Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב, נטייה ליד 2, 100,000 K

CTS
שימו לב! השרשור הזה בן 5776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחלה תגובה, תודה רבה.

בדקתי את עניין הבטיחות עם אלפא, וכן אכן כך הדבר...לפי ENCAP

הסיאט תיבדק.. יש לאיביזה גרסה אוטומטית? חשוב מאוד.

בנוסף הבנתי שאאודי A3 הדגם החלש 1.6 3 ד' שנת 2004-5 נכנס לתקציב, מישהו יכול לאשר?

אם כך הדבר נחפש לקנות את האוטו הזה. הוא נראה מצויין ונוסע כמו אאודי. למי שיש אאודי יכול להגיד לי עד כמה יקרים הטיפולים לעומת יונדאי למשל? עד כמה האוטו אמין, וצריכת הדלק של A3.

בקשר לג'יפ - כמובן לא משהו שיצא לשטח.

אשמח לשמוע עוד הרבה הצעות, תודה !!!

לגבי הסיאט- בהנחה שאתה לא רוצה לקנות לילד שלך את אחת מגרסאות הטורבו (ולילד בן 17 אני לא הייתי קונה כזו)

אז כן. היא מגיעה גם עם תיבה ידנית. לדעתי מנוע 1400 יכול בהחלט להספיק לבחור צעיר, תאבזר לו אותה עם מערכת,

צבע שחור, ג'אנט יפה והילד לדעתי יהיה מבסוט. אפשר גם לקחת מנוע יותר גדול.

לגבי האודי-יקרה משמעותית מהסיאט ולא יותר חזקה. אמנם זו אודי, אבל האחזקה השוטפת של האודי והביטוחים יעלו יותר.

הטיפולים של האודי כמו כל אודי לא זולים (דרך אגב, גם הסיאט לא תהיה ברצפה, רק שסיאט אתה קונה תחת אחריות חדשה מהחברה ולכן מלבד טיפולים סטנדרטיים לא אמורות להיות בעיות). אני מקווה שאתה צוחק, כי בהשוואה ליונדאי היא משחטה.

יונדאי זו יונדאי ואודי זו אודי. אין מה להשוות רכב קוראיני בינוני לבין היצירות המוטוריות הגרמניות (וכמובן, זה מתבטא גם באחזקה של הרכב)

יש לציין כי גם האודי וגם הסיאט סובלות מתסמין אחד משותף (מלבד מחירון לוי יצחק) והוא צ'מפיון מוטורס. הדעות על המוסכים

והשירות בהם די חלוקות (ראה כתבה אחרונה בYNET על הפסקת צ'מפיון בחתימה על טפסי יבוא אישי, קרא תגובות ותווכח לראות

מה חושבים רוב הטוקבקיסטים על החברה).

לגבי ג'יפ.. אני חושב שעדיף לרדת מהרעיון..

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יונדאי זו יונדאי ואודי זו אודי. אין מה להשוות רכב קוראיני בינוני לבין היצירות המוטוריות הגרמניות (וכמובן, זה מתבטא גם באחזקה של הרכב)

בלה בלה בלה. אני מעדיף בכל יום יונדאי קופה חדשה (אחרי מתיחת הפנים) על פני A3 1.6 ואתה יודע מה - גם על פני A3 שני ליטר. הרבה הרבה יותר מהנה לנהיגה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלה בלה בלה. אני מעדיף בכל יום יונדאי קופה חדשה (אחרי מתיחת הפנים) על פני A3 1.6 ואתה יודע מה - גם על פני A3 שני ליטר. הרבה הרבה יותר מהנה לנהיגה.

שים לב למה מתייחסת השאלה. הוא שאל מבחינת אחזקה של הרכב...

אני דיברתי מבחינת איכות ההרכבה והחלקים וכמובן עלויות החלפים.

מעבר לזאת, יצא לי לנהוג ביונדאי קופה (אני משער שגם לך)- האוטו הזה זוועה!

אני לא מדבר על הרכב לאחר מתיחת הפנים. אני נסעתי בקופה שנת 2003 (אמנם לא מנוע 2.7) והאוטו הזה

לא נוח (מבחינת תנוחת הישיבה) וממש לא מרגיש ספורטיבי ואיכותי, איכות החלקים וההרכבה לא מדהימה, ירידת ערך

גבוהה מאוד במחירון והאמינות שלה גם כן לא משהו (לשכן שלי יש אחת, זו שנסעתי בה.. האוטו בילה לא מעט במוסך.. והשכן הזה הוא עורך דין צעיר שנוהג מאוד רגוע, קנה אותה מהסוכנות ומאוד לא מאמץ את הרכב)

בקיצור, לא דיברתי על המנועים , דיברתי על איכות נסיעה ואיכות הרכבה והתייחסתי לדגם הקודם-לפני מתיחת הפנים.

מעבר לזאת לשנייה לא המלצתי לקנות AUDI, בטח שלא מנוע 1.6! ההמלצה שלי היתה SEAT IBIZA חדשה מהסוכנות,

מאובזרת שתשאיר לו הרבה עודף ותהיה לא פחות איכותית ומהנה מAUDI שתעלה כמה עשרות אלפי שקלים יותר ויד שנייה.

מקווה שהבהרתי את העמדה שלי.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו מיונדאי קופה ירדתי, גם מג'יפ כלשהו. אני רוצה לקנות רכב שנראה באמת טוב ואפילו שישדר יוקרה ולכן האודי A3 מככבת.

הבנתי שהם יותר יקרים מסיאט או יונדאי את זה יכלתי לנחש, אבל למי שיש אודי אשמח אם הוא יתן כמה מספרים שאקבל פרופורציה. השיקול שלי בקניית האודי בטח שלא יהיה בגלל צ'מפיון...

