Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשות הנהיגה הספורטיבית - כמה עולה למדינה

eyalkar
שימו לב! השרשור הזה בן 5405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני יציאה לבג"צ אולי תנסו הפגנה?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדר"כ עו"ד אסור להם להשתמש בכספים אלא להכניס לחשבון נאמנות. מאוד מוזר זה בכלל נוגד לחוקים, אפשר להגיש על זה קובלנה.

ההגדרה עפ"י ויקיפדיה:

קרן סגורה: קרן המנפיקה לציבור מספר מוגבל של יחידות השתתפות. כאשר מכסת היחידות מתמלאה, היא אינה רשאית להנפיק יחידות חדשות, למעט חלוקת הטבה. מנהל הקרן רשאי למכור יחידות השתתפות נוספות במידה וישנן פדיונות בקרן. (אין זכות אוט' לפדיון אלא רק במועד פירוק הקרן ויחידות ההשתתפות נסחרות בבורסה.)

אני די מודאג מהשורה המודגשת.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר שליט! נדמה לי לא קראת את הכתבה בעיון... לחוק ספורט מוטורי היו גם מתנגדים שהיו להם חששות...

קרולין

אני לא מכיר את המתנגדים, המתנגדים היו אלו שכותבים כאן לאורך כול הדרך, קראו את החוק וישבו על קוצו שי יוד ושינו גם בדקה ה-90 דברים, לנו ולרבים אחרים נאמר "צריך חוק לספורט מוטורי" למרות שעד סוף 99 במאה שעברה היו מרוצים חוקיים, הדברים כפי שהוצגו לנו היו דברים שוליים החוק יתאם בין פקודת התעבורה, חוק הביטוח ויצאנו לדרך, לא אני ובוודאי חלק מחברי לא ידענו לאיזו מערבולת בירוקרטית אנחנו נכנסים. כיום המצב חרבנה, הרשות עושה בתוך שלה, מקשיבה לאלו ש"מדברים בשקט" שלא עשו או יעשו בעתיד משהו בספורט המוטורי, אולי מילים קשות אבל אלו עובדות, הרשות לקחה יועץ, למרות ההתנגדות שיש לחלק מהאנשים כלפי האיש תפקידו הוא ליעץ לא להכנס לקרבות, ולדעתי (למרות שיש כאלו שיכעסו עלי גם) האיש עשה עבודה בסבך הבירוקרטיה אבל הבירוקרטיה מתישה גם אותו ואני בטוח שהוא מיואש מהמצב בדיוק כמו כול אחד אחר, מאידך אנשים "לוחמניים" לדעתי לא היו נותנים לדברים לעבור והיו מפעילים כוחות חיצוניים לשיפור עמדות.

ישה

דני סיכם את הדברים בכדי לקדם את הנושא בעבר(לוביסט, עו"ד וכד'), את הבעייה שדני מעלה באדום כתבתי עוד בתחילת הדרך, כאשר הדברים חוזרים על עצמם כלומר מיצינו את פוטנציאל הכתיבה מכול הבט "היסטורי" השאלה היא כרגע איך פועלים לעתיד ולמה צריך להתכונן, זה הכיוון שלי בשלב זה ועבודה בו מרובה ודורשת השקעת שעות, גיוס משאבים כלכליים ואנושיים בכדי לעמוד אל מול הלא נודע ולפעול עם תוכניות מגירה מוכנות, כול השאר מרוץ בלתי חוקי יותר או פחות זה לא משנה, חברי צריכים לחשוב לאן פנינו מועדות מי שירצה יצטרף מי שלא ישב על הגדר, בתי המשפט הם אלו שיכריעו בסופו של דבר.

צר לי חברים שאנני נכנס לפרוט יתר אבל תאמינו או לא אנחנו פועלים בשטח לאט אבל בטוח ומי שמכיר אותי יודע שלא נאמרה המילה האחרונה, המוח עובד שעות נוספות למען קידום הנושא גם אם זה יחייב לעצור הכול ולהתחיל מהתחלה.

ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

נראה לי שעכשיו הכול מובן יופי לנו, עכשיו בואו נעשה מעשה יש פה בשרשור 1380 צפיות, ולמי שהספורט המוטרי נוגע לו שיתרום 100 שקלים 1380X 100 == מאה שלושים אלף שקלים שיוכלו לעזור לזה שמושך את העגלה קדימה מיהו ? האם הוא מוסכם על כולם? האם תוכניותיו מוסכמות על כולם? ואז יתחילו לזוז דברים, במידה ולא יהיו חברה שמוכנים לתת את ה100 שקלים להזזת הנושא אז נדע שאנו בצרה.

