Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוב צריך את עזרתכם. יעוץ בקנית מאזדה 3 ספורט ספיריט

CTS
שימו לב! השרשור הזה בן 6137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

לאחר הרבה מאוד מאוד בירורים, חיפושים והתיעצות כנראה שהדגם המדובר של מאזדה יהיה הרכב הבא לאחי הצעיר שקיבל רישיון.

וזאת לאחר ש-A3, יונדאי קופה, 147 ודומיהן ירדו מהפרק. וזאת עקב מה שקראנו כאן בפורומים, לגבי עלות אחזקה [אאודי] הגיר המעצבן של אלפא, הביצועים הפושרים וצריכת הדלק של יונדאי, השוק הדל, וכ'ו...

אז מה דעתכם על הרכב?

בתקציב [כבערך 80K] ניתן לרכוש שנתון דיי גבוה, או שאולי ההורים יתפשרו ויקנו בליסינג.

מה דעתכם על הרכב?

- עלויות ? אני מניח שלא גבוהות

- מישהו יודע מה צריכת הדלק?

- האם הבחור יקבל את הפוזה שהוא כ"כ רוצה? הדגם ההאצ'בק משנתון חדש בצבע שחור בלבד, וכן לא נפסיק לחפש עד שנמצא שחור...

- אגב, מה ההבדל בין ספורט ספיריט וספורט קומפורט?

בחירה טובה?

תודה!:-o

[=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בשביל הבדלים מדוייקים בין הדגמים כנס לאתר של מאזדה ותקרא מפרטים.

לידיעתך ה"ספורט" זה לא באמת ספורט אלא סתם מגנט שיווקי (שלא ברור לי אם הוא שווה משהו). למאזדה 3 יש דגם ספורטיבי, אבל הוא לא מיובא לארץ.

האם הבחור יקבל את ה"פוזה"? שמע... זה מאזדה 3 לא BMW..

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעתך ה"ספורט" זה לא באמת ספורט אלא סתם מגנט שיווקי (שלא ברור לי אם הוא שווה משהו). למאזדה 3 יש דגם ספורטיבי, אבל הוא לא מיובא לארץ...

בעקרון קיימת גם רמת גימור SPORT שזה סך הכל חצאיות (אני לא מדבר על MPS), ספויילר וכו' אבל בארץ "ספורט" זה לא מה שזה.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נראה חמוד מאוד מאוד

אבל...

אחרי הכל זה נראה כמו מזדה ונוסע כמו מזדה

לשכן שלי יש חדש ולא יודע למה כל הזמן יש לו תקלות בחלונות

חוץ מזה מומלץ

מי שנוסע על

ביודיזל

לא משתולל כל פעם שמחירי הדלק משתנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב יש 150 כ"ס ,המוממנט שלו בסדר +

יצא לי לבדוק אותה--אחלה אוטו-- הדגם הכי טוב לדעתי שיש למזדה להציע

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הכל זה נראה כמו מזדה ונוסע כמו מזדה

לשכן שלי יש חדש ולא יודע למה כל הזמן יש לו תקלות בחלונות

חוץ מזה מומלץ

1. אם זה נראה כמו מזדה ונוסע כמו מזדה., לפי דעתי, זה יתרון וממש לא חיסרון.

2. לחבר לשלי יש את המכונית שנת 2006 ומעולם לא התלונן על בעיות בחלונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה, אתם לא מאכזבים אף פעם.

סבבה אז יש פוזה - באופן כללי יותר מאיביזה נגיד או 206? מדובר על מאזדה האצ' משנתון חדש 2006-2008 שחורה.

אבל לא ר ק זה מה שאנחנו מחפשים.

אעתיק את השאלות שוב:

- עלויות ? אני מניח שלא גבוהות אבל לא ידוע לי, אנחנו לא מחזיקים יפניות נוספות [ גרמניה אחת וצרפתיה אחת (: ]

- מישהו יודע מה צריכת הדלק?

- אגב, מה ההבדל בין ספורט ספיריט וספורט קומפורט? [ חיצונית ומכנית ]

ולמי שאמר שאין ספיריט ליסינג - זה בדוק?

שוב תודה רבה!!!

[=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי לאיביזה (עדיף שחורה) יהיה מקדם פוזה רב יותר, אבל פה שוב מדובר בטעם. מעבר לזה מה שתקבל מהאיביזה יהיה הרבה יותר גבוה מבחינת הנאה מנהיגה ולי בתור נהג צעיר זו אחת הנקודות הכי חשובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- עלויות ?-מחירי טיפולים כשל יפנית ממוצעת, טיפול כל 15,000 או שנה (המוקדם מבינהם). מחיר ביטוח יקר עקב פופלריות גבוהה בגניבות אצל חברות הביטוח! אני מניח שלא גבוהות אבל לא ידוע לי, אנחנו לא מחזיקים יפניות נוספות [ גרמניה אחת וצרפתיה אחת (: ]

- מישהו יודע מה צריכת הדלק- תלוי הרבה באופי הנהיגה, צרכית דלק ממוצעת של 1/12 בחוץ ו- 1/9 בעיר, בכל מקרה, ההפרש מ 1.6 מקבילה אינו כזה משמעותי!

- אגב, מה ההבדל בין ספורט ספיריט וספורט קומפורט?- לטעמי כאן קצת בלבלת, למזדה 3 יש שלוש רמות גימור- אקטיב- גרסת הליסינג הבסיסית והכי פשוטה (מגיעה רק במרכב 4 דלתות), קומפורט- גרסת 1.6 "פרטית", מגיעה עם הגה מצופה עור, גלגלי מגנזיום 16", שליטה ברדיו מההגה ועוד...(קיים במרכב 4 ו- 5 דלתות). גרסת "ספורט"- מנוע 2.0, חישוקי מגנזים 17" עם חתך נמוך במיוחד, גג שמש, הגה מצופה עור עם שליטה ברדיו דיסק, מערכת בקרת יציבות ועוד... (גרסה זו קיימת במרכב 4 ו-5 דלתות). [ חיצונית ומכנית ]

ולמי שאמר שאין ספיריט ליסינג - זה בדוק?

שוב תודה רבה!!!

......

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

אני מדבר על דגם הספורט - אבל ידוע לי שיש קומפורט ויש ספיריט, שניהם האצ'בק - מה ההבדל ביניהם? אין הבדל פרט לגודל המנוע? [ אם אני לא טועה קומפרט 1.6 וספיריט 2.0 ]

אשמח לשמוע עוד תגובות, בכלל על האוטו, על הבחירה, האם עדיפה על 206/איביזה מבחינת פוזה בלבד, ואל תגידו לי ענין של טעם וריח [=

שוב תודה, אתם גדולים

[=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...