עכשיו רציתי לדעת האם באאמת A3 1.6 2005 נכנס בתקציב?

מה לגבי גולף 1.6 /1.9 2005? גם נכנס?

ובקשר לסיאט אבדוק, נשמע אופציה נחמדה.

אלו האופציות שנאשרנו איתן, אשמח לקבל כמה שיותר תגובות !!!

תודה רבה לכם

[=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי A3 שנת 2005 ב-100 אלף ש"ח.. אני עוד לא ראיתי כזו בלוח...

בכל אופן המחירונים לא משקפים שום דבר. פשוט כנס ללוח YAD2 וחפש את הרכבים, תראה

בכמה אנשים מפרסמים ומה מצב השוק (תוך כמה זמן הרכבים נמכרים ובאילו מחירים-זה דבר שעם עבודת

מחר קטנה אפשר לדעת)

הגולף יותר ריאלית... אבל שוב, בדוק בלוח!

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר קנה אוודי A3 יד 2 צורה חדשה 1.6 אוטומטית טיפ טרוניק בצבע לבן לפני כמה חודשים ב80K.

אם תחפש, אתה תמצא.

אוודי A3 1.6 חדשה עולה 180 אלף, ולכן אחרי 4 שנים, המחיר יכול להגיע ל80K.

הביטוח והאחזקה (במיוחד לנהג חדש היא בשמיים)

הצורה החדשה התחילה משנת 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכשהו אני סקפטי למחיר הזה.

2003 נמכרות במחירים יותר גבוהים מ 80K, אז בטח ש 2004.

(אלא אם כן היא עברה תאונה קשה\ק"מ מאוד גבוה\אנערף).

אתה מתכוון מבחינה ספורטיבית כניראה.

הנער שכאן לא מתכוון לנהוג על האוטו מבחינה ספורטיבית (לפחות ככה משתמע מההודעות שלו) אלא יותר ליהנות מנינוחות ואיכות יום-יומית מהאוטו.

בשביל מי שלא מחפש נהיגה ספורטיבית אז האוודי מבצעת את תפקידה בצורה מעולה, עדיפה פי כמה על היונאי.

בשביל מי שמחפש את הצד הספורטיבי יותר אז היונדאי באמת עדיפה (אבל במצב הזה, למה יונדאי בכלל ולא אחת מהתחלופות האחרות?).

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר קנה אוודי A3 יד 2 צורה חדשה 1.6 אוטומטית טיפ טרוניק בצבע לבן לפני כמה חודשים ב80K.

אם תחפש, אתה תמצא.

אוודי A3 1.6 חדשה עולה 180 אלף, ולכן אחרי 4 שנים, המחיר יכול להגיע ל80K.

הביטוח והאחזקה (במיוחד לנהג חדש היא בשמיים)

הצורה החדשה התחילה משנת 2004

תאמין לי שאני מחפש, חיפשנו המון A3 1.6 צורה חדשה שתיכנס לתקציב ופשוט לא מצאנו. בקשר לביטוח והאחזקה הבנתי, אבל אם נמצא אוטו כזה זה לא יהיה שיקול.

בקשר לסיאט איביזה, התקשרנו לסיאט במטרה לקנות את האוטו חדש אבל אין להם אוטמט! רק תיבה ידנית.

אנחנו לא יודעים כל כך מה לעשות. אשמח לשמוע עוד תגובות והצעות ותודה לכל מי שהגיב עד כה.

[=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הסיאט לא אופציה כי היא לא קיימת באוטומט. ואם לא הייתה רוצה אוטומט לא הייתי אומר לך לקנות איביזה חדשה.

לדעתי תישאר עם החיפוש על האודי אם זה באמת אפשרי למצוא A3 מהצורה החדשה ב100000 היא תהיה לדעתי הפתרון הכי טוב. אם לא אז אולי איזה גולף מהצורה החדשה (2005 ומעלה) או משהו טיפה יותר מעניין כמו גולף V5. עוד אופציה זה לקנות B3 חדשה מהחברה את דגם ה2 ליטר. הוא אולי עובר את הרף של ה100 אבל מצד שני כשקונים חדש יש אפשרויות מימון לא רעות בדר"כ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי שאני מחפש, חיפשנו המון A3 1.6 צורה חדשה שתיכנס לתקציב ופשוט לא מצאנו. בקשר לביטוח והאחזקה הבנתי, אבל אם נמצא אוטו כזה זה לא יהיה שיקול.

בקשר לסיאט איביזה, התקשרנו לסיאט במטרה לקנות את האוטו חדש אבל אין להם אוטמט! רק תיבה ידנית.

אנחנו לא יודעים כל כך מה לעשות. אשמח לשמוע עוד תגובות והצעות ותודה לכל מי שהגיב עד כה.

לאיזה סיאט התקשרת? יש להם אוטומט. אני מכיר כמה אנשים שקנו סיאט איביזה אוטומטית!

בכל מקרה, בלוח יד 2 יש כמה סיאט 2007-8 אוטומטיות למכירה.. תוכל לקנות אותם בפחות כסף

ועדיין באחריות.

לגבי הAUDI-לא תמצא, זה לא ריאלי. במחיר הזה תמצא אחת עם שלדה בלבד.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לSEAT.CO.IL ושם לצור קשר ותהקשרנו למספר היחיד שקיים שם.

בקשר לאאודי - דווקא מאוד ריאלי, גילנו כמה שמוכרים שנת 2004- צורה חדשה. זה הכיוון, הערות בקשר לאוטו?

ואם מישהו יודע משהו שאני לא יודע בקשר לאוטומט באיביזה אשמח לשמוע

[=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...