Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, יולי-אוגוסט 2006 נא לצפות בהנחיות בהודעת הפתיחה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 332
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אופל אסקונה 86 (?) במצב חדש מהניילונים נצפתה ברח' מעלה השואבה ברמת גן.
שייכת כנראה לשכן שלי.

לא למכירה, ומלוקקת כמו גביע של גלידה ביום קיץ חם.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובשכונת שפירא בת"א, לא שמישהו יכול להציל את ערמת הפיבר הזאת אבל יאללה, אולי מישהו יאהב את הגריל או איזה חלק אחר:

טנדר כרמל קבריולט.

תמונה017.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נא לשים לב!

1. הסוסיתא כנראה עם רשיונות ולטענת הבעלים גם מניעה ונוסעת. הדגש על כנראה!

2. שאר הרכבים ללא רשיונות (לא גנובים או משהו, פשוט אין רשיונות!).

3.האמריקאיות נמכרות בימים הקרובים לסוחר ברזל, מי שיקדים יקנה אותן במחיר הברזל!

4. אין בעייה להוציא את הרכבים מהשדה.

5. הרכבים במושב באזור רחובות.

מי שרוצה לקנות משהו (ולא סתם לבלבל במח) יעביר לי הודעה פרטית ואני אעביר את הטל' של הבעלים.

מבקש שוב! בלי בלבולי מח כי לקח לי שנים לשכנע אותו למכור, והוא יירד מהעניין אם ישגעו אותו!

ג.

Resize of IMG_1030.JPG

Resize of IMG_1031.JPG

Resize of IMG_1032.JPG

Resize of IMG_1033.JPG

Resize of IMG_1034.JPG

Resize of IMG_1035.JPG

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב זה?

Resize of IMG_1033.JPG

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמשה הקידמית מתאימה לווקסהול ויקטור?

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

לווקסהול ויקטור יש מבנה שמשה שונה לחלוטין.

לא ניראה לי שאתה ממש צודק!

img14.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נא לשים לב!

1. הסוסיתא כנראה עם רשיונות ולטענת הבעלים גם מניעה ונוסעת. הדגש על כנראה!

2. שאר הרכבים ללא רשיונות (לא גנובים או משהו, פשוט אין רשיונות!).

3.האמריקאיות נמכרות בימים הקרובים לסוחר ברזל, מי שיקדים יקנה אותן במחיר הברזל!

4. אין בעייה להוציא את הרכבים מהשדה.

5. הרכבים במושב באזור רחובות.

מי שרוצה לקנות משהו (ולא סתם לבלבל במח) יעביר לי הודעה פרטית ואני אעביר את הטל' של הבעלים.

מבקש שוב! בלי בלבולי מח כי לקח לי שנים לשכנע אותו למכור, והוא יירד מהעניין אם ישגעו אותו!

ג.

אובכן: עדכון בעניין: היום אני ודימה (V8_וחצי) היינו אצל הבן-אדם. תוצאה: כמה חלקים קטנים, אך נחמדים לוואנדורה שלי, ולאימפלה של דימה.

תודה ענקית לבחור, מאיר נידמה לי (ג'ורג' יתקן אותי, אם אני טועה)- אדם מדהים! קודם כל- ממש, אבל ממש הייתה לנו הרגשה, שהגענו לאיזו חווה בדרום ארה"ב- וגם הבעל הבית רק מחזק את הרושם!

האיש ממש נחמד, עזר לנו בשימחה להגיע לכל רכב, שרצינו.

הכל היה בשיחים, באיזשהו שלב שמעתי "פסססססססס..." מתחת לרגליים (והייתי עם מכנס קצר וכפכפים)- ופתאום מצאתי את עצמי על הגג של הנובה- זה לא, שאני מפחד מהנחשים, אבל אין לי גם חשק להכירם יותר מדי מקרוב, כשאני לבוש ככה:-) ! ואז בא הבחור עם הבובקט, וניקה את כל הצמחיה מסביב, ככה שהייתה לנו גישה בטוחה להכל!

למי שמתעניין- יש לו שם: אופל רקורד-אולימפיה שתי דלתות (משהו, שבחיים לא ראיתי)- האוטו מאד חלוד, אבל לדעתי ניתן לשיקום, אם כי די יקר- ויש לו את רוב החלקים, כולל ניקלים, חלקי פנים, ואפילו טסות על הגלגלים! יש גם את השמשות, חוץ מאחת אחורית בצד שמאל, נידמה לי. זה האוטו, שרואים בתמונה.

בנוסף יש לו נובה כמו של ליאור, רק 4 דלתות, במצב לא רע בכלל, רק השמשה הקידמית שבורה - יש את כל החלקים (כולל, אגב, טמבון, שליאור חיפש בנרות לא מזמן). יש גם את האולדסמוביל- סטיישין- דימה יסביר יותר טוב, מה הדגם. יש וולוו משנות ה-70 (זה, שבתמונה), ומה שלא רואים בתמונות- בצד עומדת סיטרואן GSA במצב יחסית סביר. וכמובן- הסוסיתא-טנדר. ויש גם וונדורה שנת 88, עם מנוע 4300 (V6), שאפשר לחלץ ממנה הרבה חלקי פח טובים, וללא חלודה!

זהו, בערך, דימה מוזמן להוסיף משלו, ותודה לג'ורג' על המידע!:-)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...