Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בריונות משטרתית: תסתלקו או שנזמין לכם בוחן, אנחנו מתאמנים פה עכשיו

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואני אומר עד מתי, זה שהמדינה :x זה משהו אחר, אבל הגופים פה פשוט זוועה, כל גוף/אדם בעל כוח, עושה מה שבא לו.

פשוט ביזיון, אף אחד לא צילם את "האימון" של המשטרה ? פתאום זה כן הפך למגרש לאימונים ? שטח פרטי ? של מי בדיוק ?

פשוט ביזיון !!! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רוני, אולי תנצל את מקום העבודה שלך ותוציא את זה מחוץ לדפי הפורום שבכל מקרה שמי שהוא לא שוטר סמוי או

חובב רכב לא נמצא בו ?

בוצע

אני לא נכנסתי לקישור שניתן מוקדם יותר בשרשור.

ובנוגע לנהיגת מרוץ. טעות שלי, התבלבלתי במטרה שלשמה הגעתם למסלול.

אבל דבר אחד אני לא מבין, לא צריך אישור ורישיונות בשביל לקיים אימוני נהיגה מתקדמת שכאלה?

במדינה המופרעת שלנו צריך כנראה הרבה יותר מאישור ורישיונות. אבל בכל מקרה אין מי שיתן אותם...

כאן אתה יכול לבדוק למי שייך השטח: http://ecom.gov.il/Counter/alternative/tabuNesach/Homepage.aspx?counter=10&catalog=1&category=tabuNesach&language=he

זה עולה רק 10 ש"ח.

.

יפה, לא ידעתי שהשירות הזה קיים. בכל מקרה, גם אם מדובר בשטח פרטי, הוא ככל הנראה שייך למישהו שדי מנסה להפטר ממנו, ואני מוכן להתערב שהוא נתן לשוטרים אישור להתאמן שם בדיוק כפי שהוא נתן לנו...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לצילום השוטרים המתאמנים - יש למכר צילומים של שוטרים נוסעים אחרי הרכבים שמחליקים וכו - כאשר היו שוטרים הגיוניים שנתנו לנו להתאמן (כשהם לא היו צריכים את המגרש) ואפילו התעניינו בדריפטים.

נראה לי לא במקום לגרום נזק לשוטרים הנחמדים - הרי לנו זה לא יתרום כלום...

אני מתכנן לפנות למח"ש ולהתלונן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לצילום השוטרים המתאמנים - יש למכר צילומים של שוטרים נוסעים אחרי הרכבים שמחליקים וכו - כאשר היו שוטרים הגיוניים שנתנו לנו להתאמן (כשהם לא היו צריכים את המגרש) ואפילו התעניינו בדריפטים.

נראה לי לא במקום לגרום נזק לשוטרים הנחמדים - הרי לנו זה לא יתרום כלום...

אני מתכנן לפנות למח"ש ולהתלונן...

הגיע הזמן לעמוד מול השוטרים, על כל "עקיצה" שהם "יחלקו" לנו נחזיר להם ב-2 זאתי הדרך להילחם בהם.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שהשירות הזה קיים.

אולי אתה גם לא יודע שיש את זה: אתר הרשות המקומית > מפות > GIS,

אתה אמור למצוא את מיקומו המדוייק של המגרש.

אם אתה מתקשה לאתר, אמורה להיות אפשרות לראות תצ"א ומשם להמשיך באיתור.

אם אתר המפות העירוני לא מספק מידע מושלם, נסה במפות של ממ"י.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי יש שתי דרכים לפעול:

האחת, לקיים את האימונים בשעות לא שגרתיות, בימים לא שגרתיים (לא שישי-שבת) ובמקומות לא שגרתיים (יש עוד מקומות חחוץ מאשדוד, ערד וכוכב יאיר). זה עובד היטב, מניסיון. נכון, צריך להשקיע חצי יום חופש ולפעמים יותר דלק.

השניה, לנסות לגייס את תמיכתם של בעלי ההון ולקדם לוביסטים בנושא בכנסת. אם מרוצי הסוסים ורוכבי האופניים הצליחו, גם אנחנו נצליח. כמובן שצריך למתג את הספורט המוטורי בהתאם.

.

על זה בדיוק מדבר השרשור שפתחתי לפני כמה ימים.

להרים איזה קול - בתקשורת - לעשות גלים ולהעלות את הנושא למודעות

אבל לא בצורה שתביא עלינו עליהום אלא כדי לשנות ולאפשר...

השאלה היא פשוטה - איך עושים כזה דבר?

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר לכם, שוטרים כאלה זו הסיבה ששום דבר לא יתקדם מבחינה מוטורית במדינה הזאת. כל עוד מתייחסים אליך כמו פושע מהמילה הראשונה, אין עם מי לדבר.

אתה עובר במודע על החוק ועוד מתלונן שתפסו אותך / שביקשו ממך להתסלק?

