Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו 19 1700 - ציריות, גיר שורק וכו'

yairf
שימו לב! השרשור הזה בן 7837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לפני מס' שבועות קניתי לי את הנחמדה הזו במחיר יחסית ידידותי לסביבה.

למרות המנוע הגדול מהמקובל, הנ"ל אינה חורכת כבישים, סה"כ זה אוטו רגוע ונינוח מאד, בו כח המנוע מתרכז בסל"ד נמוך ובינוני, מה שמתבטא בצריכת דלק נמוכה (1:12 לאחר כיוון אצל רני מלמד). מתישהו נעשה לה מקצה שיפורים ויש כבר תכנון אבל זה לא לעכשיו.

השאלה שלי נוגעת לרעש של דפיקות מהציריות שהתגבר קצת מאז שהיא אצלי וזה די מעיק עד כדי כך שאני חושש לקחת סיבובים מהירים כדי לא לשבור אותן. אגב במהירויות נמוכות הרעש פחות דרמטי.

מתי אני יודע שצריך להחליף באופן סופי? האם התחליפי חייב להיות מדגם זהה או שכל ציריות של רנו 19 יתאים כולל 1.4 ו-1.8? האם לחפש גם בדגמים אחרים? האם יש אפשרות לציריות מחוזקות?

רעש מעיק נוסף הוא זמזום המגיע מהגיר (מיסב?) - אמנם לא נראה אקוטי אבל מעיק - האם אני צריך לדאוג או שהוא יכול להמשיך כך עוד הרבה?

אגב, מכון הבדיקה שם בדקתי את הרכב לא אבחן כלל את שתי התופעות, ואני מתלבט אם לעשות מזה עניין או לעזוב את זה.

תודה מראש, יאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

לפני מס' שבועות קניתי לי את הנחמדה הזו במחיר יחסית ידידותי לסביבה.

למרות המנוע הגדול מהמקובל, הנ"ל אינה חורכת כבישים, סה"כ זה אוטו רגוע ונינוח מאד, בו כח המנוע מתרכז בסל"ד נמוך ובינוני, מה שמתבטא בצריכת דלק נמוכה (1:12 לאחר כיוון אצל רני מלמד). מתישהו נעשה לה מקצה שיפורים ויש כבר תכנון אבל זה לא לעכשיו.

השאלה שלי נוגעת לרעש של דפיקות מהציריות שהתגבר קצת מאז שהיא אצלי וזה די מעיק עד כדי כך שאני חושש לקחת סיבובים מהירים כדי לא לשבור אותן. אגב במהירויות נמוכות הרעש פחות דרמטי.

מתי אני יודע שצריך להחליף באופן סופי? האם התחליפי חייב להיות מדגם זהה או שכל ציריות של רנו 19 יתאים כולל 1.4 ו-1.8? האם לחפש גם בדגמים אחרים? האם יש אפשרות לציריות מחוזקות?

רעש מעיק נוסף הוא זמזום המגיע מהגיר (מיסב?) - אמנם לא נראה אקוטי אבל מעיק - האם אני צריך לדאוג או שהוא יכול להמשיך כך עוד הרבה?

אגב, מכון הבדיקה שם בדקתי את הרכב לא אבחן כלל את שתי התופעות, ואני מתלבט אם לעשות מזה עניין או לעזוב את זה.

תודה מראש, יאיר

בנוגע לציריות, שווה לברר מחיר של פעמון חדש - לעיתים שווה להחליף פעמון לאחד חדש מאשר לרכוש ציריה משופצת.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לציריות, שווה לברר מחיר של פעמון חדש - לעיתים שווה להחליף פעמון לאחד חדש מאשר לרכוש ציריה משופצת.

איציק

תודה, עכשיו ככה: האם שווה לי לנסות להחליף לבד (לא ניסיתי זאת מעולם), האם אני צריך לחפש מקורי של רנו? האם חייב להיות מתאים לדגם הספציפי או לא בהכרח?

יאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק

תודה, עכשיו ככה: האם שווה לי לנסות להחליף לבד (לא ניסיתי זאת מעולם), האם אני צריך לחפש מקורי של רנו? האם חייב להיות מתאים לדגם הספציפי או לא בהכרח?

יאיר

לדעתי, לא כדאי לך להתעסק עם זה (בעיקר בגלל שלא עשית זאת מעולם).

עבודה על התקנת ציריה קומפלט במוסך מורשה עולה 90 שח + מעמ, לא הרבה כסף.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק,

מה הסדר גודל של מחיר פעמון, והתקנה (בנפרד)?

תודה :)

תלוי ברכב.

יש מכוניות שפעמון עבורן עולה 180 ש"ח ויש כאלה ב 500 שח ואף יותר.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, לא כדאי לך להתעסק עם זה (בעיקר בגלל שלא עשית זאת מעולם).

עבודה על התקנת ציריה קומפלט במוסך מורשה עולה 90 שח + מעמ, לא הרבה כסף.

איציק

תודה איציק

ומה לגבי השאלה השניה - האם אני צריך להתעקש על מקורי של רנו או לא בהכרח? האם לדעתך יתאימו ציריות של דגמים אחרים כמו 21 או 19 1.8? האם יש משמעות לציריות מחוזקות?

יאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק,

מה הסדר גודל של מחיר פעמון, והתקנה (בנפרד)?

תודה :)

תלוי ברכב.

יש מכוניות שפעמון עבורן עולה 180 ש"ח ויש כאלה ב 500 שח ואף יותר.

איציק

לפי מרפי אצלי זה 500 :p

סתם סתם

בכל מקרה, הציעו לי להחליף לחדש בכ-300 ש"ח אצל האחים רוט ביפו.... כדאי להחליף סופסוף ולהיפטר מהתקתוקים?

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכון הבדיקה לא אבחן תקלות שעלותן מתחילה במאות שקלים ויכולה לסתיים בשיפוץ גיר :?:

ואתה עוד מתלבט אם לתבוע אותם :shock:

עמית

רק שזה לא יגיע אלי בהפוכה :wink:

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...