Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, יולי-אוגוסט 2006 נא לצפות בהנחיות בהודעת הפתיחה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המנטה הצהובה מגבעתיים. יש לי את הטלפון למי שרוצה. 1600 סמ"ק גיר ידני יד ראשונה. התחילו מ-30K ש"ח ועכשיו לא מוכנים לרדת מ-20K ש"ח. הרכב פנימית מצויין, מכאנית לא ידוע (טוענים שמושלם), חיצונית יש פחחות מקיפה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 332
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה מה שקורה לרכב שעומד שנתיים שלוש למכירה מבלי שייסעו בו. אני דברתי עם הבת של הבעלים שמנסה למכור את האוטו. היא חושבת שעם הזמן הערך של הרכב יעלה אבל אני הסברתי לה שרכב אספנות צריך קודם כל לשמור בחניה מיוחדת ולא זרוק ברחוב. דבר שני צריך להשקיע בו כל הזמן כספים כדי לשמר אותו כי עם הזמן מצב הרכב מדרדר.

אבל לך תנסה להכניס קצת היגיון לאנשים שהמוסכניק שלהם אמר להם שהרכב הזה שווה הרבה כסף (אני שאלתי אותה למה המוסכניק שלה לא קנה את הרכב הזה אם הוא כזה מציאה). אני נתתי את ההצעה שלי ואמרתי לה שנדבר פעם בחצי שנה, בדיוק כמו שאני עושה עם המנטה בבני ברק שעוד כמה חודשים תעבור תכנס למשפחה ותקבל טיפול הרבה יותר אוהב.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרצדס כמו של גילי, עומדת כבר איזה שני עשורים בר' אברבנל בבני ברק, נראת שלמה חיצונית.

היא עדיין נושאת מספרי רישויי ישנים, ואינה רשומה כאספנות.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוסיתא 4 דלתות לבנה ברחוב חרות 48 ר"ג, עומדת הרבה זמן.
זוהיא אינה סוסיתא, אם כי רום כרמל 2 דלתות, שהזקן יפרד ממנה רק בירושה.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו גם לא רום כרמל אלא כרמל דוכס בעלת מנוע וגיר של טריומף.

המכונית עליה דווח כבר כמה פעמים בשרשור במצב גרוע מאד לאחר שעמדה שנים ארוכות,וספק אם היא ברת שיקום.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפושית אספנות למכירה

פגשתי את הבעלים במחסום ביציאה ממעלה אדומים, חיצונית היא נראית מצויין

הוא אמר שהוא רוצה עליה 7000 שקל וטען למחיר נמוך כיוון שיש לו עוד אחת שהוא מתכווון לשמור עליה

הוא גר בקרית יובל

טלפון: 054-5391800

אין לי שום קשר אליו, אבל מי שמחפש חיפושית זאת הזדמנות בשבילו

וגם נצפתה במחסום משאית מגירוס משנות ה-60 שנסעה אבל היתה במצב גרוע וכל הדלתות היו הרוסות

אבל הנהג שהיה ערבי אמר שהוא הצליח להניע אותה לא ממזמן והוא מתכוון לשפץ אותה

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...