Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן 2 זולה מאוד. מדוע?

chenrp
שימו לב! השרשור הזה בן 4355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 379
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בכל מגרשי הרכב שבדקתי בהם את ערכה של הקורולה - נותנים לך את המחירון אבל אז גם עושים את הדיל בדיוק כמו שאייל אמר - לפי המחירון של הרכב שאתה רוצה לקנות.

אחרת - אתה היית מתמקח איתם ושובר להם את התחת על המחיר של הרכב שאתה הולך לרכוש מהם ומוכר את הרכב שלך בשוק הפרטי ובתכלס יוצא יותר מרווח.

אין לי ספק שלמכור את הקורולה בשוק הפרטי למרות שקיבלתי עליה "מחירון" בקרסו היה הרבה יותר רווחי בשבילי - אבל אני פשוט לא מעוניין אפילו לנסות למכור את הרכב, לא רוצה, אין לי זמן לזה אין לי כוח לזה.

גם עכשיו שאני כותב את ההודעה הזו אני עובד וגם אם באחת בלילה אני אגיב כאן - אני עובד.

אני מחפש מראש פתרונות נוחים יותר מאשר כלכליים ואני מודע לכך - פראייר? כל אחד וההשקפה שלו לגבי כך.

וכן אני מטפל בטויוטות שלי רק בחברה - טיפול רגיל לקורולה נע במחירים שבין 300 ל800 שקלים לא יותר

חוץ מתושבות מנוע ומשאבת מים לא השקעתי ברכב הזה כלום בעצם חוץ מטיפולים רגילים אז לאמר לך שהרגשתי נטל כלשהוא בלטפל ברכב במוסכי חברה? ממש לא.

מעבר לכך אני מתעקש לשים בטויוטה את השמן הייעודי לה ושהשמן הזה יהיה איכותי - כבר אכלתי לא מעט כאפות במוסכים לא מורשים עם רכבים קודמים על שמנים שאני בטוח שרימו אותי בהם - לא עושה את זה שוב.

ידעתי שאם אני אכתוב את התגובה הזו אני אותקף במקום שמישהו בכלל יגיד לי תתחדש - תהנה.

זה הטבע של הישראלי - כל אחד כאן בטוח בצדקת דרכו עד כדי רמיסה וחוסר כבוד כלפי מי שעושה דבר אחר.

מצטער - לא יכול למצוא דיל טוב יותר, בטח שלא במסגרת התקציב שיש לי בטח שלא ברצון שלי לשמור על הנוחות של התהליך מנגד לכדאיות שלו.

אז קודם כל אני אגיד לך שזו כן אחלה עיסקה. אתה ולך לקנות רכב מפנק מאוד במחיר נמוך. הדבר היחיד הוא לבדוק היסטוריה כדי לוודא שאין מחלות כרוניות.

לגבי ההחלטה על הטרייד אין אני גם נוהג לרוב כמוך כי לזמן ולנוחות שלי יש מחיר ואם המחיר סביר אז אני מוכן לשלם אותו.

תתחדש ותהנב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שכתבת מקובל עלי לחלוטין, אבל בפורום ייעוץ - משתדלים לתת את העצה הטובה ביותר גם מבחינה כלכלית.

הרי אם כסף לא היה משחק אצלך שום תפקיד, היית קונה רכב חדש לחלוטין.

ושוב אני שואל. לגשת למגרש רכב, ולצאת עם סכום כסף במזומן, כל סכום - עדיין ישאיר אצלך כמה אלפי שקלים, ובנוסף תקבל את כל היתרונות שציינת קודם. מדוע לא לעשות זאת?

כל הכבוד לך צביקי שאתה מתעקש לעזור לו.

הוא יכול היה גם למצוא מישהו שתמורת תשלום יקח עליו את כל הטרחה של מכירה וקניה, ועדיין יצא לו כדאי מאוד מול עסקת הטרייד אין של קראסו.

אבל הוא רוצה להידפק. אין מה לעשות.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה, אני מקווה בשבילך שאתה.מודע לזה.שיש אנשים שחושבים אחרת ממך והם לא בהכרח טועים.

