Jump to content

דב קרדו

 • פרסום הודעות

  2,115
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

13 נייטרלי

5 עוקבים

אודות דב קרדו

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מושב אמירים
 • תחביבים
  איסוף משאיות עתיקות, דגמי משאיות
 • מקצוע
  קצין בטיחות בתעבורה שמחפש עיסוק אחר
 • עמוד הבית שלכם
  https://www.facebook.com/AutoDov/?ref=hl

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני עוסק בייעוץ ותמיכה ברכישה ומכירת רכב יד שניה גם בימים טרופים אלו יש אנשים שרוצים לקנות ו/או למכור רכב. את שני הדברים אני יכול לעזור לכם לעשות בחוכמה ובמחיר הכי טוב שאפשר בהתאם לשוק. אעזור לכם לאתר, לבדוק, להתמקח ולקנות רכב יד שניה שמור מכל הבחינות... בסביבת מגוריכם (בהתאם למצאי כמובן). אעזור לכם למכור את הרכב שלכם במחיר הכי טוב שאפשר, בהתאם למצבו ומצב השוק. בתקופת הקורונה אחייב אתכם על השירות שלי במינימום שבמינימום בהתאם למה שיידרש ממני. התשלום, תמיד, רק אם יש תוצאות!
 2. דב קרדו

  מחפש רכב עד 25,000

  לברוח, ומהר. סוזוקי סוויפט תהייה בחירה טובה, רק לוודא שקונים רכב שמור ומטופל ומהבעלים הרשומים שלו.
 3. תודה על הסקירה המקיפה והמחכימה... אבל מה עם הדגמים הקודמים, ה- 95 וה- 96? אלו, לטעמי היו עוד יותר מיוחדים, השאלה מה המצאי, איך הם שורדים וכמה קשה לתחזק אחד כזה? תודה, דב
 4. כבעלים של C4 שנת 2007 (אצלי שנתיים), אני עוקב בעניין ובסיפור אחרי השרשור הזה. קודם כל אני מחזק (כמעט) כל מה שמני אומר לגביה. הסתייגות יחידה - אצלי אפילו לא נשרפות נורות!... למעט כשהיתה בעייה באלטרנטור. (שגרמה לעוד קצת עניינים, עד שהוחלף באחד מפירוק) - כן, הרכב הזה רגיש לתקינות מוחלטת של הטעינה. מי שצריך מכונית נוחה, בטוחה ומאובזרת, והפרוטה המיותרת אינה מצוייה בכיסו, שיחפש אחת כזו מטופלת באהבה, ויקבל תמורה לכל אגורה.
 5. מחזק את כל המגיבים מעלי - כן, ברגע שיש אפילו מעט חוסר התאמה - לפסול את המוכר על הסף. להמשיך הלאה ולחפש אנשים שמוכרים את הרכב שלהם, בלי שום סיפורים.
 6. שני המנועים מוצלחים ביותר.
 7. C4 עם מנוע אטמוספרי, אם היא שמורה במיוחד, היא קנייה מצויינת. הגיר "הידוע לשמצה" מתנהג בסדר ואמין מאוד בוודאי ביחס לרוב תיבות ההילוכים במכוניות החדשות יותר. העניין הוא באמת למצוא אחת מאוד שמורה ומטופלת, עם היסטוריה מתועדת (שתדע מתי עשו טיימיניג, אם החליפו משאבת מים, ואם טיפלו כבר בשסתומים בגיר). במחיר שלהן? - שווה כל אגורה, שלא לדבר על רמת הבטיחות הגבוהה יחסית למה שאפשר לקבל בעלות כזו.
 8. לגמרי חולק על האמירה "הכל במגרשים/סוחרים/טרייד-אין" - ת-מיד יש אנשים שיודעים שעדיף להם למכור את הרכב שלהם ישירות, בייחוד אלה שיש בידיהם רכב טוב ומטופל. כל מה שצריך זה לחפש מכוניות "עד יד 2", כשמתקשרים, לוודא ישר בהתחלה שמדברים עם הבעלים הרשום של הרכב ושהוא מחזיק את הרכב, נגיד, יותר משנה. כמובן שצריך לוודא את הדברים כאשר מגיעים לראות את הרכב. לקוח קנה בעזרתי סובארו פורסטר 2018 יד ראשונה כמו חדש - ישירות מהאדם שהוציא אותו מהחברה. נכון, אין הרבה כאלה, אבל בהחלט יש. צריך לחפש חכם ובסבלנות.
 9. אכן, הבחירה שלך טובה, ממליץ לחפש רכב - גם אם שנה פחות צעיר, אבל מיד פרטית ועם היסטוריית טיפולים מ-לאה.
 10. כן, יש בהחלט, עם כמה וריאציות, כשמי שיודע שאינו מתמצא בתחום, עדיף לו שייעזר על ידי אדם שכן.
 11. אני נוסע כבר שנתיים ב C4 משנת 2007 ומרוצה מאוד. רכב כזה, אם טופל היטב (עם עדיפות למי שטיפל במוסכי רשת היבואן) ישרת אותך יופי, ובעלות מצחיקה. הוא בוודאי בטיחותי, מרווח מאוד ונוח.
 12. חבר'ה, באמת תודה רבה... לאור הממצאים הנושא יורד מהפרק - אני נגד לקנות דברים מתחתית החבית (עם כל התקציב, את הרכבים הכי זולים שיש בתקציב כזה...). זה באמת ביצה מרובעת...
 13. תודה לכל העונים! הסקודה ייטי נחשב ג'יפ? קשקאי ו- XV נפסלו מראש...
 14. לא פשוט, אני יודע, אבל אולי מישהו יפתיע. "רכב גבוה" - הכוונה למרווח גחון טוב מהממוצע בפרטיות "לא מזהם" - שיהיה באיזה מספרים פחות מה- 15 בטבלה הצבעונית "אוטומטי" - יכול להיות רובוטי, מהפחות בעייתיים. ואני מוסיף לדרישות גם העדפה לרכב נפוץ... תודה, דב
×
×
 • Create New...