Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוכב אופניים נהרג בכביש 5, דיון על מהות הבעיה שהופכת שכיחה

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 5082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

והנה ההחלטה בקשר לחלאה השניה

בשורות 18-19 להחלטה ניתן לראות את הסוגיה של בדיקת דם לשיכור הזה, שבוודאי נעשתה גם לטל מור.

http://www.lawdata.co.il/UpLoad/PsakDin/674809.rtf

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הלקח מכל הסיפור -

להבא, אל תדרוס בן של שופט עליון.

דרוס מישהו מפשוטי העם.

אני לא חושב שהמשטרה תשקיע שליש מהמשאבים בחקירה של הפגע וברח ברחובות מאתמול בלילה.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שזה קשור לבן של שופט.

לדעתי זה עניין של מסה קריטית של הצטברות מקרים בזמן האחרון אם כי העובדה שמדובר בבן של שופט בודאי לא "הזיקה" להתעוררות סביב העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלקח מכל הסיפור -

להבא, אל תדרוס בן של שופט עליון.

דרוס מישהו מפשוטי העם.

אני לא חושב שהמשטרה תשקיע שליש מהמשאבים בחקירה של הפגע וברח ברחובות מאתמול בלילה.

כתב האישום יהיה כמעט זהה . ( לא יאשימו אותו בנהיגה ללא רשיון + תוצאת הלוואי של עבירה זו - ללא ביטוח )ראה את מה שצירפתי בשתי ההודעות שלי הקודמות ותבין שסתם טיפסת על עץ גבוה וחבל.

מנסיך מורם מעם אני מצפה ליותר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פסק דין, יש כתב אישום.

אבל תמיד יש על מה להתלונן. אם לא מאשימים או מקלים בעונש, אז מתלוננים על הקלות. אם כן מחמירים, אז מקטרים שזה רק בגלל פרוטקציה.

אי אפשר לנצח את תנועת הטוקביקיזם הקיטוריסטי.

אני מקטר, משמע אני קיים.

לפחות וירטואלית...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות גדולה!

המשטרה משקיעה מאמצים עילאיים בפענוח כל מקרי הפגע וברח (ולראיה, המקרה כבר פוענח והדורס במעצר).

לא זכור לי כבר שנים רבות מקרה של דריסת פגע וברח שלא פוענח!

מה שכן, כבר מחר התקשורת תשכח מהמקרה ברחובות (ובא לא נשכח שהיה אתמול גם מקרה דריסה זהה בגני התערוכה בתל אביב) והוא ירד מהתודעה הציבורית רק בגלל שהוא לא בן של שופט.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאור מקרה.

שעה 1935 (שקיעה).

המקום, צומת שילת לכוון תל אביב.

חמישה מסלולי נסיעה, אחד שמאלה למודיעין, מלא מכוניות עומדות. ארבעה מסלולי נסיעה ישר לכוון תל אביב.

אני עומד ברמזור לקראת פניה שמאלה לתוך מודיעין. בזוית העין אני קולט רוכב אפניים שנראות כמו אפני כביש מקצועיים.

הרוכב לבוש בחליפת רכיבה מלאה בצבע שחור עם מעט אדום על הגב,

ללא שום אמצעי הארה או החזרת אור,

ללא קסדה,

והכי גרוע במרכז המסלול השלישי לכוון תל אביב.

הבחור מתקרב לצומת, הירוק מתחיל להבהב והוא נכנס לצומת בצהוב. מיותר לציין שכשהוא הגיע לקצה הצומת הנהגים מכוון מודיעין כבר התחילו להכנס אליה.

לא ברור לי מה הלך המחשבה של אידיוט כזה.

אני לא מקנא בנהג שידרוס ויהרוג אותו ומקווה בשבילו שיהיה לו מספיק שכל לא לברוח כי אז הוא גם יצא אשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש למישהו מושג למה הם מתכוונים במרובעים ובמשולשים.

2. במשולשים/ מרובעים הם מתכוונים

להסדיר מסלול מיוחד לאופניים בקטע בצורה משולשת אשר מורכב מ 3 כבישים שונים (וארבעה כבישים בריבוע).

סתם לדוגמא, 2 כבישים חוצים בין כביש 2 לכביש 4 אשר יוצרים מרובע.

אחדד: לא מדובר בשולש כבישים כלשהו אלא:

המשולש הכוונה למסלול ממפעל המלט נשר - דרך צ.חטיבה שבע (לטרון) - צ. נחשון וחזרה (424,3,44 בכבישים) (המשולש, מונחון כביש, איציק הופמן עורך "אופניים" לשעבר)

המרובע - דומה למשולש. נדמה לי שבעבר הכוונה היתה למסלול משיק למשולש ממפעל נשר עד נחשון ודרך מסמיה וצ. גדרה חזרה לנשר, והיום (המרובע החדש?) נחשון-שמשון-עזקה-שערי אברהם ( וחזרה לנחשון. 44,38,383,3) בכל מקרה אחד מאלה.

