Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות יולי - ספטמבר 2008

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 660
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ביום חמישי הייתי בכניסה למושב סגולה וראיתי שם פורד אסקורט 6 מספרים צבועה כמו פרה (לבן עם כתמים שחורים) שמחוברת אליה עגלה שהוסבה להסעת נוסעים. אין ספק בחוקיות העניין...

בנוסף ביום שישי באיזור ארנונה בירושלים חנתה טרנספורטר אספנות בורדו עם גג לבן ועם נגרר סגור מאחור, שנראה כמו טרנספורטר מנוסר - ללא החלק הקדמי - שצבוע בדיוק באותם הצבעים של הרכב. ממש כמו בחו"ל.

הטרנספורטר עצמו משנות ה-60 אני חושב אבל הטרנספורטר המנוסר היה משנות השבעים - רואים לפי הפנסים האחוריים, שהם יותר גדולים.

אוסטרליה, אוסטרליה, ההיית או חלמתי חלום:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטרנספורטר וחצי שייך לחבר יקר מחוג י-ם וניתן לראות אותו במפגשים, הנגרר קיבל רשיונות חוקיים לתדהמתי!-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכל'ס- אין סיבה, שלא יקבל! לגרר, ככל הידוע לי, אין "מבנה סטנדרטי", לפחות חיצוני- ככה, שאין, בעירקון, לדעתי, כל סיבה שהוא לא ייראה כמו חצי-אוטו! כל עוד הגלגלים שלו, אורות והכל בסדר- למה לא, בעצם?:roll: אפשר תמונות?!?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצומת רעננה מרכז בכניסה לכפר סבא מול אתר בניה יש מגרש ובו כמה מכוניות למכירה. צפיתי שם מרחוק בחיפושית.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באור עקיבא בכניסה מהמחלף החדש גיפ ויליס רקוב עומד באחד החצרות

אתה מגיע לתוך אור עקיבא ולא בא להגיד שלום

טל גלאפו

מיני רכב שכובש את הלב]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפטה שנת 82 בודי ממש יפה ברחוב בנהריה , לא נראה לי שנסעה כמה חודשים - כבר פירקו לה פנס קידמי .

מדוסר ברחוב מרכזי שמחבר בין צומת הגעתון לבי"ח נהריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה באס דבל קבינה עם רישיונות שנת 1970 , לא נסעה כ 8 שנים .

מנוע מפורק לגורמים (היה כוונה לשפץ את הרכב והתחלתי מהמנוע - למרות שהניע ונשמע טוב ) .

בודי במצב סביר - דורש עבודה אם רוצים להביא למצב תצוגה .

ספסלים מצב מעולה , ריפוד גג מצב טוב מאוד .

מוט פיתול אחורי אחד שבור (החלפה פשוטה )

רק 5000 שח (מחיר סופי ובהתחשב שהרכב נמכר ללא מנוע בכלל - למרות שהקונה מקבל אותו בחלקים )

אם למשהו יש בודי יפה ומנוע - זאת עיסקה חד פעמית שאחריה ישארו גם הרבה חלקים .

לא למכירה לבאגי ולא ימכרו רשיונות בנפרד .

מי שרציני שישלח לי מסר אישי ואחזור אליו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...