Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקעתיק: מכירה וקניה של רכבים קלאסיים, חלקים וספרות מקצועית, ייעוץ במחירים

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש עבור חבר: ספידומטר (למעשה, זה "לוח שלם" :-) ) של הג'יפ CJ. הוא לא פירט לי, מאיזו שנה האוטו, אבל אני מאמין שמשנות ה-80. תודה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למכירה בדחיפות: שני מנועים סובארו 1600 במצב תקין, אחד עמד תקופה ואחד מניע בוודאות כרגע במצב מעולה, כמו כן שני גירים ידניים סובארו, שני ציריות חדשות, 4 ג'אנטים עם צמיגים חדשים. וכל חלק אחר שתעלו על דעתכם ששייך לסובארו טנדר. הרכב מעוקל ולכן הבודי נאלץ להימכר לברזל.

כל החלקים ימכרו בשיטת "מי שמציע מחיר הגיוני - לוקח" או שאני יזרוק מחיר.

אני חייב להיפטר מה"ג'אנק" ואין לי שום צורך בו כך שאני מצפה למכור במחירים ממש נמוכים להנאתכם.

תציעו מה שעולה בדעתכם.

להתקשר לפל' 050-8882686 ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1למכירה מנוע 6 צילינדר 3300

2 גיר אוטומטי

3 בקאקס

4זוג נבות קומפלט עם ברקסים

החלקים מתאימים לפורד מוסטנג .פלקון וקומט

מחפש גנטים לרנו 17 שלוש ברגים

תודה מישל טל 0528717798

הרכבים שלי שברולט c10 1964

רנו 17 TS מודל 1974

אולדסמוביל קטלאס סופריים 3800v6 1987

הונדה סיווק ומזדה 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה לרציניים בלבד !!! טנדר פיג'ו 404 73' יד ראשונה. טסט עד 30/6/2008. רשום כרכב אספנות.

היה במצב נסיעה עד לפני חודשיים. עומד עקב פלג שקפץ. (החל פרוק ראש, כל החלקים נמצאים).

מבט כללי:

404e.jpg

פנים הרכב:

404a.jpg

צד שמאל:

404c.jpg

צד ימין:

404b.jpg

צילום מאחור:

404d.jpg

המנוע:

404f.jpg

יימכר למציע ההצעה הגבוהה ביותר. לא ממהר לשום מקום. אז אנא פניות באמת רציניות, למי שמעריך את הרכב הזה, מעבר לסך חלקיו.

שי

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו...יש לך תואר בגרירה ותואר שלישי בפירגון...

בני אתה מוזמן לשמור את הציניות שלך לעצמך.

אומר לך רק דבר אחד: והמשכיל בעת ההיא ידום.

(מניסיון של 3 כלים שנת 1996 שנרכשו מהחברה לצרכי עבודה וקרסו כולם) כמו גם מניסיון של 20 שנה על רכבי שטח הבנה בתחום הרכבים האלה יש לי ורבה.

אני לא מגיב איפה שאין לי ידע. אבל צא ולמד. לך עיין בפורומי ג'יפים צא ושאל נהגי שטח ואז דבר.

שברולט קאמרו 76, שברולט מליבו שוול הארדטופ 68.

שברולט בלייזר שנת 91, מפלצת שטח.

וואגוניר שנת 76 בהליכי בניה.

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני אתה מוזמן לשמור את הציניות שלך לעצמך.

אומר לך רק דבר אחד: והמשכיל בעת ההיא ידום.

(מניסיון של 3 כלים שנת 1996 שנרכשו מהחברה לצרכי עבודה וקרסו כולם) כמו גם מניסיון של 20 שנה על רכבי שטח הבנה בתחום הרכבים האלה יש לי ורבה.

אני לא מגיב איפה שאין לי ידע. אבל צא ולמד. לך עיין בפורומי ג'יפים צא ושאל נהגי שטח ואז דבר.

הגבת בדיוק במקום שאין לך בו ידע והבנה!, בפרגון לחבר.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרגון לחבר? זה כבר שטויות.

בוא נראה, נניח ויש לחבר שלי אוטו גמור מכנית אבל נראה מצויין,

חבר אחר ישאל אותי למצב הרכב היות והוא מעוניין לרכוש אותו.

איך מפרגנים במצב כזה?

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרגון לחבר? זה כבר שטויות.

בוא נראה, נניח ויש לחבר שלי אוטו גמור מכנית אבל נראה מצויין,

חבר אחר ישאל אותי למצב הרכב היות והוא מעוניין לרכוש אותו.

איך מפרגנים במצב כזה?

ציפיתי לבעיה מורכבת יותר ממך. טעיתי.

חבר שואל על רכב מסויים שאתה יודע שהוא גמור מכנית כהגדרתך, כמובן שתידע אותו אבל אל תתנדב ותרוץ לספר את זה ברשת.

ORI0610 התנדב להגיב על הודעת מכירה של לירוי 1 בסיפור כמה הרכב הזה עגלה וגרוטאה. מה הרעיון? לטרפד ללירוי את המכירה? להציל את העולם מדיסקואים? האם את שלושת הג'יפים הבעיתיים שהיו לו בחברה הוא השמיד או מכר ל"פראייר" אחר?

האם כשORI0610 יפרסם למכירה את רכביו נגיב בסיפור על כמה בעיות יש לשברולט קאמרו 76, זבל של אוטו ושטריומף ספיטפייר זו סתם עגלה במסווה של רכב ספורט עאליק, הוא ירגיש טוב יותר?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין השמצה לבין עובדות.

אם אני אספר על רכב שהוא בעייתי אז זה לא אומר שאני לא יודע לפרגן, אפילו שלחבר שלי יש רכב כזה.

מבחינתי יש הבדל, מצטער.

דווקא לי המילה פרגון בהקשר שכזה נראת ממש לא כשרה.

חוץ מזה לא דובר על הרכב ספציפי, כמו שORI0610 אני גם יכול(וכל מי שחפץ לקנות) להכנס לפורום ג'יפים ולשאול על הג'יפ לא בעיה, גם דיי לגיטימי לאדם שדיי ירוק בעניין השטח, לגוגל את זה.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...