Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן 2 זולה מאוד. מדוע?

chenrp
שימו לב! השרשור הזה בן 4369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 379
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לאבא של אשתי יש מגאן - עשיתי עליה קצת נהיגות פה ושם ולא שמתי לב לזה - אני אדווח אחרי שאקבל את הבאגט

:-P

אייל, זה בשבילך:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4139029,00.html

תהנה

אפרופו - התקשרו הודיעו לי שהבאגט תוקן - משהו בצמת חוטים מאחורי קיר האש שכנראה לא היתה מחוברת טוב - קשור בטח לטיפול האחרון שבוצע אבל לא ממש יודע באמת.

בכל מקרה - בקרוב הבאגט עוברת לחזקתי - נדווח רשמים ראשוניים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגודל לא קובע :)

דווקא יותר מעניין הנתון אמינות הטוב יחסית בכתבה שנתתי אליה לינק. למרות שלא ברור אילו דגמים בדיוק יש בליסינג מלבד ג'טה.

בניגוד אליך, אני את הרכבים שלי בוחר על פי הצרכים וההיצע ולא על פי הסמל על הגריל., אם יתאפשר לי להחליף את הרכב שלי כיום הפלואנס דיזל תהיה הבחירה הבאה שלי, פשוט רכב משפחתי המתאים לצרכי עם מנוע הולם.

כמו כולנו.

מה לעשות שבמקרה מה שעונה על הצרכים ומספק את המוצר והחבילה הטובים ביותר בקטגוריה כבר כמה פעמים רצוף יצא עם אותו סמל.

:)

ההבדל הוא שאני לא מחפש מציאות זולות, מוכן לשלם כסף על דברים טובים ולא מעניין אותי מוסכי הרשת כי יש לי מוסך בית שמכיר ואוהב את הרכבים הללו.

בכל מקרה אני חוזר על זה שוב : המגאן הוא רכב בעל רמת אמינות ירודה ואם יש רכבים של יצרנים נוספים שמתקלקלים זו לא חצי נחמה.

אתה יודע מה אומרים : צרת רבים -נחמת טיפשים.

כשאתה מתבזה בציפייה לגרר בצד הדרך לא מעניין אותך אם עוד אחרים מיצרנים אחרים מחכים יחד איתך .

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך שאין שום נחמה בצרה.

לפי מה שאני שם לב הבעיות שנגרמות במגאן נובעות מקונקטורים מעאפנים שמיקמו אותם במקומות מעאפנים ברכב וכנראה שבטיפול לא נכון אפשר להוציא אותם מהמיקום שלהם ואז נגרמות צרות כמו מזגן שלא נדלק, נעילת דלתות שלא עובדת, קורא כרטיסים שעושה בעיה.

איפה ממוקם קונקטור אחד ואיך להגיע אליו אני כבר יודע - איפה השני, אני פחות או יותר יכול לתאר לעצמי אבל אני רוצה להאמין שאני לא אצטרך יותר לגעת באחד מהם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- עדכון -

חברים, העסקה נסגרה וביום שישי אני אמור לקחת את הרכב.

תתחדש ותביא תמונות כשתקבל אותה

הגודל לא קובע :)

דווקא יותר מעניין הנתון אמינות הטוב יחסית בכתבה שנתתי אליה לינק. למרות שלא ברור אילו דגמים בדיוק יש בליסינג מלבד ג'טה.

passat גם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. החלפת חלקי פלסטיקה שמצבם לא השביע את רצוני והשלמה של ברגים שהיו חסרים בתא כפפות.

איזה חלקים החלפת? באיזור הכנסת מפתח/כרטיס?

כל המגאנים שראיתי האיזור הזה היה מלא שריטות וקילופים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובות שלך ממש מתישות :)

לכל אחד דרישות אחרות מרכבו, אני לא חושב שהבדלי המרווח עד כדי כך משמעותיים בדורות האחרונים ואני לא חושב שהפלואנס/מגאן נוחה משמעותית מהמאזדה 3 אם בכלל. מבחינת רכב לנהג המזדה 3 לא רואה ממטר את המגאן הזו וזה לדעתי אירוע מאוד מצער עבור חברה כמו רנו.

שוב ,בוא ואסביר לך לאט שתבין מהר :

נניח היפותטית שפולקסווגן זה יצרן גרוע עם מכוניות גרועות (ונניח שהסטטיסטיקה המפוקפקת של המשפחה שלך מייצגת משהו) , זה לא ישנה את העובדה שרנו מגאן זו גרוטאה לא אמינה ובעקבות כך: אין לה שוק.