הספורט המוטורי לא חוקי כרגע, ואין לך למי לבוא בטענות אלא רק לעצמך בכך שבחרת לעבור על החוק, אז אני לא מבין למה אתה מתלונן? השוטרים עושים את העבודה שלהם וימשיכו לעשות אותה גם אם זה לא מוצא חן בעינך. במידה ואתה רוצה להתאמן, סע לחו"ל למגרשים ייעודיים ותתאמן תחת פיקוח, מדריכים וצוות הצלה - כרגע המגרש באשדוד לא מותאם לאימונים, ואכן מבחינת החוק אתה (ומי שהיה שם) נחשב עבריין ופושע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עובר במודע על החוק ועוד מתלונן שתפסו אותך / שביקשו ממך להתסלק?

הספורט המוטורי לא חוקי כרגע, ואין לך למי לבוא בטענות אלא רק לעצמך בכך שבחרת לעבור על החוק, אז אני לא מבין למה אתה מתלונן? השוטרים עושים את העבודה שלהם וימשיכו לעשות אותה גם אם זה לא מוצא חן בעינך. במידה ואתה רוצה להתאמן, סע לחו"ל למגרשים ייעודיים ותתאמן תחת פיקוח, מדריכים וצוות הצלה - כרגע המגרש באשדוד לא מותאם לאימונים, ואכן מבחינת החוק אתה (ומי שהיה שם) נחשב עבריין ופושע.

א. אני לא מסכן אף אחד אחר, וככל הידוע לי אין חוק המונע ממני לסכן את עצמי (כי אם יש, אסור לנו לצאת מהבית, בערך).

ב. מצטער, אני לא מחשיב פעילות שבכל העולם היא לגיטימית כעבירה על החוק, אפילו אם אף אחד לא קבע שהיא מותרת. ממתי כל מה שלא מותר, אסור?

ג. "הספורט המוטורי לא חוקי כרגע" - מאכילים אותך במשך שנים בשטות הזו. אף אחד לא צריך חוק בשביל ספורט מוטורי, למעט במדינת ישראל ההיסטרית. עדיין לא הבנת שהחוק הזה הוא בעוכריו של כל חובב ספורט מוטורי באשר הוא?

ד. השוטרים עושים את העבודה שלהם? ממתי העבודה שלהם זה להכנס לשטח "פרטי" בשביל להתאמן בנהיגה מתקדמת?

ה. "במידה ואתה רוצה להתאמן, סע לחו"ל" - גיב מי אה ברייק, מה שנקרא. כנראה שאתה נהנה שהמדינה מדכאת אותך. אני - לא.

ו. שוב, אם המגרש באשדוד לא מותאם לאימונים - למה בדיוק המשטרה מרשה לעצמה להתאמן שם? אתה חושב שהם באו עם מדריכים וצוות הצלה? תן לי לחדש לך...

ז. עד שתבין את ההגדרות של המילים "עבריין" ו"פושע", כדאי שתבלום פיך.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אני לא מסכן אף אחד אחר, וככל הידוע לי אין חוק המונע ממני לסכן את עצמי (כי אם יש, אסור לנו לצאת מהבית, בערך).

ב. מצטער, אני לא מחשיב פעילות שבכל העולם היא לגיטימית כעבירה על החוק, אפילו אם אף אחד לא קבע שהיא מותרת. ממתי כל מה שלא מותר, אסור?

ג. "הספורט המוטורי לא חוקי כרגע" - מאכילים אותך במשך שנים בשטות הזו. אף אחד לא צריך חוק בשביל ספורט מוטורי, למעט במדינת ישראל ההיסטרית. עדיין לא הבנת שהחוק הזה הוא בעוכריו של כל חובב ספורט מוטורי באשר הוא?

ד. השוטרים עושים את העבודה שלהם? ממתי העבודה שלהם זה להכנס לשטח "פרטי" בשביל להתאמן בנהיגה מתקדמת?

ה. "במידה ואתה רוצה להתאמן, סע לחו"ל" - גיב מי אה ברייק, מה שנקרא. כנראה שאתה נהנה שהמדינה מדכאת אותך. אני - לא.

ו. שוב, אם המגרש באשדוד לא מותאם לאימונים - למה בדיוק המשטרה מרשה לעצמה להתאמן שם? אתה חושב שהם באו עם מדריכים וצוות הצלה? תן לי לחדש לך...

ז. עד שתבין את ההגדרות של המילים "עבריין" ו"פושע", כדאי שתבלום פיך.

א. אתה מסכן את כל הסובבים אותך הנמצאים איתך על המסלול או ממתינים בצידו. אתה לא יכול להשוות את זה ליציאה מהבית, כשאתה נוסע בכביש ציבורי אתה נוסע בנתיב שלך ונצמד לחוקים (תמרורים, רמזורים וכ'), כשאתה נמצא על מסלול אתה נוהג בפראות.