הנה אני מתחיל בתרומות אני תורם 500 שקלים לדחיפת החוק המוטורי, עכשיו תורכם מקלידים למינכם??

בברכה המטיףף

בדיון השתתפו 10-20 איש מקסימום , באחת מהודעותי כתבתי כי יש לפתוח שרשור חדש , שם אולי גם יהיה הד גדול וצפיה גדולה יותר ואלי גם תרומות רבות יותר. רק הכותבים בדיון פה נכנסו ביחד כ 400 פעם.

תרמתי גם אני 500 ש"ח

קרן סגורה אצל עו"ד רון דרור כחלק מתשלום להזזת הנושא הולך? מה יחודו של עו"ד זה, מה יתרונותיו על פני עו"ד אחר?

דני לוי

כדי שלא יחשדו בי כמשבית שמחות אני תורם 600 ש"ח. למה 600 ? 100 ש"ח עבור כל נכד. מה הקשר של הנכדים לכאן?

כי בלי תוכנית מה עושים , מי עושה, ואיך עושים , אולי נכדי יהנו מהעיניין.

אני מוכן גם לתרום מזמני הלא יקר:-).מעולה בכספים, טוב מאוד במשפטים, מפגין בינוני.

לצורך הדיון נניח כי נאספו 100 אלף ש"ח. איך רוצים להוציאם כדי להביאנו אל הנחלה?

אפשר גם לשאול זאת אחרת, מה התוכנית ומהן הפעולות ולכמה כסף זקוקים כדי להוציאן לפועל?

לסיום. כתבתי תגובה מספרה 67 תשובות עליה לא קיבלתי . חלקם העליתי כאן. אשמח לקבל תשובה .

ברוך שים לב משהו קטנטן זז , מתחילים לאסוף תרומות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצים לפתוח קבוצה בפייסבוק??ומה עם טוויטר?

יש לי משתמש בפייסבוק במידה ואתם רוצים אני מוכן לעזור ולפתוח קבוצה.

בטוויטר דווקא אין לי משתמש.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרונו של עו"ד רון דרור הוא בנסיונו הרב בתחום,אם בהגשת הבג"ץ,אם בכיפוף משטרת ישראל לאחר שהובלנו אחר כבוד למעצר וחילוט מכוניות המירוץ שלנו (אוקטובר 2004),אם בתכתובות אין ספור לאורך כל השנים בעניין החוק,אם ברישום וקבלת האישורים להקמת התאחדות הספורט המוטורי המיתולוגית ובכנסת בוועדות השונות ללא מורא.

והכי חשוב יושרה,וחוסר גרידיות.

ולכן מאחר שממרום שנותיי ונסיוני אני מכיר משפטנים,ביחוד מתנדבים ללא שכר ,אני מצהיר שבלעדיו אני לא זז מטר.

ברוך

הנה זה מתחיל (אני אופטימי? אולי נאיבי) אתה טוב באדמיניסטרצייה, קח את הנושא ליד.

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך

יועץ שחי על פרנסתו מרשות הספורט ניחא שייעץ (ירצו יאכלו) ויחריש כדי להביא אוכל הביתה

את זה עוד הייתי מבין.

כל ממשק אחר ואנו יודעים שהיועץ ש"נבחר" זוהי הרי לא פרנסתו העיקרית,ממנו הייתי מצפה למלחמת עולם והרעשות כבדות,לא הולך?

מתפטרים. התפטרות מראה על יושר אישי וגדולה.

אי אפשר לייעץ 4 שנים ולהטיל האשמות על אחרים זה פשוט לא הוגן.

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שלא יחשדו בי כמשבית שמחות אני תורם 600 ש"ח. למה 600 ? 100 ש"ח עבור כל נכד. מה הקשר של הנכדים לכאן?

============= ישא שנבין אתה תורם כסף? או את הנכדים חחחח ??

התחלה טובה יש לנו

דני לוי 500

זלמן דגן 500

ישה 600

דלילה 100

dandango 100

ברוך תרים את הכפפה ובאו נארגן את העניין כך שבאמת נוכל לעשות רעש ואולי יזוזו דברים. ולכול החברה שמתחרים ומעוניינים להתחרות ושאכפת לכם רדו מהגדר ושימו את הכסף היכן שהפה שלכם!!.

בברכה המטיףף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחתי קבוצה בפייסבוק http://www.facebook.com/group.php?gid=98456038903&ref=nf

אבל אם למישהו יש מושג מה לכתוב בקבוצה הזו, אז שלחו ה.פ. אליי.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...