אני עדיין חושב שאיבדת את זכות הדיבור בשבח מגאן ברגע שנכנעת למהפיכה הקוריאנית :)

אפילו אני, עד כמה שאני מתעב צרפתיות, הייתי לוקח בליסינג הכל חוץ מקוריאניות ויפניות. כי כשזה לא בבעלותך, אפשר להתפרע.

אפשר להתווכח מכאן ועד הסילבסטר אם מגאן אמינה או לא, אבל מרחב פנים ?! ואחרי קביעה שכזו אתה באמת מצפה שמישהו יחשוב שאין לך הטיה כמעט פבלובית כנגד כל מה שאינו גולף או טיוטה קורולה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבטיח לעדכן תמונות של היפיהפיה היוצאת ושל הצרפתייה הנכנסת.

לבינתיים שמתי תמונה של באגט בסמלון :-D (נקווה רק שאני אוכל אותו מהכוון הנכון :? )

ולגבי איזה חלק היה שרוט - דווקא הבסיס העגול של ידית ההילוכים - היה מקולף לגמרי - לא יודע איך לא שמתי לב! (יתכן והוא לא היה שם והחליפו מרכב אחר לאחר שבאתי לסגור עסקה - בכל מקרה החלק הוחלף בו במקום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש נשמע עיסקה מעניינת. אותי מאוד מושך היישור קו המאסיבי הזה על חשבונם.

נ.ב. עכשיו רק נשאר לשכנע את אשתי לפזול לכוון צרפת, אחרי ששבענו מרורים מקליאו 96...

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע,

אני לא אומר בשום צורה ובשום פנים ואופן שאני לא אוכל מרורים מהבאגט אה ז"א מגאן.

אני אומר שהעסקה נראית כמו הדיל הכי טוב שיכלתי לעשות על רכב יד 2, המחיר היה בגבול שאני יכול להרשות לעצמי וההטבות פשוט עפו מכל הכוונים ובכמויות הזויות לרכישת רכב יד 2.

לאמר לך שזה לא מדליק לי נורה אדומה? זה כן מדליק נורה אדומה.

לאמר לך שאני נוטה להאמין לכל הפלצה של רב סרן שמועתי - לא, אני עושה את שיעורי הבית שלי טוב טוב.

לגבי העסקה, הביצוע שלה - נהדר.

לגבי הרכב - דבר איתי בעוד כמה חודשים לפחות בכדי שאוכל לתת חוות דעת מקצועית כלשהיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי שאעלה תמונות ואני מקיים.

1. היפהיפיה היוצאת :cry: קורולה 96 GLI מלוקקת להחריד.

2. היפהיפיה הנכנסת - מגאן 2008

3. האחות הגדולה :-P - אוונסיס 2006 שרודה בה פנים אל מול פנים :-D

4+5. החישוקים שהיו בקורולה לעומת החישוקים שניתנו למגאן ע"י אהובי שי (מורכבים אצל פורטל).

רשמים מנסיעה ארוכה ראשונה

-----------------------

נוח! מאוד מאוד נוח!

קודם כל חווית הרכישה היא טובה כי הרכב פונק מבחוץ ע"י חישוקי סגסוגת שמשדרגים לו את המראה באופן מובהק - הרכב נראה טוב (בעיניי).

אבזור

----

נכנסים לרכב ויש ריח של רכב חדש, הריפודים במצב מ-ו-ש-ל-ם, הפלסטיקה כולה במצב מושלם והגימור ברכב הזה נראה סה"כ ברמה די גבוהה למעט בעיה שחוזרת על עצמה גם ברכבים כמו אאודי - משתמשים בציפוי מתקלה על חלק מהפלסטיקים שפשוט מתקלה עם השנים כמו שכבר צויין.

תא המטען פשוט ענק - עצום למען האמת בשביל רכב משפחתי סטנדרטי.

האבזור ברכב הזה הוא דל, דל מאוד

אין מראות חשמליות -> אני דווקא מעדיף את זה, אני ממש לא מתלהב מחלקים שיכולים להתקלקל וברכב שצריך להחזיק הרבה זמן (מינימום 5 שנים בתכנון) רצוי דווקא כמה שפחות חלקים חשמליים.

המזגן ויחידות השליטה של לוח המכוונים פשוטים מאוד - שוב, בעיניי זה המצב הרצוי.

