Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשות הנהיגה הספורטיבית - כמה עולה למדינה

eyalkar
שימו לב! השרשור הזה בן 5398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תורם כסף מוכן לתרום זמן

את הנכדים , אולי ההורים לפעמים היו מוכנים לתרום. היתרון של להיות סבא זה, בא מתי שבא לו נהנה , והולך מתי שבא לו.

הפסדנו כאן, שהילדים לא עוסקים בפרו ורבו יותר רציני.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם !

לפי געתי צריך לפתוח שרשור חדש ושם להעלות את רעיון התרומה.

בתקווה שילדי ביום מן הימים יוכלו לעסוק בספורט מוטורי ואולי גם לראות איזה F1 בארץ הקודש !

בברכת יום טוב

דן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני, ממרום משכורתי כמתמחה בעריכת דין מוכן לתרום לפחות 200 ש"ח + זמן + ידע משפטי (שבטח יצמח עד שדברים יתגלגלו ;))

?How Can Anything Bigger Be a MINI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלה טובה יש לנו

דני לוי 500

זלמן דגן 500

ישה 600

דלילה 100

dandango 100

ברוך תרים את הכפפה

אני מוכן להרים כפפה, בסכום שמצטבר כאן אני לא מזיז אשך, בכדי לעשות צריך להקים צוות שיחליט על דרך הפעילות לדוגמא: "בואו נעשה הפגנה נגד המשרדים הרלוונטים" יאלה הפגנה! מול איזה משרד? מה המסר? מה רוצים להשיג בסיום ההפגנה? כמה אנשים? כמה שוטרים? כמה מאבטחים? עם כלי רכב או בלי כלי רכב? זאת רק הפגנה אחת אולי צריך 5 או אפילו 10.

כמה כסף זה יעלה? הערכת תקציב כ-100000$ שכולל את כול מגוון הפעילויות שעולות במוחי, אפשר לגייס כזה תקציב? כן, יש דרך והדרך ארוכה, יש לעשות החלטות כואבות, יש לוותר על אגו, ויש לתת לצוות שיבחר לפעול ביד חופשית לטוב ולרע עם דיווחים חודשיים או דו חודשיים לכול המעוניינים במקום שיקבע באופן קבוע.

דני ברור שבצוות כזה יוכנסו אנשים עם עבר בנושא שיודעים על הביצה הטובענית אליה הנושא גלש.

ותחשבו על זה, תמשיכו לכתוב עד עכשיו חשבתי שיש 5 משוגעים לדבר כתיבה זו עודדה את רוחי.

ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלפני שבועות מספר, בעקבות ה"פשיטה" המשטרתית על אימון של ספורטאי הראלי התכנסו חברי מועדון הראלי והציעו להקים ועד פעולה - אך, מטעמים השמורים עימם (ואני יכול אך להניח מה הם ותו לא), לא פירסמו את מסקנותיהם מהפגישה שקיימו בנושא :roll:.

ככול שאני מבין - פנייה לבג"ץ אכן לא תועיל יותר מיצירת לובי תקשורתי מתאים. אפילו הפגנה של 10-50 איש מול המשרדים הרלוונטיים (והוותיקים שכאן בטח יודעים על מי צריך להפעיל לחץ) וביחד עם תיאום מתאים עם גופי התקשורת - יכולים רק לתרום.

מה אני הייתי רוצה שיהיה? לאור המצב הקיים - צריך לסיים עם כתיבת התקנות ולאשרן!

פנייה לבג"ץ לא בהכרח תועיל לקידום העניין - אך שוב, תקדם את דעת הציבור באם תסוקר בהצלחה.

מה כן אפשרי, לבקש אישורים מהמשטרה לקיים אירועים מוטוריים - פעולות שכמובן יידחו ממגוון סיבות - ואז לעתור לבית המשפט כדי שיתן סעד שיאפשר את קיומם של האירועים הללו. הרי החוק כבר מאושר ואז המשטרה ומשרדי הממשלה יצטרכו להסביר מה לא חוקי בהתנהגות שלנו כשנבקש, סתם לשם הדוגמה, לבצע קטע קישור במירוץ ראלי/לקבל רישיון מירוץ או מספר לרכב מירוץ וכיו"ב.

העניין הציבורי בספורט המוטורי הנו גדול ממה שחלק מהכותבים כאן חושב שהוא - תראו מה היה הצפי של המשטרה כשרד-בול ביקשו לקיים נסיעת ראווה של מכונית מירוץ יחידה בכבישי הארץ בכדי לקבל פרופורציה.

אני מציע לפעול - כבר עבור שנים מאז חקיקת החוק - הרשויות משתהות באופן בלתי סביר לפי כל קנה מידה משפטי וחקיקתי והגיע הזמן שיתחילו להסביר לנו למה הסחבת.

חשבתי לכתוב מכתב לרשות הממונה בכדי שישיבו לי מה עשו עד עכשיו ומה תוכנית העבודה שלהם לעתיד - אני בסופו של דבר זה שמשלם להם את המשכורת - אז מגיע לי דין וחשבון (וזאת אגב על פי חוק חופש המידע). האם לדעת הכותבים כאן כדאי לעשות כן?

זיו

?How Can Anything Bigger Be a MINI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך

גם מסע של אלף מילין מתחיל במיל הראשון. לגבי הותיקים מדובר באמצע הדרך, בו נקווה שאכן יימצאו מתדלקים נוספים להמשכו של המסע הזה עד לסופו המוצלח,

למה לפעמים העם הזה תקוע

כי כתוב נעשה ונשמע , ולא נשמע ונעשה.

בקבלת התורה הייתה אמונה כה חזקה שהמשפט הראשון התאים, לשאר הדברים יש צורך של נשמע נתכנן ואח"כ נעשה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AA123 מעניין קל לדבר קשה לעשות בוא תארגן ספונסר שיממן את הפעילות.

ועכשיו היכן כול החברים ? חברי אירדה? חברי האופנועים? חברי הראלירייד ? חברי ה STI חברי הדרג?? נראה שלא ממש מזיז מה שקורה אה ? חברה התחלנו מהלך שבמידה ולא יהיו תגובות ותרומות אנו לא עשינו כלום, ועד עכשיו לא עשינו, המון מקשקשים ופחות עושים.

בברכה המטיףף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנהלת עמותת הראלי מזמן היו צריכים להגיע למסקנה שחלק גדול מתקיעת המערכת נבעה בגלל שיקול מוטעה שלהם

הייתי בטוח שלאחר קיפאון של 4 שנים המסקנות שלהם ישתנו,נראה לי ששוב המהלכים שם אינם ממלכתיים.

אשמח לטעות במסקנותיי.

אבי אבות החטא היה בהתפצלות הכוחות.

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...