Jump to content

דב קרדו

 • פרסום הודעות

  2,123
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

13 נייטרלי

5 עוקבים

אודות דב קרדו

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מושב אמירים
 • תחביבים
  איסוף משאיות עתיקות, דגמי משאיות
 • מקצוע
  קצין בטיחות בתעבורה שמחפש עיסוק אחר
 • עמוד הבית שלכם
  https://www.facebook.com/AutoDov/?ref=hl

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. בתקציב הזה יש הרבה מכוניות מעולות... רק לא הקטנות. מציע לכם לקחת בחשבון גם סיטרואן C4 ו- C3, רנו מגאן דור שני, קליאו, (גם רנו מגאן דור ראשון מ- 2003-4!) ... אבל, אך ורק רכב מלוקק, שאהבו אותו וטיפלו בו היטב, ועם קבלות, לא דיבורים. כשהן מטופלות הן אמינות מאוד, בטיחויתיות, נוחות, ואפילו, יחסית, די חסכוניות.
 2. אם עד עכשיו ידעתי שאני לא יודע... עכשיו אני עוד יותר לא יודע - "להחליף רק בקרסו" ו- "קרסו לא מחליפים..."??? אז מה נכון?
 3. ואללה, מידע חשוב ומעניין! ואם אנחנו כבר בנושא... מה עם שימוש בסמארטפון כמצלמת דרך? תודה, דב
 4. אשמח להתעדכן איך הסתיים הסיפור? האם ידועה ההיסטוריה של הרכב (הוא טופל היטב? מה אופי הנהיגה?) תודה, דב
 5. חרשתי את כל ההודעות כאן, גם אני נתקלתי בשאלה, וגם באמירה, יותר מפעם אחד, שאם מחליפים שמן... הגיר הולך (זוכר אירועים כאלה במכוניות של VAG בתחילת שנות ה- 2000). 1. האם אפשר להגיע לתשובה חד-משמעית לגבי ההחלפה? 2. האם אכן בספייס סטאר זה בדיוק אותו גיר, ולכן אותו סיפור? 3. ומה לגבי הגיר הרציף בקשקאי/סניק/מיצובישי לנסר? תודה, דב
 6. אני עושה את זה, כעיסוק ממש. יכול לעזור לך בכמה וכמה דרכים (ולכן העלויות משתנות). גובה רק אחרי שקניתה ואתה מרוצה. אנחנו חושבים ביחד מה מחפשים בהתאם לתקציב ולרצונות, אני מחפש מתוך "יד2" ולוח המוכרים כאן רכבים מתאימים שעומדים בקריטריונים שסיכמנו (אני מקפיד על מכוניות "עד יד 2", שנמכרות על ידי הבעלים הרשום... ושטופלו כל ימיהן במוסכי הרשת. כן, יש כאלה... בכל תקציב! חפש אותי בפייסבוק - אוטדב תודה
 7. במקום למתוח תקציב, רד בשנת הייצור... עדיף רכב שמור מאוד שנה שנתיים יותר ישן, מאשר לחפש "מציאה" ו/או למתוח תקציב. השוק מלא מכוניות - גם ניסן מיקרה, מיצובישי ספייס סטאר... קיה פיקנטו...
 8. אכן לא ציינת אם חשוב לך גיר אוטומטי או לא, כי זה עושה הבדל גדול מאוד. בכל מקרה, מציע מאוד לא להירתע מהצרפתיות. דגמי 2008-9 נמכרים בסביבות 5,000 ש"ח לרכב שמור מאוד, ורכב כזה שמור יהיה בהחלט אמין וחסכוני (כמו למשל מגאן דור שני, סיטרואן C4...). יש מגוון גדול של מכוניות כאלו בשוק, קשה למכור אותן, אז קל לקנות... ובבוא היום, אם קניתם מכונית שמורה, היא גם תימכר. חשוב ביותר: 1. לקנות מאדם פרטי, שמוכר את הרכב שלו, שמחזיק אותו תקופה משמעותית (לפחות שנה) 2. לחפש רכבים "עד יד 2" 3. לא לדבר עם מי שאין בידיו את ההיסטוריה המלאה של הרכב, עם עדיפות מובהקת למי שטיפל במוסכי הרשת של היבואן 4.
 9. אני עוסק בייעוץ ותמיכה ברכישה ומכירת רכב יד שניה גם בימים טרופים אלו יש אנשים שרוצים לקנות ו/או למכור רכב. את שני הדברים אני יכול לעזור לכם לעשות בחוכמה ובמחיר הכי טוב שאפשר בהתאם לשוק. אעזור לכם לאתר, לבדוק, להתמקח ולקנות רכב יד שניה שמור מכל הבחינות... בסביבת מגוריכם (בהתאם למצאי כמובן). אעזור לכם למכור את הרכב שלכם במחיר הכי טוב שאפשר, בהתאם למצבו ומצב השוק. בתקופת הקורונה אחייב אתכם על השירות שלי במינימום שבמינימום בהתאם למה שיידרש ממני. התשלום, תמיד, רק אם יש תוצאות!
 10. לברוח, ומהר. סוזוקי סוויפט תהייה בחירה טובה, רק לוודא שקונים רכב שמור ומטופל ומהבעלים הרשומים שלו.
 11. תודה על הסקירה המקיפה והמחכימה... אבל מה עם הדגמים הקודמים, ה- 95 וה- 96? אלו, לטעמי היו עוד יותר מיוחדים, השאלה מה המצאי, איך הם שורדים וכמה קשה לתחזק אחד כזה? תודה, דב
 12. כבעלים של C4 שנת 2007 (אצלי שנתיים), אני עוקב בעניין ובסיפור אחרי השרשור הזה. קודם כל אני מחזק (כמעט) כל מה שמני אומר לגביה. הסתייגות יחידה - אצלי אפילו לא נשרפות נורות!... למעט כשהיתה בעייה באלטרנטור. (שגרמה לעוד קצת עניינים, עד שהוחלף באחד מפירוק) - כן, הרכב הזה רגיש לתקינות מוחלטת של הטעינה. מי שצריך מכונית נוחה, בטוחה ומאובזרת, והפרוטה המיותרת אינה מצוייה בכיסו, שיחפש אחת כזו מטופלת באהבה, ויקבל תמורה לכל אגורה.
 13. מחזק את כל המגיבים מעלי - כן, ברגע שיש אפילו מעט חוסר התאמה - לפסול את המוכר על הסף. להמשיך הלאה ולחפש אנשים שמוכרים את הרכב שלהם, בלי שום סיפורים.
 14. שני המנועים מוצלחים ביותר.
×
×
 • Create New...