Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברייטלינגים משומשים

yarongti
שימו לב! השרשור הזה בן 5627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדהים מה שאתם כותבים על ברייטלינג...יש לי ברייטלינג במגירה ליד המיטה (אמיתי, עם כל התעודות), ואני בכלל מעדיף ללכת בלי שעון...לא חשבתי שזה אומר עלי משהו...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לי BMW X5 או מרצדס S CLASS פה ליד המיטה, במגירה, עם התעודות....אני בכלל אוהב ללכת ברגל...לא ידעתי שזה אומר עלי משהו....

(מנהלי הפורום ה-3 נקודות היו בכוונה)

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים מה שאתם כותבים על ברייטלינג...יש לי ברייטלינג במגירה ליד המיטה (אמיתי, עם כל התעודות), ואני בכלל מעדיף ללכת בלי שעון...לא חשבתי שזה אומר עלי משהו...

אני מוכן לשלם סכום סמלי עבור השעון, איזה שווארמה טובה ככה ובקבוק קולה לבריאות.

אני אוהב ללכת עם שעונים :lol:

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תבין לא נכון, שעוני יוקרה חביבים עלי ביותר ואני מחזיק שניים כאלה (טאג-הוייר ואומגה) אבל אני ער לפלצנות ולחוסר ההגיון שבדבר.

אני לא חושב שזו פלצנות ללכת עם שעון יוקרה מכמה סיבות:

1.שעון יוקרה לא נועד לגרום לאנשים לקנא בך,הוא נועד לגרום לאנשים (שמבינים) להעריך אותך.

2.הוא נועד לשדר סטטוס מסויים.

3.זה סוג של תחביב,ולא אגזים אם אומר שזה סוג של LIFE STYLE.

אני אישית גם קיבלתי לאחרונה TAG חדש, שעון מעולה ומאוד יפה, למרות שאני מחכה להזדמנות הראשונה לקנות את הברייטלינג שאני כל כך מפנטז עליו.

אם יש לך ברייטלינג במגירה ואתה לא משתמש בו תפרסם אותו למכירה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירים חנות אינטרנטית של חנות קיימת בגרמניה שאוכל ליצור קשר עמ לברר מחירים? (אגב, כמה החזר יש על מעמ לתיירים כיום?)

איך המחירים ברוסיה אגב? יש לי חבר שנוסע לשם תדיר

בגרמניה המע"מ הוא 19%. ברוסיה המע"מ הוא 18%. מה שכן לגבי רוסיה, תעשיית זיופים שם (בכל דבר) היא ענקית. מומלץ לקנות אך ורק מחנות במרכז מסקווה/סנט פטרסבורג, ושתהיה חנות כמה שיותר גדולה.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לראות אם הוא עוד קיים...מסתבר שכן. זה שעון פשוט, נקי ולא גדול. יש בו לוגו של חברת landrover בפנוכו. בזמנו הם עשו סדרה מוגבלת של שעונים כאלה ומי שקנה לנדרובר חדש בחברה קיבל שעון ברייטלינג מתנה. נשארו כמה חתיכות כאלה, ואני קניתי לא בגלל הברייטלינג אלא בגלל הלנדרובר...עבר לי. חיפשתי ואפילו מצאתי את הקופסא המקורית ותעודת האחריות המקורית של פאדני עם כל הפרטים של השעון. הנה תמונה...מתנצל על האיכות.

Picture 1356.jpg

Picture 1357.jpg

Picture 1358.jpg

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברייטלינג שווה לכל נפש

מהדורה מוגבלת והאמת נראה ממש טוב.

אם היה לי קצת $ זרוקים בצד הייתי מזמין

1226542055861_1103_011.jpg

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו מעוניין בכזה:

http://www.tic-tock.com/wingates/watch-detail/34773

הדגם עם הרצועת מתכת שנראה ככה:

1997-Chronomat-USAF.jpg

לפנות אלי בה'פ (אגב יש לי גם raimond weil ממש יוקרטי אם מישהו מעוניין)

פשוט רוב הזמן אני מהלך עם השעון השני

Rado-Sintra-3.jpg

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הוא עלה 10K

פה הוא עולה יותר לא יודע למה

http://www.eltime.co.il/Product.asp?ProID=371

גם עד עכשיו לא הבנתי את הפערי מחיר הגדולים בין הצבעים

אבל זה שעון שפשוט אי אפשר להוריד אותו מהיד

הוא כלכך קל, הוא קרמי, כל הזמן קר, אין מצב שמזיעים מתחת לרצועה, החיבורים בין הלוחות הקרמיים והקליפס הם טיטניום

פשוט שעון שמתמכרים אליו

כל הזמן הוא מושך עיניים, כל הזמן מבריק אין עליו שריטה

אי אפשר להניח את היד על הבר מבלי שהוא ימשוך מבטים ורק מתקבלים קופלמנטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במציאות זה יותר נוטה לצבע פלטינה/כרום ועם השילוב של הצבע של הרקע בתוך השעון זה היה הכי יפה לי על היד.

יש לי אותו כמה שנים וכמעת הרוב המוחלט של האנשים שפגשתי עם השעון הזה בחרו בשילוב הזה שאני בחרתי

שאני קניתי, השחור עלה בסביבות ה 6-7, שוב לא הבנתי למה, היה גם דגם משובץ יהלומים במיקום של הספרות והוא עלה יותר בכמה אלפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגעת בנקודה רגישה שלי. באיזה דגם בדיוק מדובר?

אני רכשתי קצת לפני יותר מחצי שנה CERTINA DS PODIUM באסטרל בנתניה.

לפי מה שהם אמרו לי בחנות, המנגנון של השעון הזה זהה למה שיש בברייטלינג, ושים לב שהוא גם די דומה לו.

עם יכולת מיקוח טובה אתה יכול להוציא אותו במקסימום 4,000 שקל, ויתכן שאף פחות מכך.

המנגנון בשעון הCERTINA הוא לא זהה למה שיש בברייטלינג, זה קשקוש.

מה שכן, CERTINA משתמשים כמו המון חברות בתעשייה במנגנונים של חברת ETA, שהיא למעשה יצרן המנגנונים הגדול בעולם.

הם ידועים במנגנונים מאוד איכותיים, והמון חברות משתמשות באותם מנגנונים לעיתים רק בשדרוג קל.

למעשה, שעוני CERTINA ו ויקטוריה-נוקס, חולקים את אותם מנגנוני ETA, ואף חברות כמו אומגה,TAG,ועוד רבים אחרים משתמשים בחלקים או בבסיס של מנגנוני ETA לייצר את המנגנונים שלהם.

יש חברות שלמות יוקרתיות מאוד כמו maurice lacroix שמשתמשות רק במנגנונים הללו.

ורק תוספת אחת לשרשור, כל השעונים דוגמאת הברייטלינג שהועלו כאן זה לא שעונים.

שעון אמיתי מתחיל כאשר מדובר על מנגנון טורבילון כמו בשעוני BREGUET או GLASHUTTE או AUDEMARS PIGUET Uועוד רבים.

זה שעון לדוגמא של CHOPARD שהוא טורבילון:

chopard-luc-tourbillon-tech-steel-wings-watch-new.jpg

הנה סרטון קצר שיסביר מה זה טורבילון ומראה גם ג'יירו טורבילון תוצרת JAEGER LECOULTRE

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...