התאורה טובה ומספקת - אין תאורה בתא כפפות, אין תאורה ליד מראת האיפור של מושב השאטגאן (האשה נוהגת אז למי איכפת :-P )

תא הכפפות גדול מאוד אבל מעבר לכך אין ממש תאי אכסון נוספים למעט פתחים בדלתות.

הדלתות האחוריות עם ידיות הרמה ולא חשמליים - כאן בעתיד תיתכן בעיה כשיהיו ילדים, לבינתיים - לא מדאיג אותי וגם לא יקר להוסיף.

אין הרמת שמשות (לא בדקתי עדיין זה מה שאמרו לי) - לא משנה לי גם ככה, בקורולה המתאמים האלו היו נשרפים אחד אחרי השני בגלל חלונות שזזים קשה - שוב, עוד משהו פחות שיתקלקל מבחינתי.

ושוב זה זול מאוד להוסיף את זה.

סיכום אבזור -> רכב מאוד ספרטני

תוספת יחידת המולטימדיה, חיישני רוורס, מצלמת רוורס, מסכי ראש, דיבורית BT, ניווט IGO8 וחישוקי המגנזיום ללא צל של ספק - מצילים כאן את המצב.

לא לכל אחד זה יתאים - אני בטוח שיש המון אנשים שמתאכזבים מזה שמראות הצד לא חשמליות ואין חלונות חשמליים מאחור -> הייתי מציע כאן לקרסו, חבילת אבזור נוספת לפחות לגבי נושא החלונות האחוריים והרמת החלונות דרך מערכת הנוחות.

חוות דעת לגבי נהיגה

----------------

תנוחת הישיבה היא מ-א-ו-ד גבוהה בניגוד לרכבים יפניים שאני מכיר היטב כבר שנים על גבי שנים החל מרכבים הכי פשוטים של היפנים ועד רכבי יוקרה כמו אינפיניטי או אקורה שיצא לי לנהוג בכמה וכמה מהם.

הורדתי את הכסא למינימום גובה ועדיין זה מרגיש לי גבוה - אפילו לעומת האוונסיס.

זה נותן תחושה טובה חייב לציין ומתרגלים לזה מאוד מאוד מהר.

המושב עוטף את הגוף ונותן לגב תמיכה נהדרת.

החתך הגבוה של הצמיגים בטוח תורם לנושא הרכות המדהימה של הרכב הזה ובאמת הוא נוח עד כדי כך שהפער בינו לבין רכב בליגה אחת למעלה נהיה מצומצם יותר, כאן אני נותן ציון מאוד גבוה.

הרכב אמנם כבד, כבד בהילוך הראשון שלו - יחד עם זאת, הוא נוסע חלק ובפקקים הוא פשוט נפלא.

בנסיעה על כביש מהיר הרכב משייט בנוחות על 90 קמ"ש ב2.2 טור וכאשר רוצים לנסוע 100 הוא כבר עולה יותר למעלה לכוון ה2.7 טור

ברגע שעוברים 100 - אכן ציינו כאן רעשי רוח - הרכב נהיה קצת רועש אבל ממש לא נורא כמו שציינו כאן - אם זאת, לא הכי שקט בעולם. רעש מנועי ובתי גלגלים לעומת זאת - סביר ביותר.

העניין הוא שאני עם הרכב הזה ממש לא נהניתי לעבור 100 - ההרגשה היא שהמגאן לא רוצה יותר מ90-100 קמ"ש בשביל להיות רגועה. - כאן אני אומר, לא מתאים לכל אחד.

מחוג הדלק - נסעתי נסיעה של כ20 קילומטר מהעבודה לבית והמחוג פשוט לא זז - אבל המיכל היה ריק כמעט ולכן הייתי צריך לתדלק - המיכל גדול - נכנסו 48 ליטרים.

לרכב שאמור להיות חסכוני מאוד בבין עירוני ושפוי לכל הדעות בעירוני - מיכל גדול זו ברכה, תדלוק לעיתים פחותות יותר.

סחיבה בעליות - כאן הופתעתי לטובה, למרות היות הרכב כבד, הוא בעל מומנט מספק לפי איך שזה מרגיש והוא סוחב את העליות בראש העין, שאי אפשר לזלזל בהן, יפה מאוד - נקודה טובה נוספת.

סיכום נהיגה - מדובר ברכב לנהג הרגוע, אין כאן צל של ספק, אבל הוא רח, נוח, נעים ובוספו של דבר בעל סחיבה מספקת בהחלט. מבחינתי תענוג.

