Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשות הנהיגה הספורטיבית - כמה עולה למדינה

eyalkar
שימו לב! השרשור הזה בן 5403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר יהיה לראות את הדיון בערוץ 99??

חוץ מזה, מה דעתכם לעשות הפגנה? קטנה מול המשרדים. לעשות "תהלוכה" בירושלים בין כל המשרדים?

פוש אחרון, מה גם יותר זול מבג"ץ.

מה צריך בשביל לעשות הפגנה? לקבוע יום?לקבוע עם התקשורת?מה עוד?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום למטיף. בוא ננסה, אם קשה לך, לא חובה ,להשתמש בלשון נקיה ולא פרלמנטרית .

אימי ז"ל הבהירה לי פעמים רבות , שאם הצגתי נושא והוא לא ברור לצד השני האשמה היא שלי, שלא הסברתי את עצמי היטב.

לוקח על עצמי את האשמה ואסביר.

היועץ הכספי לרמטכ"ל לפני שנים רבות , במהלך דיון קשה מול שר האוצר ויועציו , כתב לרמטכ"ל כך

ההבדל בין רצוי למצוי בגימטריא = 160 המילה המתאימה בגימטריא למספר זה הפלא ופלא = כ - 20 , ס -60, ף -80 או באידיש מדוברת כסף.

בעברית צחה כסף נקרא גם דמים האחד כי כדי להשיגו צריך לירוק דם והשני כי דם הוא סם החיים.

בעולמינו , לצערינו כדי להיבחר ליו"ר סניף מפלגונת צריך כסף , ולכל פעולה שמטרתה לקדם נושא צריך כסף. לפעמים הרבה לפעמים מעט.

אובאמה נבחר לא מעט בזכות יכולתו להשתמש באמצעי מדיה כמו רשתות חברתיות ואינטרנט בכל צורותיו. הוא גם הצליח לגייס הררי כסף , בדרך זו, להשגת מטרותיו.

לא לקחתי על עצמי פה כל תפקיד חוץ מניסיון לראות למה במדינה שלנו , נושא כמו הספורט המוטורי , לא זז.

יש לי חבר נפש בדובאי. למה אצלם אפשר להפוך חול לזהב, ואילו כאן אנו הופכים זהב לזבל.

מצאתי אנשים מסורים שתרמו , רוצים לתרום , אבל לא מסוגלים להתאחד. על כך אני מיצר ובוודאי לא רק אני.

ניסיתי בכוחותי הדלים להבין , וקיבלתי תשובות רבות ומגוונות. חלקם היו כתב סתרים בעיני , לא כך הדבר לגבי אלה שחיו את הנושא .

אי אפשר בימינו להזיז נושא ללא אנשי מקצוע בכל התחומים כל אחד תותח בתחומו.

בראש הפירמידה צריך לעמוד פושר בולדוזר. הוא לא בהכרח חייב להבין בנושא אבל הוא עמוד האש שסוחב אחריו את כל המחנה, מהאדם הפשוט ברחוב ועד לאיש המקצוע שאיתו הוא יוצא למאבק.

מבלי להיכנס לפולמוס פוליטי כלל אביא לדוגמא את טיפולו של אריק שרון בגל העליה ששטף אותנו בתחילת שנות ה90 מרוסיה.

הגיעו מיליון עולים , לכולם היה בית לגור בו. החוק לא בדיוק היה נר לרגליו .מי שעמד בדרכו עף , והיתר פעלו כמו משוגעים.

קח את הטיפול במפוני גוש קטיף ותבין את ההבדל.

שים לב לפער בין מה שאתה כתבת בנושא תקציב שהיה אמור להתקבל , לבין אמציה והסבריו. כמעט שמים וארץ.

לכן , מתוך ניסיון החיים ובעקבות השריטות במוח שניהם תוצאה ממקצועי / השכלתי במשך שנים רבות, אני מנסה לדייק בדברי מחד ומקבל את מה שאני קורא בערבון מוגבל מאידך. קשה לאדם מעורב להיות אובייקטיבי.אולי אפילו בלתי אפשרי.

מה המסקנה שלי שרב הנסתר על הנגלה. כל אחד זוקף לזכותו את ההצלחות ומנסה לגמד על הדרך את הישגי השני.