והנה מפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Eily

תודה למדתי עוד משהו

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אולי "המשולש" ו"המרובע" אבל כשהדובר בכתבה מדבר על הכשרת משולשים ומרובעים נוספים, הוא בדבר על כבישים כלליים, לא?

או שהוא רוצה להכשיר את המשולש כמרובע ואת המרובע כמשולש?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת מה שאפשר להבין, בתור מישהו שלא רוכב.

בהקשר, פורום אופניים, מדובר בתכנית פעולה של תאב"א/יב"א והיא כתובה בעגה של הרוכבים.

משולש או מרובע זו צורה סתמית, ובעולם אני לא חושב שזה איזהו שם למסלול יחודי לרכיבת כביש.

כאן אני מבין את הכוונה (ואני לא רוכב כביש, רק שטח) כיצירת מסלולים שיהיו פופולריים עבור רוכבי הצפון והדרום, וישולטו בשלטי "זהירות רוכבים" שיצרו מודעות אצל הנהגים לקיום הרוכבים בכביש, ושולי הכביש יאפשרו רכיבה, כדוגמת המשולש והמרובע.

הרוכבים המקומיים בצפון גם מדברים על "המרובע הקטן" ו"המרובע הגדול" כאן המרובע הפך כבר לשם גינרי למסלול פופולרי לרוכבים, בדיוק כמו פריז'ידר וג'יפ (קלטת את הג'יפ החדש של טויוטה?)

ואם יציגו את התכנית בוועדות הכנסת כדאי להסביר אותה בצורה שלא ישאלו אחרי זה "איפה באמת מחזיקים גלגל רזרבי באופניים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שבת בבוקר, יום יפה, הכביש הסמוך לאנטנות של עמק האלה. אני נוסע ברגוע במהירות שפויה לחלוטין ורואה בערך מ- 800 מטר דבוקה של רוכבי אפניים רוכבים על השוליים, חוץ מאחד שמשום מה נוסע בדיוק באמצע נתיב הנסיעה. אני צופר קצרה ומאט. הוא לא זז. 300 מטר. צופר שוב. הוא לא זז. אני מגיע עד אליו, מאט למהירות הנסיעה שלו ולבסוף הוא ניאות ומותיר לי להשתמש בדרך, כל זאת אגב מבלי שהוא יסתכל אחורה אפילו פעם אחת. מכיון שהכביש ריק לחלוטין חשבתי שאנצל את ההזדמנות לדו שיח עם רוכב האפניים ואשאל אותו למה הוא - שלא כמו שאר חבריו - נוסע באמצע כביש.

אני: "שבת שלום"

רוכב: "שבת שלום"

אני: "מכיוון שאתה נראה כמו בחור אינטיליגנט, אפשר לשאול למה אתה נוסע באמצע הכביש?"

ר: "אנחנו [הכוונה לגזע העליון המדווש על שניים] שומעים אתכם [הכוונה לרוצחים, אנסי תינוקות, ומשתמשי דרך] מגיעים מרחוק"

א: "אבל צפרתי לך כמה פעמים כדי להזהיר אותך, ולא זזת עד שהגעתי אליך"

ר: "לך תז****."

א: ":?"

ר: "בסוף אתה תהרוג רוכב אופניים ותכנס לכלא" [יש לציין שנסעתי מאחוריו במהירות חוקית למהדרין בלי שום דרמות].

בשלב זה הבנתי ששיחת נפש עמוקה לא תהיה פה. יש רוכבי אופניים שבגלל עודף אדרנלין או חוסר חמצן מרגישים כל כך שאננים על הכביש עד כדי כך שהם מוכנים להפקיר את החיים שלהם באופן מוחלט בידי זרים. אם מישהו לא יראה אותם הוא יהרוג אותם וישבור את המשפחות שלהם לתמיד. אבל יש אנשים שאותם זה לא מעניין, מה שמעניין אותם זה לסוע באמצע הכביש בשבת בבוקר גם אם יש שוליים ושמי שיכנס בהם ישב בכלא. :silly:

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאותו אחד הוציא שם רע לכל הדבוקה, אם לא לכל הענף!

החכמה והמבחן האמיתיים שלך הם אם תגלה אותה סבלנות וסובלנות כלפי הרוכב הבא שלא ינהג כמקובל וכנדרש [למעט אותה אינטרפטציה מוסגרת שמסגירה את מחשבותיך האמיתיות: לאבא של מי באמת שיך הכביש, ומי כדאי מאוד שימצא לו איזה מעגל להקיף בנתניה או בירקון]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...