לריצות וההתעסקויות יש מחיר. גל לזמן בלי הרכב יש מחיר ואתה לא יודע מה השיקולים של כל אחד ומה המחירים שהוא משלם.

אם לא היתי עובר לליסינג אז גם המגאן שלי לא היתה נמכרת בשוק החופשי מטעמי יחס עלות תועלת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קודם כל אני אגיד לך שזו כן אחלה עיסקה. אתה ולך לקנות רכב מפנק מאוד במחיר נמוך. הדבר היחיד הוא לבדוק היסטוריה כדי לוודא שאין מחלות כרוניות.

לגבי ההחלטה על הטרייד אין אני גם נוהג לרוב כמוך כי לזמן ולנוחות שלי יש מחיר ואם המחיר סביר אז אני מוכן לשלם אותו.

תתחדש ותהנב.

צביקי - הבנתי - לא רוצה להתעסק עם מכירה. למגרש נטו בדיל מכירה - ישחטו אותי יותר מכל לקוח פרטי אחר.

יהודה - חוסר טקט, אמרתי? אני מקווה שאתה יודע מה המשמעות של חוסר טקט.

רוכב לילי - תודה!

אכן, בדקתי היסטוריית טיפולים של הרכב והדגשתי שבמידה ואני סוגר עסקה אני דורש טיימינג + צמיגים + התחייבות על שאסי ותאונות.

מעבר לכך כהרגלי בקודש - הרכב יועלה על ליפט בעסק של חברים (מנוע מלאמר שאת שם העסק) ויבדק לפני רכישה.

לבינתיים אני עוד מברר את נושא הכספים אבל נראה שאני די סגור.

בנוגע לנושא החשמל - בית העסק שמתקין שם את כל המערכות במסגרת הצדעה הם גם קולגות וחברים אישיים שלי לתחום המערכות - אני בידיים טובות.

אפרופו - ברכבים צרפתיים הדיאגנוסטיקה זה OBDII? סתם מתוך סקרנות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, לא קראת את השרשור?

הכתבה הזו כבר עלתה לפני מס' עמודים, ו(תגובה 90 בערך) לא תוכל להתעלם מתגובת קרסו לפיה הרכבים שנבדקו הם מלפני "מהפיכת האמינות".

כנראה פספסתי.

בכל מקרה, זה לא רלוונטי כי השרשור הזה עוסק ברנו מגאן 2 טרום "מהפכת האמינות" ,

תהיה בטוח שהכתבה הזו כוללת גם וגם כי רכבי מהפיכת האמינות כבר נמצאים כאן מ2009 .

{אגב ,הפלואנס של העמית לעבודה ששוב נזרקה לאלדן עם תקלה היא פוסט "מהפכת האמינות".}

לאנוס, זה מפתיע אותי כל פעם מחדש איך אנשים שעובדים קשה כדי להרוויח את כספם, בזמן החלפת רכב זורקים לפח עשרות אלפי שקלים רק מתוך עצלנות. הדיל שלך הוא לא טוב כי אתה קונה במחיר מחירון רכב שלא נמכר אפילו קרוב למחירון. לא יעזור כלום.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיל הוא לא טוב אם כל מה שאתה רואה זה כמה זה עולה לנו.

דיל טוב בעיניי זה עניין יותר מורכב רק מכסף.

נורה ג'ונס - מתוך the fall שיר שנקרא it's gonna be

if all we talk about is money nothing will be funny, honey

אני רואה את זה אחרת - אני מבין את הטענה שלך והפעם לשם שינוי - עם הרבה טקט.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מתמקח אם לא הייתי רוצה פשוט ללכת על דיל נוח ודי.

תבין - את האוונסיס שלי קניתי ב65K בזמן שהמחירון היה 81K בזמן שאני מתמקח עם בעל המגרש על זה שיש ברכב מנוע חדש מהניילונים (מוטבע וחתום ע"י טויוטה ומשרד התחבורה) כשזה בכלל אמור להעלות את ערך הרכב ולא ההפך...

