200 שקלים לערך, עלות הליטוש (שכבר היה חייב להיות מבוצע בכל מקרה) 150 שקלים וסוג הליטוש שבוצע לא הצדיק את זה אבל פשוט רציתי לעוף משם ולעבור את הטסט.

עוד שנה של שקט תעשייתי.

(אני מתכוון לנסות ללטש את הפנסים בעצמי לפי המדריך כאן עם הטרפנטין והלכה - נראה שזה עושה עבודה טובה מאוד ומחזיק מעמד).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

ניסיתי ללטש את הפנסים בעצמי - אה... לא

:-D

היה צריך להוריד מהם שכבה שלמה והבנתי שאו שלא ליטשתי מספיק או שעשיתי תערובת מלקה לא נכונה (יש כאן מדריך שמסביר כיצד) בסוף החלטתי ללכת לבעל מקצוע והוא אכן עשה לי את הפנסים כמו חדשים.

מתברר שלהחליף ברכב הזה לזוג פנסים חדשים מהניילונים כולל עבודה זה לא כל כך יקר - 600 שקלים.

הליטוש עלה לי 180 שקלים. הנה לפני והנה אחרי. (יש אור חזק על הפנס אבל אני מבטיח לכם הוא ממש כמו חדש) - זה יהיה טוב לחצי שנה עד שנה בערך.

DSC_0004.JPG

DSC_0007.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את מכלול התגובות שמעלי. אכן, יש כאן שירת הלל למכוניות צרפיות ולרשת המוסכים ה"מהוללת" של קרסו.

כבעלים בעבר של רנו מגאן, רנו קליאו, פיג'ו 407 ועוד כמה צרפיות, אכן קשה שלא להסכים עם האמרה שיש תקלות מרגיזות בצרפתיות.

אני חושב שירידת הערך של המגאן 2 בהחלט מוצדקת.

עכשיו, השאלה האם מי שקונה את הרכב רוצה רק למלא דלק ולנסוע או שהוא מוכן מידי פעם לקבל תקלות לא נעימות כולל בילוי במוסכים.

זו השאלה, הא ותו לא.

נכון שגם ביפניות יש מידי פעם פאשלות, אבל לא בסדר גודל של הצרפתיות.

לרשת המוסכים של קרסו יש חלק גדול מאוד במגוון השמועות שיש על הרנו, בפרט על המגאן 2. כדאי שהם יפיקו את הלקחים.\\

הכי מצחיק לקרוא שרנו לא רואה מוסך. היא רואה אותו, ואפילו דרך הגרר.

בני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קצר:

לגבי צריכת הדלק, ממוצע של כ-15 תדלוקים בבדיקה ידנית 1/12.35

תקלה ראשונה שקרתה לי: לפני כמה שבועות הלך לי המדחס מזגן באמצע נסיעה וכיבה את המנוע. כשכיביתי את המזגן הרכב לא נכבה, במוסך קרסו החליפו את המדחס ועוד כמה רצועות והכל כוסה במסגרת האחריות, למעט השתתפות עצמית של שעת עבודה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...