Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לערתכם, הצבא הקדים לי את תאריך הגיוס בלי בקשתי וידעתי

eilons100
שימו לב! השרשור הזה בן 5777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם היום אני מקבל אימייל מהצבא שאומר שהנותנים שלי הישתנו. אני נכנס וחשכו עיני, הצבא קבע לי תאריך גיוס ב 17/11/2008 במקום ב16/3/2009 כמו שאמור להיות. וכבר נרשמתי לפסיכומטרי ולבטל יעלה לי 300 ש"ח. האם מישהו יודע למי אני צריך לפנות כדי להחזיר לתאריך המקורי? מה נראה לכם הסיכויים שהם יחזירו לי את זה לתאריך המקורי?

בבקשה תעזרו לי אני אובד עצות.

בתודה :אילון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היינו במצב הזה. Shit happens.

נסה לשנות גישה. סביר להניח שאם השתנה תאריך הגיוס, השתנתה גם ההצבה שלך.

אולי זה בעצם לטובה? תחשוב על זה, ואל תמהר להיכנס לפאניקה. עדיין יש לך חודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי רק ההתחלה. אתה בדרך ל-3 שנים שבהם תרגיש טוב מאוד מה זה גוף גדול ששולט על החירות שלך וכל החלטה שלו מתבצעת ללא כל התייחסות בדרישות/טענות שלך.

נסה לדבר עם לשכת הגיוס, יכול להיות שתוכל לדחות גיוס בגלל שזה קשור ללימודים (עם הגשת מסמכים).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר ללשכת הגיוס או תפקסס להם פקס.

תנמק את הבקשה שלך ואת הסיבה לכך שאתה לא מעוניין להקדים את השירות, יש סיכוי סביר שאם תצרף הוכחה ששילמת לפסיכומטרי, אז הם ילכו לקראתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מועמד לטיס תדבר עם מדור טיס .

או שהם יגידו לך שאתה מגויס לקורס מוקדם יותר (ולכן שונה התאריך) , ואז אם אתה רוצה להיות טיס תפסיד 300 ש"ח

או שהם יגידו לך ,היית מועמד לטיס ,ועכשיו אתה לא (ולכן שונה תאריך הגיוס).

שיפשוף נעים.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה ומצפה לשרשור שתפתח אחרי הגיוס, בו תספר שהמפקד שלך הקדים את שעת ההשכמה ללא בקשתך, ומה אפשר לעשות בנדון.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם היום אני מקבל אימייל מהצבא

אני היחיד ששם לב שהוא קיבל אי מייל מהצבא? לא להאמין שהם התקדמו קצת :shock:

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד ששם לב שהוא קיבל אי מייל מהצבא? לא להאמין שהם התקדמו קצת :shock:

כן עכשיו כול פעם שיש שינוי בנתונים אז הם שולחים אימייל.

ואני לא רוצה להיות טייס, אני פשוט שם. ואני בשלב בירפ"א ב', ככה שאני עדיין לא הגעתי לשלב של קורס וגם עדיין לא עפתי ממנו. אז לכאורה אין סיבה שהם יקדימו לי את הגיוס.

[עדכון ]

והתקשרתי אליהם היום ושאלתי אותם למה הם הקדימו את הגיוס בלי לשאול וגם בלי להגיד(חוץ ממני לא נראה לי שכולם מסתכלים באימייל שלהם כול יום-יומיים). והתשובה שלה הרגיזה אותי היא אמרה: הצבא לא צריך לשאול אותך, הוחלט שמקדימים לך את הגיוס, ואם אתה רוצה להחזיר את הגיוס לתאריך המקורי. אז תשלח פקס ובו תכתוב,למה אתה רוצה להחזיר אתתאריך הגיוס ואולי נסכים ואולי לא להחזיר את הגיוס לאריך המקורי.

היום אני יכתוב את המכתב וישלח את הקבלה מהקורס פסיכומטרי שנרשמתי ויקווה לטוב.

אבל אני לא מבין מותר להם לעשות דבר כזה בלי לשאול להגיד כלום?

אני פשוט מיואש ומבואס . אני לא רוצה אפילו להתחיל לחשוב איך זה היה כשכבר אני היה בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני לא מבין מותר להם לעשות דבר כזה בלי לשאול להגיד כלום?

אני פשוט מיואש ומבואס . אני לא רוצה אפילו להתחיל לחשוב איך זה היה כשכבר אני היה בפנים.

אני קורא את ההודעות שלך ולא יודע אם לצחוק או לבכות.

איך בכלל הגעת למיוני טיס? נראה שיש לך תפיסת עולם של ילד בן 10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא את ההודעות שלך ולא יודע אם לצחוק או לבכות.

איך בכלל הגעת למיוני טיס? נראה שיש לך תפיסת עולם של ילד בן 10.

אני גם לא יודע איך הגעתי אבל הגעתי.