אני יודע להתמקח כשאני רוצה - זו לא הנקודה, אתם מפספסים את מה שאני אומר כאן.

ההחלטה לעשות עסקה או לא היא החלטה אישית ואם המחיר נוח לי אז המחיר נוח לי וזו השורה התחתונה.

הדברים שדוחפים אותי לעשות את העסקה הזו הם דברים שבוערים לי כרגע - יש לי סיבות שהופכות את נושא הנוחות של העסקה להרבה יותר בוערות מנושא הכדאיות הכלכלית שלה, במצב אחר, הייתי הולך בקצב הרבה יותר איטי ורגוע עם כל הסיפור הזה ואולי קונה רכב שנתון האמינות שלו הוא סטטיסטית גבוה יותר וגם שומר יותר על ערך - אבל זה לא מה שאני מחפש.

הרכב הזה הולך להיות רכב שני והוא לא הולך לראות הרבה כביש גם ככה - מה שהופך את כל הסיפור הזה לעוד יותר כדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היחידה שנשארה פתוחה היא למה לא לקנות רכב חדש במצב זה?

כסף הוא לא פקטור משמעותי, את אותו המחירון תקבל בטרייד אין של היבואן, ותהיה שקט עוד יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך סיבות שאתה לא יכול לפרט, מי אנחנו שנגיד לך מה לעשות.

סה"כ מנסים לעזור כי חבל שתפסיד סכומי עתק.

שים לב שהערתי על כך שגם קרסו עצמם ינסו לחתוך לך חזק במחירון של הקורולה וחשוב לתת על כך את הדעת.

בסופו של דבר טרייד אין זה סוחר לכל דבר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, הסיבה שהרכב זול מאוד היא בעיית האמינות שלו

אם אתה שם לב כמעט כל מגרש רכבים מחזיק בכמה כאלה

יכול להיות שאת הפער בין מגאן 2008 לבין מתחרה 2008 תשלם במוסך.

לא לגעת ברנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, הסיבה שהרכב זול מאוד היא בעיית האמינות שלו

אם אתה שם לב כמעט כל מגרש רכבים מחזיק בכמה כאלה

יכול להיות שאת הפער בין מגאן 2008 לבין מתחרה 2008 תשלם במוסך.

לא לגעת ברנו

נכון שלא קראת את השרשור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד רלוונטי ואפילו מייפה את המציאות , הרי אין היום בשוק מגאן 2 בגילאים של פחות מ3.

לדעתי התוצאה הזו היא התוצאה הכי טובה שהמגאן תגיע אליה כי זה ב3 השנים הראשונות של הרכב,

יש פי אי הבנה. צריך להשוות מכוניות בנות אותו גיל, אחרת יוצא עיוות. מכיוון שלרנו מגאן שבסקר גיל גבוה, התוצאה שמוצגת מחמירה מדי. לעומת זאת התוצאה לקליאו מקלה מדי, מכיון שהקליאו שבסקר יחסית צעיר.

יהודה, אני מקווה בשבילך שאתה.מודע לזה.שיש אנשים שחושבים אחרת ממך והם לא בהכרח טועים.

לריצות וההתעסקויות יש מחיר. גל לזמן בלי הרכב יש מחיר ואתה לא יודע מה השיקולים של כל אחד ומה המחירים שהוא משלם.

אם לא היתי עובר לליסינג אז גם המגאן שלי לא היתה נמכרת בשוק החופשי מטעמי יחס עלות תועלת.

ברור שלזמן הריצות וההתעסקויות יש מחיר. השאלה היא כמה. נניח שההפסד בשיטתו של לאנוספורס הוא 1000 ש"ח, אז באמת העיסקה טובה. אבל אם ההפסד הוא 10000 ש"ח, נראה לרובנו פה שזו פשוט דפיקה. לאנוספורס החליט לא לבדוק בכלל אם זה קרוב ל1000 ש"ח או אם זה בצד של 10000 ש"ח, וזה מה שמפריע לאנשים.