סיכום כולל לקניה ראשונית

--------------------

מדובר ברכב שנותן חבילה נהדרת במחיר טוב למי שמחפש רכב משפחתי בטיחותי מאוד, רגוע מאוד, חסכוני ובעל תחזוקה שפויה (נתון האמינות שנוי מאוד במחלוקת אבל את זה אני עוד לא יודע) עם איכות הרכבה טובה עם סייג קטן לגבי חומרים מתקלפים.

רכב מאוד נוח ומאוד מרווח עם תא מטען גדול מהרגיל.

לוקה מאוד באבזור אבל בעזרת חבילות שדרוג כמו הצדעה וכמו תוספת של חלונות חשמליים מאחור עם מרימי שמשות והבעיה ברובה נפתרת כאן.

לסיכום - דיל פנטסטי עם תנאים חסרי תקדים בעבור מי שמחפש רכב משפחתי מרווח ובטיחותי ונוח עם שנתון צעיר לנהיגה רגועה ולא איכפת לו מהדברים הקטנים שהם מותרות, בעיניי מיותרות.

alloy2.jpg

alloy.jpg

DSC_0008.JPG

DSC_0012.JPG

DSC_0013.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אנו, שרכשנו מגאן מסניף עפולה לפני כשבועיים, היינו מאוד מרוצים מהשירות ומה"לארג'יות" של קרסו:

טיפול, מצבר, צמיגים, LCD32 מתנה, חיישני רברס, ביטוח ועוד.

אין לי את כשרון הכתיבה של מי שמעלי, אז רק אכתוב שבינתיים ההורים מאוד מרוצים מהרכב, מלבד צריכת הדלק שלו.

יכול להיות שזה קשור למעבר מדיזל ידנית לאוטומט, אבל כרגע בבין עירוני הם מגיעים ל1:10. צריך לעבוד איתם על ECO DRIVING...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את השירשור ונהנתי מאוד מסבלנותך לכל מיני תשובות מרגיזות ומטופשות, (חסרות טאקט- זה בלשון המעטה), ומהתיאור המדוייק והמקיף של כל תהליך הקנייה כמו גם מההתרשמות נטולת האינטרסים, מכל מיני מצבים בעת הנסיעה ומכל מה שקשור להערכת הרכב.

לדעתי עזרת מאוד להרבה מתלבטים בנוגע למבצע של קרסו.

ניכר היטב שהשיקול שלך לאורך כל הדרך הוא עינייני ומכוון מטרה ולכן נראה שעשית עיסקה טובה מאוד, אולי באמת הכי טובה שיכולת לעשות.

הלוואי שכל רכב יד שנייה היה מקבל את חבילת ה"פינוק" שקיבלת בעת הרכישה.

גם אני בתמורה לכל היישור קו המצויין הזה, ביטוחים, המערכת, הג'נטים ובעיקר האחריות (יותר מלרכבי vag חדשים מהיבואן), הייתי מוכן לשלם מחיר מחירון (אפילו על מגאן "רחמנא ליצלן").

מצחיק שאנשים מתעלמים מכל ההטבות שקיבלת ועדיין קוראים לקנות מתחת למחירון רק לשם המיקוח או כי אף אחד לא קונה מגאן במחיר מחירון.

נקווה שאכן ביצעת רכישה טובה מבחינת הרכב הספציפי הזה (כי כמו שאמרת צריך גם "זהבה בן"), וגם אם יקרה משהו: כל עוד זה לא "מוות" של מערכת ההילוכים או המנוע, ואפילו אם זו תקלה מעצבנת במערכת החשמל ועוד תקלות מעצבנות אך לא משביתות נסיעה, לדעתי זו רכישה טובה מאוד.

ד"א הרכב נראה מצויין ולפי התמונות של הטויוטה, הוא כנראה ימשיך להראות כך.

בהצלחה.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגאן נראית טוב, אפילו יותר מאוונסיס. אין ספק שהחישוקים מוסיפים המון למראה הרכב (קרסו הוסיפו אותם על חשבונם?)

אני מאחל לך רק טוב עם הרכב החדש. לי אישית לא היה האומץ להתעסק עם הרכב הזה, למרות המחיר המפתה והחבילה הטובה שהוא מעניק. במחיר דומה, ואיפלו יקר יותר, רכשתי לנסר שנותן לי שקט נפשי, למרות שמדובר ברכב פשוט ודי סתמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...