תקשיב לפי דעתי זה לא בסדר שנותנים לי תאריך גיוס שאומרים שהוא סופי(ואמרו לי) ובלי להודיע לשנות אותו ועוד ב4 חודשיים זה לא סביר. אני לא מכיר את הצבא ואין לי התנסות איתו, אבל דבר כזה פשוט לא נראה לי סביר שהם עושים,לפי דעתי זאת חוצפה. הם ידעו שיש לי חצי שנה חופש לפני ההתגיסות אז הם מצפים שאני לא אתכנן לי משהו לזמן הזה?! ודרך אגב מה שיותר מעצבן אותי זה שהיה לי שיחה עם הפסיכולוג שלהם בחייל אוויר לפני שבועיים בערך ואמרתי לו שאני הולך לעשות פסיכומטרי לפני הצבא, והם בכל זאת הקדימו לי את הגיוס. ויכול להיות שיש לי תפיסה של ילד בן10 ,אבל זה לא נראה לי וחבל לי על ה300 שקל האלו. וכן זה מבאס אותי שפשוט ככה הצבא מחק לי את הכסף הזה ובלי התחשבות בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל בשאלה פשוטה...איפה אתה גר? לאיזה לשכת גיוס אתה משוייך?

עברת מיונים כלשהם?

אני יודע שלרוב לא נותנים כאלה תשובות, אלא מפרטים ככל הניתן (שזה מעט, אבל עדיין הרבה יותר ממה שנתנו לך), ומשתדלים לעשות את זה עם יחס אנושי.

חוץ מזה, שאם כבר להתמרמר, לי הייתה התראה של חודש וחצי לגיוס (היה אמור להיות נוב ויצא יולי) ותאמין לי, שורדים את זה.

בהצלחה, ואם אתה רוצה להתייעץ אתה מוזמן.

טל.

גילוי נאות - מאבחן פסיכוטכני בלשכת גיוס חיפה.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתדע לך שהמקום היחיד שלא ישימו עלייך זין זה טיס.

בכל מקרה קורס טיס זה גיוס של תחילת ינואר או אמצע יולי.

לכן כרגע אתה לא בגיוסים של טיס בכלל.

כשתעבור ירפא ב', אם תעבור תקבל זימון לגיבוש.

הגיבוש הוא במרץ ואאל"ט היה גיבוש לא מזמן או שיש אחד ממש בקרוב.

אם תעבור את הגיבוש עכשיו תתגייס בינואר, אם זה יהיה הגיבוש במרץ (פסח) אז תתגייס ביולי.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חותם בצו ראשון על טופס שמאשר לצבא לגייס אותך מתי שיתחשק לו החל מגיל 18 , בתנאי שאתה לא במסגרת לימודית כלשהיא ( כלומר בבית ספר ).

חתמת? בעיה שלך.

( למרות שלדעתי אין אפשרות לא לחתום על זה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא יודע איך הגעתי אבל הגעתי.

תקשיב לפי דעתי זה לא בסדר שנותנים לי תאריך גיוס שאומרים שהוא סופי(ואמרו לי) ובלי להודיע לשנות אותו ועוד ב4 חודשיים זה לא סביר. אני לא מכיר את הצבא ואין לי התנסות איתו, אבל דבר כזה פשוט לא נראה לי סביר שהם עושים,לפי דעתי זאת חוצפה. הם ידעו שיש לי חצי שנה חופש לפני ההתגיסות אז הם מצפים שאני לא אתכנן לי משהו לזמן הזה?! ודרך אגב מה שיותר מעצבן אותי זה שהיה לי שיחה עם הפסיכולוג שלהם בחייל אוויר לפני שבועיים בערך ואמרתי לו שאני הולך לעשות פסיכומטרי לפני הצבא, והם בכל זאת הקדימו לי את הגיוס. ויכול להיות שיש לי תפיסה של ילד בן10 ,אבל זה לא נראה לי וחבל לי על ה300 שקל האלו. וכן זה מבאס אותי שפשוט ככה הצבא מחק לי את הכסף הזה ובלי התחשבות בכלל.

אנחנו מאוד מצטערים שזה לא נראה לך, ולא הודיע לך על השינוי בתאריך הגיוס שלך.

אבל אנחנו גם רוצים שתדע שצה"ל יעשה את מירב המאמצים להוציא אותך מהסרט שאתה חיי בו.

מי ישמע!, הזיזו לך את תאריך הגיוס.

מה זה נראה לך תור לרופא שיניים?, הזמנה של צימר?כרטיסים לסרט?

לי בזמנו שינו את תאריך הגיוס לפחות 6 פעמים, והתאריך הסופי היה בהתראה של יומיים (הייתי בחו"ל ולכן הודיעו לי רק בטלפון בסופ"ש לפני הגיוס ביום ראשון).

לא נראה לי, לא מתאים לי,לא הודיעו לי,שינו לי.

:shock:

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...