Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם נפרשו כבר מצלמות המהירות הדיגיטליות?

CamaroRS69
שימו לב! השרשור הזה בן 5334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאיזה כיוון המצלמה מצלמת? [סימן שאלה אחד מספיק כדי לעשות את העבודה]

האם את הרכבים שמגיעים מכיוון דרום הכוונה נוסעים צפונה למורשה או המגיעים מצפון לכיוון גהה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 167
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המצלמה נמצא מכיוון דרום לכיוון צפון, אי אפשר לפספס.

כ 1000 מטר לפני צומת מורשה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעוד מספר דקות תשודר כתבה על המצלמות הללו בערוץ 2.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא! ואני חושב שזו סתם דרך לסחוט עוד כסף מהציבור שיגיע למשרד האוצר ולכיסם של מי יודע - אבל בטוח לא יעזור לשיפור תשתיות הכבישים, ולא ישמש למלחמה האמיתית בתאונות הדרכים!! לא יודע מה אתכם אבל אני פשוט זועם ומופתע עד כמה שיש לנו אנשים מפגרים וחוצפנים בשלטון!

VW Passat V6 2.8 L 4Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקר שלנו ממש לא חשוב.

מה שחשוב זאת העובדה שהם אמרו שהכוונה היא להפחית תאונות ואם בסופו של דבר יתברר שלמרות שהמערכת קיימת ופועלת, לא ירדו התאונות בקטעים שבהן מותקנות המצלמות, אז הם יחשבו הלאה מה עושים.

הבעיה היא אחרת - נניח שסטטיסטית זה לא ישנה כלום וכמות התאונות לא תפחת לצערנו, האוצר פשוט יתאהב ברעיון של גביית עוד 200 מיליון שקלים באמצעות קנסות.

בשלב הבא, משרד האוצר גם יהיה זה שימליץ איפה להציב מצלמות ואיזה מהירות תהא מותרת בכבישים מסויימים :shock:.

מועדים לשמחה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא הספיק לראות את הכתבה בטלויזיה הנה היא בלינק המצורף:

קליק קליק :arrow:

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי - מרתיע!

כרגע אני בשלילה (מהירות) ופעילות היח"צ שהם עושים בטלוויזיה אכן משרתת את את המטרה של הפחתת המהירות - אני אכן אנהג לאט יותר מחשש שמא אתפס נוהג מהר. השאלה היא האם זה יפחית את מספר התאונות, הנפגעים וחומרת הפגיעות וכו'. כבר דנו בזה...

מה שלא הוגן לדעתי, ומישהו בכתבה ציין את זה, היא האכיפה בקטעי כביש פתוחים לחלוטין, שלא נרשמו שם תאונות בעקבות מהירות מופרזת. למה להציב שם מצלמות, ולא בקטעי כביש שסטטיסטית היו בהם יותר נפגעים?!

אם יציבו 300 מצלמות כמתוכנן, לדעתי לא רחוק היום בו נמצא יותר ויותר נהגים בישראל בלי רישיון וכפועל יוצא מכך - בלי פרנסה, שכל עוולם היה למהר לחתונה/פגישה/הביתה למשפחה, והם חצו בכמה קמ"ש את המהירות המותרת בקטע כביש פתוח, מבלי לסכן אף אחד.

חלם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה במצלמה של כביש גהה לכיוון ת"א - כן יפה שיש מצלמות בצדדים רק שכחו שיש מימין למצלמה שטח פתוח שפשוט אפשר לבוא ו"לדסקס" עם המצלמה בשעות הערב!

:arrow:

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום בעיה עם מצלמות רמזור, הרעה חולה של מעבר באדום בהחלט חייבת להיפסק.

אני מכיר את אחד הכבישים שבו מתוכנן להציב מצלמת מהירות, כביש 85 עכו כרמיאל, בכביש הזה מלבד הכנסות נוספות למדינה אין שום הסבר להצבת מצלמת מהירות .

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף להסתכל על זה מנקודת מבט אחרת - כביש אגרה.

ככל שאתה רוצה לנסוע מהר יותר - תשלם יותר.

זאת כנראה הסיבה שהמדרגה הראשונה אינה כוללת נקודות.

מועדים לשמחה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפלא, גם נתיבי איילון בתוכנית, בהתחשב בכך שהמהירות הממוצעת שם בשעה שהיא לא שעת עומס היא בסביבות 120 קמ"ש יש לי תחושה שהמצלמות שם יממנו מספיק וולבואים למשרד האוצר.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם נתייחס לקטע הצפוני של איילון דרום, ששם 130 זה כמו 80...

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו מוזר לי, בכתבה השוטר מצביע על תמונה שבה מסומנת מהירות מאה עשרים ומשהו קמ"ש, והמכשיר רשם שהעבריין הוא הקטנוע בנתיב 1 כשלידו יש טנדר כלשהו. האם באמת הקטנוע המופיע בתמונה, שסוחב עליו שני נוסעים, מסוגל לנסוע במהירות הזו?

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם פונקציית הרמזור מופעלת על ידי הקווים בקרקע, ורק המהירות מופעלת בתדר כלשהו?

כי אז אנחנו מכוסים עדיין עם ולנטיין....

או שמא החריצים בקרקע גם מגלים מהירות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...