סיפור יפה:

ג'ורג' ברנרד שו ישב (לפני כ 100 שנה) ליד לידי מכובדת בארוחת ערב. הוא שאל אותה אם תמורת מיליון פאונד תהיה מוכנה לשכב אם כל אחד. הלידי זרמה עם השאלה והשיבה בחיוב. אז שאל אותה שוב, האם תהיה מוכנה תמורת 1 פאונד. הלידי התעצבנה " מה אתה חושב שאני?" . הוא השיב- אנו כבר יודעים מה את, עכשיו נשאר לקבוע את המחיר.

לאנוס, זה מפתיע אותי כל פעם מחדש איך אנשים שעובדים קשה כדי להרוויח את כספם, בזמן החלפת רכב זורקים לפח עשרות אלפי שקלים רק מתוך עצלנות. הדיל שלך הוא לא טוב כי אתה קונה במחיר מחירון רכב שלא נמכר אפילו קרוב למחירון. לא יעזור כלום.

נכון מאוד

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היחידה שנשארה פתוחה היא למה לא לקנות רכב חדש במצב זה?

כסף הוא לא פקטור משמעותי, את אותו המחירון תקבל בטרייד אין של היבואן, ותהיה שקט עוד יותר?

הרכב החדש היחידי שאני יכול לרכוש במגבלות התקציב שאני מפנה לטובת החלפת הרכב יאפשר לי לרכוש רק רכבים כמו אלטו, 107, פיקנטו

או רכב ידני.

הבעיות הן - ידני לא בא בחשבון כרגע, אלא אם כן זה הרכב שלי בלבד - ירד מהפרק.

ורכב קטן לא בא בחשבון גם כן אלא במינימום של המינימום סדאן קומפקטי - אפילו גטס ודומותיה נפסלו.

אז במסגרת התקציב שהיתה לי ובגלל כל מה שכתבתי עד עכשיו העדפתי ללכת על המבצע הזה.

-------------

אייל - אני הבנתי היטב את הכוונה שלך מהרגע הראשון.

-------------

זה לא שלא בדקתי - חברים אני יודע בדיוק כמה הייתי יכול לעשות צעד כלכלי יותר אבל החלטתי שהמחיר של העסקה מתאים לי ולכן הלכתי עליה - לפעמים עושים גם החלטות כאלו.

תהיה בטוח שעל הדירה שלי היה קרב שנמשך שנה בערך עד שנכנסתי לסופו של דבר לגור בה והמחיר שקניתי בה את הדירה אני באמת הייתי רוצה שכל זוג צעיר בארץ היה יכול להגיע לדירה שכזו במחיר כמו שאני שילמתי.

אני בוחר מתי אני רוצה לקחת גישה כלכלית ואני גם בוחר מתי אני רוצה לקחת גישה של נוחות לבצע עסקה עכשיו ומהר.

זה פשוט היה עניין של מה היה יותר חשוב לי.

-------------

ברור שטרייד אין זה סוחר לכל דבר ודבר - אני לא משלה את עצמי כאן שהם לא סוחרים ברכב.

הם מצד אחד נתנו לי מחירון על הקורולה שזה יפה מאוד ומצד שני הם לקחו מחירון על המגאן שזה רע ביותר.

היה ניתן להתמקח כאן אבל אז הם היו מנסים להוריד מהמחירון של הקורולה ולא שלא ניסו פשוט על זה לא וויתרתי.

כן היה עוד אפשר להתמקח איתם לא מעט על המחיר של המגאן - אבל מה שעניין אותי זה כמה אני צריך לשלם על ההפרש ואם זה כדאי לי כלכלית ומה אני מקבל מסביב גם - והכל התאים לי, כמו כפפה אז די, כאן זה נגמר.

וכן - אם הייתי מוכר את הקורולה ואז ניגש להתמקח על המחיר זה היה הדבר הכי טוב אבל שוב כמו שאמרתי אני נאלצתי לוותר על האופציה הזו.

יהודה - די.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...