Jump to content

amitexc

 • פרסום הודעות

  1,657
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

10 נייטרלי

אודות amitexc

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)
 1. הפולי על המנוע עקום כך שהחלטתי לקנות חדש, בזמן ההרכבה שמתי לב שהפולי שקבלתי שונה ממה שהיה על המנוע. באופן עקרוני לפי המקטים קיים רק פולי1 שהתאים להוריקן ולgo devil כך שמשהו לא מסתדר לי. הישן עם קוטר של 110 ממ והחדש עם קוטר של 95 ממ. לעומת זאת ראיתי מכסי טיימיניג שונים, אחד עם אוזניים ואחד בלי. כנראה שהפולי החדש מיועד למכסה ללא האוזניים הנ״ל. לפני שאני חותך ומפריד את האוזניים מישהו מכיר את העניין? תודה. Sent from my iPhone using Tapatalk
 2. amitexc

  רישיון לאופנוע.

  יש לי יותר מאופנוע אחד, מסתבר
 3. תודה! יש כאלה שאומרים שעשו זאת כנראה עד שלא אראה משאית מעל 12 טון עם מספר אספנות זה לא נחשב.
 4. amitexc

  רישיון לאופנוע.

  אבל רשיון היבוא מתבצע על פי התנאי שיש רשיון נהיגה מתאים. כלומר כבר בשלב הזה צריכה להיות הקביעה, גם שם אגב מבקשים מפרט טכני, שלא מופיע בטייטל, אז נניח ואין שום פרסום רשמי של היצרן זו למעשה בעיה. בספר רכב של האופנוע שלי לא רשום כמה כ"ס יש לו, למשל.
 5. אם יש לך זמן אז לבד ולהפך.
 6. הבנתי שהיה שינוי בתקנות וכיום ניתן להפוך גם משאית מעל ל12 טון לרכב אספנות. האם הדבר נכון או שמדובר בסתם שמועות? תודה לעונים.
 7. amitexc

  רישיון לאופנוע.

  השאלה היא איך משרד התחבורה בונה את הרשיון? הרי בטייטל אין שום מידע על הכ"ס, ונתוני הכ"ס מפורסמים בצורה לא רשמית.
 8. מותר לייבא 4 צמיגים, מלבד התקן DOT או E כלשהו מארופה. אחרי שהצמיגים יגיעו לארץ תצטרך להמציא אישור יבוא ממכון התקנים או מהטכניון, אני הוצאתי עם הטכניון 180 ש"ח(מכון התקנים גובה כ280 ש"ח ועובד רק עם בעלי כרטיס אלקטרוני מה שאומר שיהיו לך עוד הוצאות עמיל מכס). אתה תצטרך להשיג צילום של הצמיגים מהיכן שהצמיגים נמצאים בארץ, צריך צילום של החברה\מידות\תקן\תאריך יצור. בקיצור אני הייתי מוותר על התהליך ובודק עם יבואני הצמיגים אם יוכלו לעשות הזמנה מיוחדת בשבילך.
 9. אני מחליף את המובילים לחדשים, לא התכוונתי להשתמש בישנים, פשוט עניין הגומיות לדעתי מגוחך ולא אפקטיבי בעליל Sent from my iPhone using Tapatalk
 10. קיים כזה אטם? הבעיה שם מלבד התושבת של נועל השסתום(ריטיינר) הענקי שלא משאיר יותר מידי מקום היא שמובילי השסתומים ענקיים למעלה וצריך לחרוט אותם, חשבתי על זה כבר אבל לא מצאתי באינטרנט שום אזכור שמישהו עשה את זה ולכן עלתה השאלה אם זה בכלל הכרחי, לפי המבנה של הראש והריטיינר אולי לא מגיע לשם כמעט שמן ולכן אין צורך בזה בכלל, מלבד זאת צריך לעבור מעט שמן על מנת על מנת לסכך את השטח בין השסתום למוביל.. כשפרקתי אצלי את השסתומים שמתי לב שגומיה אחת לא הותקנה נכון והייתה מעוכה ולא במקום ולא חושב שיש בכלל הבדל. Sent from my iPhone using Tapatalk
 11. הגומיות שסתומים ביניקה בהוריקן (אורינגים) באמת מועילים במשהו? זה נראה לי מיותר לגמרי, האם כדאי לשדרג למחזיר שמן נורמלי?
 12. הרכב עכשיו בסטטוס אספנות או לא?
 13. תודה רבה על התגובה, כבר עברתי את הליך הגיור בשלמותו. על פי הנראה כל ההליך מתוכנן כך שאין ממש סיכוי להשלים את כל הליך התקינה ביום אחד, פשוט לא הגיוני מבחינת השעות. אבל כמו שאמרת זה בהחלט גורם לך להבין בשביל מה אתה משלם מיסים ואיך הם מתבזבזים. מה שכן היום עמדה מס' 1 איבדה ממעמדה בתור עמדה מספר 1 מתחת לגהינום, עם הוצאת חלק נכבד מהסמכות של עמדה מספר 1 למכוני הטסטים הכל נהיה יותר רגוע, וזה בהחלט צעד חיובי קדימה\מעלה. כמו כן למי שקורא, חשוב להצטייד באישור רכב מיושן בשביל הטסט, ככה עוד יהיה סיכוי קלוש לסיים התהליך באותו יום, אבל רצוי להשאיר אופטימיות בבית
 14. הבנתי, תודה! אתה מתכוון למבנה שעושים בו טסטים\תאוריות? יש טעם להגיע לפני שעות הפתיחה ולהמתין בתור (טרום פתיחה) או שתם עידן המאכרים? המפרט טכני שמגישים לרשיון היבוא מספק אותם או שצריך משהו יותר "רישמי"? מה הסיכוי לסיים שם עד 12? תודה על העזרה\הכוונה.
 15. אחרי שמגישים את הניירת פיזית במשרד התחבורה העניינים נהיים יותר שקופים, כמו שנאמר אתה תבל עדכונים למייל, במידה והגשת את כל הטפסים הנחוצים כל התהליך אורך כשבועיים. דרך מספר הבקשה בטלפון מקבלים את אותו עדכון הסטטוס ולא יותר מזה, הפקידה במענה הקולי לא ממש קשורה למשרד התחבורה והיא במקסימום יכולה להעביר למחלקת תקינה הודעה ואז הם חוזרים אלייך (עד יומיים וגם לא תמיד).
×
×
 • Create New...