Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת אינטרקולר

fizban
שימו לב! השרשור הזה בן 6809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין ספק שמים על האינטרקולר נותנים שינוי , מה גם באימפרזה 22B אם אני לא טועה, זה בא כבר על האינטרקולר, ומשפריץ מים קרים :) (I\C = ICE COLD WATER)

מה גם שיש חלק שמשפריצים נוס על האינטרקולר...

dei_intercoolerspray.gif

030068-T.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי FIZBAN יש לנו ברכב אינטרקולר או רדיאטור בישביל לקרר משהוא (אם זה רדיאטור אז זה מקרר מים, אם זה אינטרקולר זה מקרר אוויר) ולכן אנו לא צריכים ליצבוע אחד מהם בישביל לישמור על חום אנו רוצים שהדיאטור או האינטרקולר יקרר כמה שיותר ולכן שמירת על חום רק רק תחסר מאחד מהרכיבים .

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:D אורן אתה ממש מצחיק,

אנחנו לא מדברים על רכבי על או על מכוניות דראג

במכוניות דראג שמים קרח יבש בשקיות על האינטרקולק אנחנו לא התווכחנו שזה יכול להועיל לפתיחה של 400 מטר מדובר פה על אורך זמן ומדובר על צבע לא על מים ולא על קרח כולם יודיע שמקררים את האינטרקולר זה נותן תוספת בהספק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבות אחרות לרצון לצבוע אינטרקולר, רז.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין גדול בנושא ולא מתיימר גם אבל אני תלמיד דיי טוב בפיזיקה.

כעקרון אם אתה צובע אינטרקולר בצבע יעודי לכך, זאת אומרת צבע שלא מוריד מאיכות הולכת הטמפ'

וצבע שלא סותם את המעברים אתה בעצם מגדיל בעזרת הספריי את שטח המגע של הצלעות עם האוויר,

כל זה נכון רק בתנאי ששכבת הצבע היא בעובי מסוים.

מבחינה פיזיקאלית העקרון עובד, איך הוא מגיב בשטח אני לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מצד שני אתה מקטין את את כמות האויר שנכנסת בין הצלעות. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התיחסתי לבכיה הזו במה שכתבתי.

צריך להגיע לאיזון כלשהו, תזכר בבעיות מינ, ומקסימום של תיכון.

זאת בערך אותה בעיה.

צריך למצוא את הגבול בין יעילות זרימת האויר לבין המקסימום של שטח המגע ומעבר החום בגוף עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מצד שני אתה מקטין את את כמות האויר שנכנסת בין הצלעות. :)

במידה ותצבע עם מברשת\רולר והמרייד זה ייקרה......

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, לא ראיתי את השרשור הזה... פתחת אותו בדיוק כשהייתי בלאס וגאס (ב-SEMA).

בעיקרון החבר'ה מ-HT די נוגעים בכל הנקודות, הכי חשוב זה לא לדחוף יותר מדי צבע בין צלעות הקירור.

את הצינורות עצמם וה-End tanks אתה יכול לצבוע בלי חשש, הספריי השחור לרדיאטורים יעשה עבודה טובה מאוד אבל גם ספריי שחור רגיל, כל עוד אתה מרסס שכבה דקיקה, יעשה עבודה סבירה.

אני אנסה למצוא קישור לספריי המיוחד שראיתי לאינטרקולרים וכדומה למרות שתוכל להסתדר בלי... אם יש לך את הסבלנות לשבת עם מסקינג טייפ לאט לאט ולכסות רק את צלעות הקירור כדי לרסס שכבה טובה על המיכלים ואז להוריד את המסקינג טייפ ולרסס עוד שכבה דקיקה על הצלעות לדעתי תסיים עם התוצאה שרצית.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

!You're welcome

תודה להורים שלך שחינכו אותך להגיד תודה לאנשים שעוזרים להם, יש לא מעט חבר'ה פה בפורום שאני רואה שמקבלים עזרה ממשתמשים אחרים ולא עולה על דעתם להגיד תודה... :?

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מילה כזאת בישראל. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...