אני יודע שיש חוק , רפרפתי עליו בלבד, אני מניח כי יש פה אנשים שמכירים אותו ע"פ. אני לא מבין איך חוק כזה לא קיבל תקנות לביצוע שלמות במשך כמה שנים. אבל אולי האשמה היא בהבנתי בלבד.

כתבתי על החוק הזה שהוא קרוב למשרד התחבורה ולא למשרד הספורט. רק למחוקק ולשרים שהיו אז בתפקיד הפתרונים איך החוק התגלגל לאן שהתגלגל. מנוגד לכל הגיון פוליטי ששר ידחה עוד תחומי פעילות ותקציבים. היש למי מכם תשובה אמיתית למה ואיך כך קרה.עד כדי כך מדובר בטריפה ובנבלה שלאף שר אין חפץ בנו.

אם הצלחתי לעורר כאן איזה דיון שיקדם בסנטימטר את השלמת החקיקה דייני. אם לא חבל.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתמצת את המילים הגבוהות שהסתובבו פה לסיכומים.

יש חוק ,טוב או לא (לא מכים חתול מת) זה מה שיש.

התקנות היו צריכות לעבור תוך 8 חודשים,ואפשר היה לעשות זאת.

4 שנים מתבחבשים הרשויות ועוזריהם.

במדינה מתוקנת מישהו היה חייב לשים את המפתחות על השולחן ולהתפטר בבושת פנים.

מה עושים?

את דעתי הבעתי.

רק לידיעה

ישנו חוק ספורט מוטורי, באוסטרליה , NEW SOUTH WELLS למי שלא מזהה סידני.

אממא מה ?ההבדל הוא שהרשות מונה 3 איש וישנה התאחדות אחת חזקה.

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בראש הפירמידה צריך לעמוד פושר בולדוזר. - נכון, אנשים מתחברים להצלחה ואין קופצים על המציאה.

מה המסקנה שלי שרב הנסתר על הנגלה. כל אחד זוקף לזכותו את ההצלחות ומנסה לגמד על הדרך את הישגי השני - נכון כך היה, היו הצלחות לכול אחד מאיתנו בתחומים שונים, ביחד היו הישגים לא רעים, נכון לשלב זה הדברים שהועלו בדיון זה שיקפו את הדברים של פרט בנפרד, דברים אלו הם שהביאו בסופו של דבר להכיר בספורט המוטורי.

הדברים שהובאו במהלך דיון זה היו נושאים נוספים שלא נפתרו למרות שהוקמה רשות נפרדת לנושא זה, הבעייה היא כרגע ברשות ובצוותים שמובילים בכול תחום שאינם פונים לאנשים המתאימים בכדי לפתור סוגיות שונות שתקועות או פותרים אותן בצורה שלא תאפשר לספורטאים לתפקד בעתיד, כשתקום הצעקה יתוקנו הדברים, זה ייקח זמן רב עד שהנושא יטופל שוב.

אם הצלחתי לעורר כאן איזה דיון שיקדם בסנטימטר את השלמת החקיקה דייני. אם לא חבל. - צר לי לאכזב אותך, הנושא לא קודם אפילו במילימטר אחד, הנושא היה במקום, לא הפורום הוא זה שמזיז דברים הרצון של האנשים לחבור ולהתאחד תחת קורת גג אחת לפעילות הם אלו שיזיזו דברים כי כול אחד מאיתנו אור קטן יחד כולנו אור איתן.

יש דברים שאולי הם בנסתר בכדי לא להלבין פניהם של חברים, פשלות לא חסרו במהלך הדרך כיום אנחנו מחפשים את הנתיב שיוביל לסיום הנושא ובצורה נכונה! ימים יגידו.

ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה שלום / בוקר טוב !

נראה לי שנכנסתם לעניינים במרץ רב .

אין סתירה בין 2 חברי כנסת שדחפו והובילו ל 100 שתמכו והצביעו מהספסלים .

אבל הכי חשוב , מתברר שיש עוד משותף בינינו (מלבד אהבה למרוצים ) - ג'ים קלארק .

לא היה וכנראה גם לא יהיה - מאחר ועולם נהיגת המרוצים השתנה לגמרי - כשרון

גדול ממנו . הנאה צרופה היתה לראות אותו נוהג .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים

דני

אני מתנצל אם אני כותב במילים גבוהות , איש איש וסגנונו.