ב. אין לך על מה להצטער. הפעילות בעולם היא חוקית, בישראל נקבע במפורש שהנ"ל לא חוקי, נקודה. אין פה על מה להתווכח.

ג. אף אחד לא צריך חוק בשביל ספורט מוטורי, בישראל צריך. קורה. אין לך הרבה מה לעשות, הרשות המחוקקת קבעה לך עובדה בשטח, אם זה לא מוצח חן בעינך זה דבר אחר לגמרי, אך אין זה אומר שאתה צריך לעבור על החוק ועוד להתלונן על גורמי אכיפת החוק שבאים לעשות את העבודה שלהם.

ד. אתה צריך לדעת שמה שאסור לך לא בהכרח אסור להם. ככה זה בעולם, החזק שורד - הם יותר חזקים ממך מבחינת החוק, ולכן הם התאמנו ואתם לא. פיזיקה פשוטה.

ה. זה הפתרון היחידי כרגע ע"מ שלא תעבור על החוק. זכותך להתאמן בארץ, אבל אל תגיע להתלונן על כל פעם שמשטרה מגיעה כדי לחלק קנסות, הורדות מהכביש וכדי לסלק רכבים מהמגרש הזה או מהמנחת בערד.

ו. שוב: מה שמותר להם לא בהכרח מותר לך. כשר אבל מסריח.

ז. "עבריין" ו/או "פושע" זה כל אחד שעובר על החוק ללא יוצא מהכלל. אם אני טועה אשמח אם תאיר את עיניי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אל תגיד לי את מי אני מסכן עד שתבוא ותראה איך אני נוהג. נהג אחראי לעולם לא ינהג באופן ספורטיבי כשיש צופים בטווח פגיעה בצידי המסלול, או מכוניות שעשויות להתנגש בו. כנראה שאין לך שמץ של הבנה בנהיגה ספורטיבית אם אתה חושב שמדובר בנהיגה בפראות. בנהיגה על הכביש רמת הסיכון גבוהה לא פחות ואף יותר - גם אם נוהגים כחוק, יש סביבך מאות נהגים אחרים שעשויים לסכן אותך.

ב. שוב, טעות. הפעילות בעולם היא לא "חוקית" כי אין חוק! שם, במדינות מתוקנות, מספיקות תקנות של ארגון מסודר ואחראי שמקובלות על כולם. בארץ, ההיסטריה חוגגת וכל מה שלא מעוגן בחוק, נחשב אסור. עד לא מזמן המחוקק בכלל לא הבין מה זו נהיגה ספורטיבית וספורט מוטורי. במדינה נורמלית זה היה בלתי נתפס!

ג. יודע מה, בוא נחליף לרגע "ספורט מוטורי" ב, למשל, "רכיבה על אופניים". נניח שאין חוק שמתיר רכיבה על אופניים ולכן זה פשוט לא חוקי. מה תעשה, בתור חובב רכיבה? מה יעשו אלפי חובבי הרכיבה? לטענתך, הם ישבו בשקט עד שגלגלי הצדק יעבדו ויחכו לימות המשיח. סליחה, לחקיקת חוק המתיר רכיבת אופניים. אתה מוזמן להמשיך לחכות. לי אין כוונה כזו.

ד. טמטום מוחלט. זה מה שאני חושב על מה שכתבת בפיסקה הזו. באותה נשימה - לך אסור להרביץ למישהו, אבל לשוטר מותר להרביץ לך. נשמע לך הגיוני? נראה לך שהם מעל לחוק?

ה. ועוד איך אני אתלונן. אני אתלונן כי המשטרה מדכאת אותי ואותך ואת כל העוסקים בענף. אם היית רוכב אופניים מהדוגמה הקודמת והיו עושים לך את זה, לא היית מתלונן? אם לא - אז אתה נמושה.

ו. לא כשר ולא בטיח.

ז. אתה מוזמן לקרוא את הערך "פושע" בויקיפדיה, או לגדל שכל. וואו, כמה שהבורות שלך מעצבנת.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מנסה לצלם את האימון המשטרתי, זה יכול להיות יופי של חומר במקרה שמישהו יואשם בעבירה כלשהי כתוצאה מאימוני הנהיגה האלו.

בבקשה

http://www.hnn.co.il/gallery10783.html

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט, השוטרים מתאמנים שם כנראה על בסיס קבוע.

הפעם נקבע להם אימון מסודר ולהפתעתם כשהם הגיעו לאימון הם ראו שהמגרש תפוס ע"י אנשים אחרים.

הם בטח אמרו לעצמם: "רגע, רגע, אנחנו שוטרים...אנחנו מעל החוק ומעל כולם. אנחנו חזקים יותר (כך איזה stio אמר) אז פשוט נעיף אותם. אה כן, נזרוק להם איזו שטות של שטח פרטי בלה בלה...הם בטח ישקשקו וילכו".

כשאומרים מדינת משטרה, לזה בדיוק מתכוונים.

:mm_nah:

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...