אתה חי באשליות שמישהו יתפטר. כאן זה לא יפן , שהאחראי עושה גם חרקירי. מקסימום הפקיד / הנבחר שם עלינו חר..

כדי להזיז את יוסי ניסן קדימה מישהו צריך לפתוח את עיניו , כפי שכתבתי , ולהסביר לו כי אם הספורט יתחיל לשגשג הרשות שלו תהיה עם 20-30 פקידים ויותר תקציבים. אם הוא לא טמבל גמור אולי זה יזיז אותו לפעול.

אמציה כותב על התרחשות שאמורה לקרות בימים הקרובים. אתם מלינים כי לא ברור מי יוזמן לוועדה או עם מי הוועדה או צוות כזה או אחר יתייעץ.

poor show.

איפוא נכון להיום 10 חכ"ים שיתמכו וידחפו.

מי הם חברי הכנסת היושבים בוועדת הכנסת שצריכים להזיז את הדברים .מי דיבר איתם מי שכנע אותם בצדקת הדרך שלנו

כך כתבת באחת התגובות

"אין היום בועדת החינוך חונך לנושא,כל ח"כ שמוחו מתפקד מבין זאת ותוקע כי אף אחד לא יכול לשכנע אותו.

ואז חוגגת נציגת המשטרה,(נגד,נגד,)ליועצת המשפטית של התחבורע,ומי מייצג את הספורטאים יוסי ניסן?"

אתן לך דוגמא קיצונית. ח"כ גלעד ארדן הזיז כמה חוקים אחד בתחום התחבורה שלדעת רבים אולי קצת מטופש , היום הוא שר ,

מצא את גלעד ארדן הבא , שיתמוך ויזיז דברים.

שואל נמרוד מה צריך לעשות הפגנה, בג"ץ ואני מוסיף מי יוביל, מי ינווט ? דני, אמציה, ברוך, ינקלה, הקצין הבכיר, 888 ? ביחד? ברוטציה? הסדר בו נרשמו השמות מקרי בהחלט:-)

אני מתחייב להופיע להפגנה .אני מוכן להיות אור קטן אפילו נר.

החוק האוסטראלי ותקנותיו או חלקים ממנו יכול לעזור לנו. בהנחה שכן. האם הממסד מודע לו?

ואני אשאל שאלה לסיכום. האם יש היום , לא אתמול , מישהו מטעם הספורטאים שפועל להזיז את הדברים, או כולנו כרגע על סטטוס כותבים וכמאמר ברוך מקשקשים.

ואם התשובה חיובית מיהו אותו אחד מה תוכניותיו ולמה הוא זקוק ממני הקטן.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרולין

את האמת אין לי מושג כרגע הגעתי.

יש פה חבר'ה שחיים את זה 20-30 שנה שפכו דם יזע ודמעות כאשר בדם כלול גם דמים= כסף.

להם אמורות להיות התשובות

לדעתי הרוב המכריע לא מרוצה . ייתכן שאוכל חינם כזה או אחר מרוצה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא חשב או כתב שהבעיה היא חברי הכנסת להיפך

חברי הכנסת מכל הזרמים,עדות,דתות תומכים נלהבים בספורט המוטורי.

הבעיה היא הפ ק י ד ים,י וע צ י ם מ ש פ ט י ים,וה ר ש ו ת על שלל יועציה ומנהליה.

אגב את אלה צריך לכוון נכון, לחלקם יש רצון אך לא מוטיבצייה.

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

נראה לי שעכשיו הכול מובן יופי לנו, עכשיו בואו נעשה מעשה יש פה בשרשור 1380 צפיות, ולמי שהספורט המוטרי נוגע לו שיתרום 100 שקלים 1380X 100 == מאה שלושים אלף שקלים שיוכלו לעזור לזה שמושך את העגלה קדימה ואז יתחילו לזוז דברים, במידה ולא יהיו חברה שמוכנים לתת את ה100 שקלים להזזת הנושא אז נדע שאנו בצרה.

הנה אני מתחיל בתרומות אני תורם 500 שקלים לדחיפת החוק המוטורי, עכשיו תורכם מקלידים למינכם??

בברכה המטיףף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...